The MBA Управління Luxury Brand Програма призначена для оснащення кандидатів, які мають відповідний управлінський досвід фахівців передових знань і навички, щоб перейти на наступний рівень своєї кар'єри.

Дизайн програми допоможе студентам отримати глибоке розуміння складнощів управління в контексті розкішних організацій, зокрема, як розкішні ринки продовжують ставати більш конкурентоспроможною і багатовимірної, і розкішні споживачі стають більш поляризованим.

Існує сильний акцент протягом всієї програми по збору та аналізу даних для підтримки складних прийняття рішень. Студенти будуть розвивати аналітичні навички, необхідні для вивчення широкого кола питань, що впливають на розкіш сектора і здатність побудувати творчі рішення. Активний експериментальне навчання дозволить студентам розвивати стратегічне мислення, лідерство, міжособистісних і групових навичок і більш глибокого підприємницької світогляд. Можливості Проблема рішення також будуть культивувати на основі тематичних досліджень, ділових ігор і живого проекту труси, створений у партнерстві з провідними люкс організацій.

Розкішні бренди будуть продовжувати, щоб досягти успіху через ключові елементи справжності, ексклюзивності та майстерності, але сьогодні вони мають бути збалансовані з 24/7 доступ і безпосередності, і відображають досягнення в цифрових технологіях і зростаючу міць споживача. МВА Luxury Brand управління досліджує, як люксові бренди повинні знайти інноваційні шляхи вирішення класичний компроміс між рідкості і глобальної експансії.

Оцінка

Викладав модулі оцінюються за допомогою комбінації курсових, дощок обговорень і онлайн-тестів, після чого проекту Дисертації та консультаційних послуг.

Зміст програми

  • Створення вартості в секторі розкоші
  • Продукт і бренд-менеджмент для сектора товарів класу люкс
  • Глобалізація і глобальна громадянство
  • Відповідальне лідерство в секторі розкоші
  • Стратегічне управління та маркетинг товарів класу люкс
  • Розкішна роздрібна торгівля і управління розподілом (опція)
  • Науково-дослідні та консультаційні методи

випускає перспективи

Програма Luxury Brand Management МВА призначена для оснащення кандидатів, які мають відповідну управлінський досвід зі спеціалізованими передових знань і навичок, щоб перейти на наступний рівень своєї кар'єри.

Мінімальні вимоги для вступників

зазвичай або

  • мінімум нижньої другого класу відміну ступеня в пов'язаному з бізнесом дисципліни і ніяких вимог щодо досвіду роботи

або

  • мінімум нижнього другого класу диплом з відзнакою в будь-якої дисципліни не бізнес-орієнтований і два роки відповідний досвіду управління рівнем.

Вимоги до англійської мови

Академічний рівень IELTS 6,0 (або еквівалент, без елемента менше 5,5)

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 - 3 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
16,800 GBP
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date