INSEEC MBA

MBA INSEEC, що викладається англійською мовою, дає учасникам можливість зрозуміти складні аспекти діяльності компаній, що працюють у багатокультурному та європейському контексті, а також розвивати навички, які дозволяють їм займати керівні посади.

Вона спрямована як на студентів (з чотирирічним вищим навчальним закладом) та фахівцями. Навчальна програма включає в себе основні курси з маркетингу, права, фінансів та загальної ділової практики.
Крім основних курсів, учасники повинні вибрати зону концентрації (фінанси, маркетинг, людські ресурси або розкіш). Великий акцент робиться на питаннях міжкультурного менеджменту та на нещодавні або нові тенденції європейського бізнес-середовища.

Учасники також візьмуть участь у семінарі з особистого управління, спрямовані на розвиток своїх навичок інтерв'ю при пошуку працевлаштування провідних європейських компаній та підвищення їх кваліфікації в управлінні проектами та командному роботі. Цей семінар дасть студентам поради щодо написання резюме та ведення ділових зустрічей.


Впродовж навчального року заплановано кілька візитів до компаній. Крім того, учасники будуть запрошені на конференції відомих європейських менеджерів.

Курси доступні в програмах Excel та PowerPoint. Нарешті учасники можуть відвідувати мовні курси французькою, японською, іспанською, німецькою або італійською мовамиРоберт Олоренсхау

Директор програми


Розповсюдження курсів МВА означало, що дедалі важче розрізняти різні програми, що пропонуються університетами та школами управління у всьому світі.

Студенти, які бажають пройти курс МВА, повинні мати можливість вибирати програму, яка найкраще відповідає їх вимогам, а також їх особистий профіль. Програма INSEEC MBA, навіть якщо вона залишається загально загальною на академічному рівні, відповідає трьом цілям.

По-перше, він готує студентів до повного функціонування менеджерів у різних галузях бізнесу, що дозволяє їм працювати в будь-якій точці світу та очолити багатопрофільну команду. По-друге, це сприяє підвищенню якості адаптації, мобільності та лідерства у відношенні вельми диверсифікованого підходу до бізнесу. По-третє, ми маємо чіткий міжнародний вимір з вчителями різних національностей (американські, британські, французькі, іспанські ...), і ми можемо запропонувати студентам отримати подвійний диплом від перебування за кордоном або на курсі обміну, або в стажуванні (Австралія , Нью-Йорк, Лондон, Барселона).

Взагалі, ці ознаки означають, що студенти будуть обладнані для різноманітних професійних ситуацій на міжнародному рівні.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в INSEEC Paris »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date