International MBA (Фокус: Азія)

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Міжнародний MBA (IMBA) призначений, щоб відповідати епосі глобалізації, постійним руйнівним змінам і неухильно зростаючим значенням Східної Азії в глобальному діловому світі. Викладання англійською мовою протягом 16 місяців програма IMBA спрямована на розширення можливостей студентів з основними знаннями, компетенціями та навичками, які підготують їх до глобальної управлінської кар'єри, яка швидко розвивається в умовах динамічної, складної та конкурентноздатної міжнародної бізнес-середовища.

Що ти навчаπшся

Основні основні курси призначені для вивчення всіх дисциплін МВА з чіткою увагою до глобальних та міжнародних аспектів кожної відповідної теми. На додаток до цього глобального бачення, програма пропонує сильний регіональний акцент на ведення бізнесу в країнах Східної Азії, таких як Китай, Індія, Японія та Корея.

Haifa IMBA має двох стратегічних партнерів університету в Азії: ECNU в Шанхаї і IMT в Індії. Обидва вони є провідними бізнес-школами. Кожна регіональна спеціалізація включає:

  • Спільний семінар зі студентами МВА в Китаї та / або в Індії, які працюють разом над проектами та партнерствами, замовленими компаніями в обох країнах.
  • Навчальна поїздка до Китаю чи Індії, яка допоможе вам безпосередньо зв'язатися з колегами та менеджерами цих країн і дозволить вам обмінюватися з ними, а також відкривати власну країну та досліджувати їх підхід до управління.
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Згорнути