Johnson Cornell Tech MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Керований промисловістю, структурований студією, заробляє на техніку, орієнтовану на MBA в Нью-Йорку.


Програма MBA Johnson Cornell Tech готує студентів до кар'єрного успіху в цифровій економіці. МВА, призначена для перетворення технічно орієнтованих людей на бізнес-лідерів та підприємців, ця однорічна програма - це об'єднання мереж, промисловості та експериментального навчання.


Що відрізняє Johnson Cornell Tech MBA?

Практичний досвід роботи з міждисциплінарними зв'язками. МВА працюють з студентами інженерних, юридичних та комп'ютерних наук, щоб створити ідеї, що базуються на значних потребах.

Ця програма МВА - це все, що стосується реального досвіду в ідеації та творчості. На додаток до завершення основних курсів МВА, ви будете працювати на крос-функціональних команд в студії для розробки технічних рішень для реальних проблем компанії.


Навчальний план і академіки

Навчальний план MBA Джонсона Корнелла починається під час літнього семестру в Ітаці, штат Нью-Йорк, в університеті Корнелла. Ви завершите свої основні курси за 10 тижнів зі студентами в однорічній програмі МВА, яка базується на Ітаці. Теми варіюються від фінансового обліку до маркетингу та розвитку лідерства. Решта програми, два семестри, доставляється в Корнельській техніці на острові Рузвельт в Нью-Йорку.

Спеціальні модулі МВА поєднуються зі спільною програмою серед інших аспірантів Cornell Tech. Практичні компоненти програми виконуються, наприклад, у Studio: Product Studio, Startup Studio та Product Management. Ваша міждисциплінарна група візьме ідеї продукту від зачаття, через розвиток і стадії запуску, а також безперешкодно інтегрує принципи бізнесу та технології. Ви також можете вибрати для завершення інтенсив у fintech або цифрового маркетингу протягом весняного семестру.


Студентський досвід

Компанія Cornell Tech розташована в секторі технологій у Нью-Йорку. Його близькість до стартапів та створених компаній та організацій надає вам постійну можливість спілкуватися з лідерами галузі та менеджерами по найму. Щоб допомогти вам дізнатися більше про технічну кар'єру, Cornell Tech проводить щотижневі бесіди в студії, залучаючи спікерів, щоб говорити про свої шляхи та досвід. Протягом року, і з-за індустрії дизайну програми, ви будете працювати над розвитком мереж, коли плануєте наступний крок кар'єри.


Дата початку: травень 2020 року
Тривалість: 1 рік, денна форма навчання
Ціна: 107 540 доларів - Загальна вартість навчання протягом тривалості програми
Дедлайн: 5 березня 2020 року.
Місцезнаходження: Sage Hall, Ithaca, NY та Cornell Tech, Нью-Йорк, Нью-Йорк

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Детальніше

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Згорнути