MBA, Дубай

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Незалежно від того, балансуєте ви особисті або професійні зобов'язання і хочете навчатися повний або неповний робочий день в Дубаї, ми готові допомогти вам досягти вашого MBA на ваших умовах.

Тут мова йде про навчання протягом усього життя на ваших умовах: концепція, яку ми намагалися зробити доступними для якомога більшої кількості людей за допомогою наших програм MBA , магістрів , докторантури , DBA та PhD .

Ми знаємо, що кожен студент має свій власний унікальний набір особистих і професійних обставин, до яких потрібно вписуватися. Ми проводимо нашу програму МВА в Дубаї вже більше десяти років і завжди прагнули запропонувати освіту, яка вражає такою рівновагою.

Чому Edinburgh Business School , Дубай?

Ми - всесвітньо визнана установа з міжнародною перспективою - і це відображено в школі. Навчався висококваліфікованим та досвідченим британським та місцевим факультетом, наша MBA повністю ліцензована Органом знань та людського розвитку (KHDA). Ви також поділитесь класом з однодумцями та приєднайтеся до нашої зростаючої мережі професіоналів глобального бізнесу. Не кажучи вже про можливість провести тиждень на нашому кампусі в Единбурзі.

Структура програми

Ви можете почати навчання на повний робочий день або заочну форму навчання в січні або вересні. Програма повного робочого часу проходить протягом одного року з приблизно двома курсами кожного семестру. Заочна програма працює протягом двох років з приблизно одним курсом кожного семестру. Кожен рік поділяється на чотири академічні терміни.

Щоб завершити програму неповний робочий день або повний робочий день, ви повинні пройти 9 курсів в цілому; сім основних курсів і два факультативних . Основні курси:

Зацікавлені?

Прийом до МВА на неповний робочий день та на повний робочий день здійснюється шляхом застосування та прийняття, з періодами прийому у вересні та січні кожного року. Як правило, ви маєте:

  • визнаний диплом з відзнакою першого або другого класу (або кваліфікація, що вважається еквівалентною університетом Геріот-Ватта)
  • не менше двох років професійного стажування після закінчення кваліфікації
  • свідоцтво володіння англійською мовою у формі Академічного IELTS 6.5 або іншої визнаної HWU кваліфікації.

Застосувати зараз

Оцінки

Всі курси оцінюються за іспитом Всі курси вивчаються на наших основних сесіях ( дієтах ) у червні та грудні кожного року. У березні-серпні проводяться сесії з незначними іспитами; зв'яжіться з нами для більш докладної інформації.

54790_Grads_and_Scroll_1.jpg

Збори

Наш калькулятор зборів дасть вам огляд вартості програми.

Потрібна додаткова інформація?

Зв'яжіться з нами. Ми хотіли б почути від вас.

Кампус Дубая
Edinburgh Business School
Університет Херіот-Ват
PO Box 294345
Міжнародний академічний місто Дубай
Об'єднані Арабські Емірати
Повна та заочна форма МВА
971 (4) 435 8770
DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk

Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Детальніше

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Згорнути
Едінбург , Дубай , Путраджая + 2 Більше Менше