MBA Підприємництво та інновації

Загальні відомості

Опис програми

Балтиморський МВА - потужний, гнучкий і розроблений вами.

Університет Балтимора MBA розроблений з вами (і вашим роботодавцем) на увазі. Ви можете взяти заняття в традиційному класі, в Інтернеті або обидва - це ваш вибір. Що б ви не вирішили, ви навчитесь разом з іншими студентами, які прагнуть професійно розвиватися, як і ви.

Вимоги до програми

36-48 кредитна програма, включаючи капстоун та вибір з 11 областей спеціалізації.

Гнучкі параметри

Доступний повністю онлайн, в традиційній аудиторії або як суміш обох.

Витрати на програму

Витрати на навчання складають $ 840 за кредит в штаті, $ 1,172 поза штатом. Інтернет-студенти МВА та мешканці області платять державну ставку.

Перевищення очікувань.

Наші студенти говорять нам, що ми перевершуємо їхні очікування у п'яти ключових сферах: особистому розвитку, підвищенні їхніх знань / технічних навичок, збільшенні їх заробітної плати, більшій видимості в організаціях та працевлаштуванні.

(Джерело: 2016 р. Внутрішнє опитування поточного студента МВА)

Міжнародна акредитація AACSB гарантує, що ми пропонуємо вам якісну програму, яка може допомогти вам сьогодні, але в кінцевому рахунку надасть вам знання та навички для завтрашнього дня.

Підприємництво та інновації

Спеціалізація підприємництва та інновацій готує вас розпочати та керувати всіма типами підприємств. У рамках цієї спеціалізації ви можете співпрацювати з високотехнологічними винахідниками для роботи з реальними продуктами. Курси підкреслюють творчість, техніко-економічний аналіз, маркетинг, фінансування та інтелектуальну власність.

Курси спеціалізації (9 кредитів)

Виберіть 9 кредитів з наступного:

Курс №Передумова: ENTR 605 3 ENTR 760 Соціальне підприємництво та підприємництво

Необхідна умова: FIN 505 або за дорученням інструктора 3 ENTR 771 Дизайн / Бізнес-посилання

Необхідна умова: MKTG 505 або дозвіл інструктора 3 ENTR 792 Спеціальні теми в області підприємництва 1.5 ENTR 795 Практика підприємництва

Передумова: ENTR 605 3 ENTR 797 Спеціальні теми в області підприємництва 3 FIN 7703 3 Нове венчурне фінансування

Необхідна умова: FIN 605 або FIN 640 3 ПРАВО 761 Патенти 3 MKTG 762 Аналіз ринкових можливостей

Необхідна умова: MKTG 605 або дозвіл інструктора 3

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Згорнути