International MBA DMIN

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Загальний огляд ступеня

 • Дворічний МВА з глобальним акцентом, який не вимагає попереднього досвіду роботи.
 • Ця кваліфікація післядипломного менеджменту підходить для фахівців, які працюють на ранніх етапах кар'єри.
 • Виберіть з ряду варіантів спеціалізації, включаючи рекламу та бренд-менеджмент, фінанси, маркетинг, управління ланцюгами постачання, туризм і управління подіями.
 • Отримати передові знання та навички управління для досягнення успіху в міжнародному бізнесі.
 • Дізнайтеся про бізнес-стратегію, міжнародну торгівлю та глобальний маркетинг.
 • Зміцніть свою глобальну перспективу та мережу з можливостями для міжнародного обміну або вивчення за кордоном.
 • Скористайтеся різноманітними варіантами навчання, які найкращим чином відповідають вашим індивідуальним потребам.
 • Кваліфікуйтеся на посаду для підвищення кваліфікації за попередню кваліфікацію і завершіть свою освіту всього за 1,5 роки.
 • Бути наставником старшого бізнес-лідера через Програму виконавчих партнерів.
 • Вивчіть навчальну програму, проінформовану вищевказаними дослідженнями світового рівня в галузі бізнесу та менеджменту (1).
 • UniSA Business School займає одне з перших місць у світі (2) і отримала п'ять зірок за відмінність у рейтингах QS 2019.
 • UniSA посідає перше місце у світовому рейтингу 150 у сфері бізнесу та економіки (3).

(1) Відмінник досліджень у 2018 році для Австралії (ERA). (2) Бізнес-школа UniSA є одним із десяти закладів Австралії та 187 глобально акредитованих EQUIS (з понад 16 500 по всьому світу). EFMD, жовтень 2019. (3) 2019 ТЕХНІЧНІ рейтинги.

Знімок

Ви професійно займаєтеся кар'єрою на ранніх етапах своєї кар'єри в міжнародному бізнес-контексті?

Цей ступінь розвиватиме ваші знання про глобальну бізнес-середовище і дозволить вам максимально збільшити можливості для розвитку кар'єри та перспективи працевлаштування. Ви матимете змогу скористатися багатьма можливостями навчання на основі досвіду, включаючи навчання за кордоном та бізнес-наставництво старшим бізнес-лідером через Програму виконавчих партнерів.

Ваші дослідження будуть зосереджені на міжнародній бізнес-стратегії, міжнародній торгівлі, глобальному маркетингу та управлінні в різних культурах - знання, які вам знадобляться, щоб прискорити вашу кар'єру як професіонала бізнесу в міжнародному контексті.

Що ти навчишся

Цей ступінь складається з 16 курсів і декількох факультативних курсів. Ви почнете з семи основних курсів, загальних для всіх спеціалізацій в International MBA. Через них Ви розвиватимете передові навички та досвід у сферах міжнародного управління, включаючи:

 • глобального бізнес-середовища
 • лідерство та продуктивність людей
 • економічні принципи для бізнесу
 • питання міжнародної торгівлі

Потім ви перейдете до своєї спеціалізації, вивчаючи такі сфери, як глобальний ланцюжок постачання, крос-культурне управління та глобальний маркетинг. Ви також завершите навчання за допомогою головного курсу стратегії та етики.

Чому міжнародний майстер ділового адміністрування

Цей дворічний MBA надає професіоналам передові знання та управлінські навички для міжнародного бізнесу. Вона не вимагає попереднього досвіду роботи.

Ви дізнаєтеся про бізнес-стратегію, міжнародну торгівлю, глобальний маркетинг через кордони та управління в різних культурах. Курси розробляються в консультації з фахівцями галузі, тому ви дізнаєтеся на практичних тематичних дослідженнях і розвиваєте знання та досвід, необхідні для вирішення сучасних глобальних бізнес-завдань.

UniSA - одна з десяти бізнес-шкіл Австралії, яка має акредитацію EQUIS. EQUIS - провідна у світі міжнародна акредитація для бізнес-шкіл, що присуджується відділом забезпечення якості Європейського фонду розвитку розвитку управління (EFMD). UniSA отримала п'ять зірок за інтернаціоналізацію *. Ви отримаєте уявлення про реальні факти завдяки нашому світовому фокусу на бізнесі, виконавчим знанням та мережам. Ви будете забезпечені знаннями, вміннями та досвідом, щоб досягти успіху в майбутній кар'єрі - незалежно від того, де у світі ви вирішите працювати.Збагачує студентський досвід

Наші гнучкі можливості доставки та позакласні роботи розроблені відповідно до вашого способу життя, бажаного способу навчання та інтересів до кар’єри. Ви можете скористатись інтенсивними курсами літньої та зимової школи, можливостями наставництва та налагодження контактів з галуззю та розвитком лідерських навичок. Ви також можете досліджувати Pathways прискореного навчання та шукати програмну підтримку в нашому Студентському Центрі Бізнес.

* 2019 Оцінки Зірок QS

Ваша кар'єра

З міжнародним майстром ділового адміністрування ви будете оснащені, щоб продовжити міжнародну бізнес-кар'єру в усьому світі. Можна розглядати закордонні справи, міжнародну торгівлю, багатонаціональну організацію або консалтинг. International MBA є ідеальним засобом для просування по службі, наприклад, перехід до управління проектами, загального управління або управління глобальним бізнесом.

З'єднання реального світу

Розміщення і стажування перекривають розрив між навчанням і роботою. Наші зв'язки з промисловістю створюють для вас можливості для зростання. Цей досвід створює впевненість у діловому світі та надає вам конкурентну перевагу.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Згорнути
Аделаїда , Аделаїда , Аделаїда , Аделаїда + 3 Більше Менше