Майстер ділового адміністрування (MBA) долити

Вступні вимоги:

Кандидати повинні провести apropriate 7-го рівня Диплом аспіранта. Докази здатності англійської мови на рівні, еквівалентному IELT 6.5. Інші кваліфікації можуть бути розглянуті на індивідуальній основі. Будь ласка, задавайте питання про вашої конкретної кваліфікації.

Мінімальний вік:

19 YRS

Тривалість:

6 місяців

Впускний Терміни:

Січень, квітень, липень і жовтень Майстер ділового адміністрування Top-Up є 6-місячна програма призначена для поновлення ваших навичок управління та допоможе вам розвинути навички, необхідні для прийняття стратегічних бізнес-рішень.

Ступінь присуджується Університетом Northampton і доставлені через нашого партнера LSM. Stratford Коледж забезпечує додаткове стан мистецтва, курси, щоб допомогти всім студентам пройти свою наукову програму з легкістю. Ці додаткові курси не є частиною програми ступеня і не є обов'язковими для досягнення кваліфікації. Проте, вони забезпечуються Stratford коледжу для всіх студентів, щоб допомогти допомогти студентам з різними навчальними навичками.

Ми пишаємося тим, що концентрації зусиль і уваги до наших студентів. Ми визначаємо їх напрямки вдосконалення і пропонують допомогу і підтримку, яку вони вимагають, щоб завершити свої програми академічних завдань з легкістю! Це включає в себе підготовку студентів для виявлення і вирішення ключових вимог призначення, забезпечуючи розуміння для належного застосування системи позначень Гарварда і інших областях, які посилюють розуміння студентами наукових досліджень, методології та інших необхідних навичок навчання.

Кваліфікація Огляд

  • Значення кредитного 60 кредитів
  • Рівень кваліфікації 7
  • Тривалість 6 місяців

Модулі в Master в програмі Business Management Top Up є Критичні питання в бізнес-модулі (10 кредитів) і модуль Project Business Research (50 кредитів).

Модуль Синопсис

Модуль має наступні цілі: Критичні питання в бізнесі

Модуль спрямований на розвиток навчання за наступними напрямками:

  • Для розробки критичного розуміння тематичного характеру дослідження організацій і бізнес-середовища.
  • Для того, щоб дати учасникам можливість критично оцінити завдання і обов'язки бізнес-лідерів з точки зору інтеграції; за рахунок впровадження сучасних і широко поширених проблем.

Модуль Цілі: Проект Бізнес-Research

Модуль прагне включити учня наступними способами:

  • З метою сприяння розвитку просунутого рівня самостійної роботи і критичних навичок вирішення проблем в значній мірі неструктурованою рамках. Учасникам буде запропоновано визначити, як бізнес-завдання і вибрати найбільш підходящі джерела даних. Це буде включати в себе розробку курсу методики соціологічного дослідження як засіб для розуміння управлінських проблем і питань. Зокрема, учасники повинні бути в змозі зрозуміти безкоштовний характер різних дослідницьких підходів і методологій і значення тріангуляції в конструкції дослідження.
  • Для того, щоб розвинути учасник знання і майстерності с, цілий ряд науково-дослідних методологій управління, включаючи кількісні і якісні втручання, в тому числі збір даних, синтезуючи, аналізу та консультаційних навичок поряд з можливостями в доповіді навичок письма. Модуль спрямований не тільки розвивати академічний стиль письма, але також дозволить учасникам розвивати професійний корпоративний стиль.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Stratford College Of Business Management »

Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Duration
6 Місяця
Денне навчання
Price
6,500 GBP
Великобританії / ЄС студентів. International (Student Visitor Visa) / London Centre (£) 7500. Міжнародний центр (£) 5500. Дистанційне навчання (£) 4850
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date