MBA Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Доступних місць: 6

Опис програми

The EuroMBA це більше, ніж МВА. Він пропонує керівникам можливість розвивати свої ділові навички при побудові міжнародної мережі, що охоплює всю земну кулю.

З учасниками в середньому 11 років професійного досвіду роботи, з більш ніж 20 різних національностей, і з більш ніж 50% учасників, що живуть за межами країни свого походження, EuroMBA дає вам доступ до справжньому світової спільноти.

Сила партнерства

Чому варто вчитися в одному бізнес-школи, коли ви можете вчитися о шостій? У партнери об'єднані ресурси дає учасникам незрівнянний досвід. Зміцнити свій бізнес навички та досвід знання і культуру наших шести європейських напрямків. Організатори навколо сучасну тему в управлінні, студенти відвідують один тиждень житлової один на цій партнерській організації EuroMBA:

 • Підприємництво в Екс-Марсель Вищої школи менеджменту (Франція)
 • Глобальна відповідальність на Audencia Нант школи менеджменту (Франція)
 • Бізнес Життєвий цикл в бізнес-школи EADA Барселоні (Іспанія)
 • Стратегії інноваційного зростання в HHL Leipzig Вищої школи менеджменту (Німеччина)
 • Управління ринкам, що розвиваються Козьмінські університету (Варшава, Польща)
 • Навчання та розвиток в організаціях на Маастрихтського університету Школа бізнесу та економіки (Нідерланди)

Навчальний план:

 • Введення Семінар: Цей 4 денний семінар принесе Вам до швидкості, з його акцентом на листи та презентаційні навички, міжкультурної комунікації, а також впроваджуються в наш інтернет-середовища навчання: IBM Connections.
 • Наші шість житлових тижнів по всій Європі, охоплюють широкий спектр тем з міжнародних і поточних питань управління. Відвідування компанії та підготовки керівних кадрів надати Вам практичні навички та ідеї.
 • Онлайн курси: десяти основних бізнес-модулі онлайн переконайтеся, що ви розвивати поглиблене необхідне для загальних позицій управління і дасть вам шанс побудувати міцну міжнародну мережу через мультикультурної команді. Вивчіть, де і коли, з щоденною он-лайн підтримки від нашого міжнародного персоналу.
 1. Стратегічне управління
 2. Управління змінами
 3. Міжнародний менеджмент
 4. Управлінський облік
 5. Корпоративні фінанси
 6. Управління людськими ресурсами
 7. Технологія та інноваційний менеджмент
 8. Міжнародний маркетинг
 9. Управлінська економіка
 10. Операції та управління ланцюгами поставок
 • Дисертація: останнє випробування. Облицювання бізнес-завдань, але ніколи не впевнені, що, як їх вирішувати? Остаточний теза бізнес-проект, де ми будемо надавати вам з експертної тренера, щоб допомогти вам вирішити ці проблеми більше
.

Прийом Вимоги:

 • Вища або еквівалент
 • Принаймні, 5 років професійного досвіду
 • Знання англійської мови
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywor ... Детальніше

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywords of the EuroMBA include the strong international network of students, alumni and faculty, coverage of international business and management topics, flexibility through combination of online and residential learning, multicultural team projects, use of latest technologies and international accreditation and recognition. Згорнути
Маастрихт , Нант , Марсель , Кітчер , Варшава , Барселона + 5 Більше Менше

Акредитації