Огляд

Ця програма дає вам знання для застосування найкращих бізнес-методів у сценарії, коли розвинені країни та країни, що розвиваються, сходяться. Вона надає вам необхідний досвід, якщо ви прагнете працювати або розвивати бізнес у середовищі з високою невизначеністю .

Ви можете зосередити свої дослідження в певній області відповідно до ваших інтересів: стійкість, маркетинг, операції

Навчальний план

Вона викладається в основному іспанською мовою з можливістю приймати деякі факультативи англійською мовою. Вона триває 15 місяців , у першій частині ви розвиваєте управлінські навички та набуваєте знання у функціональних сферах управління . Під час другої частини ви обираєте курси на основі вибраної спеціалізації .

Протягом останніх двох місяців , консультації з питань управління проектами (MCP - «Консалтинг в області управління проектами»). Здійснюється в національній або міжнародній компанії Ви приймаєте на себе роль консультанта, ви застосувати те , що вони дізналися в класі і abordas проблема напрямки стратегії Компанія має вирішити.

Компанії, де працюють наші МВА117135_ScreenShot2019-06-22at7.03.18PM.png

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Переглянути 1 інших курсів в INCAE Business School »

Останнє оновлення Червень 27, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Бер 2020
Duration
15 Місяця
Денне навчання
Price
55,000 USD
55 000 - 77 000 доларів США. Витрати змінюються залежно від обраної програми. У вартість входить плата за навчання, дидактичні матеріали, часткове харчування та проживання.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Бер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date