Global MBA (GEMBA)

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

INSEAD «s модульна програма Global Executive MBA (Гемба) відбувається в повністю інтегрованих кампусах трьох регіонів: Європа (Франція), Азії (Сінгапур) і на Близькому Сході (Абу - Дабі). GEMBA пропонує досвідченим керівникам інтенсивний 14 - 17-місячний швидкий шлях до вершини через одну з найпрестижніших та багатокультурних шкіл бізнесу.

Кожен клас має безпрецедентне різноманіття національностей та бізнесу, що дозволяє учасникам вчитися один у одного та будувати тісну, але всесвітньо розподілену мережу. Ще одна унікальна особливість - це Програма розвитку лідерства (LDP), яка включає розроблений програмним графіком групового коучингу, 360-градусних оцінок та командних заходів, розроблених для розробки справжнього для вас стилю керівництва, тим самим ще більше прискорюючи прогрес у кар’єрі .

Перевага GEMBA

Високо рейтингові та загальновизнані

І INSEAD Global EMBA (Гемба) і Tsinghua- INSEAD EMBA (TIEMBA) ранжуються в перший місце в світі по Financial Times (2018 р ).

Унікальний фокус на лідерстві

Наша Програма розвитку лідерства працює протягом всієї програми, розвиваючись разом із вашими власними лідерськими навичками.

Навчання через різноманітність

На відміну від інших шкіл, INSEAD не має домінуючої національної культури. Це дає нам змогу перетворити різноманітність на потужний інструмент навчання.

Глобальне, інтенсивне та ефективне

Оскільки від роботи на відстані від 14 до 17 місяців потрібно від 51 до 60 днів, залежно від вашого вибору стартового містечка, GEMBA - це один із найефективніших маршрутів до найвищого ступеня бізнесу.

Tsinghua- INSEAD Executive MBA (TIEMBA)

Дві ступінь MBA Tsinghua- INSEAD Executive MBA (TIEMBA) забезпечує додатковий варіант для досвідчених керівників - у партнерстві з одним із великих світових університетів у Пекіні, Університетом Цінхуа. Ця унікальна програма розвиває поглиблене розуміння бізнесу в Китаї, як з міжнародних, так і з внутрішньої точки зору, що також може бути застосоване до інших ринків, що розвиваються у всьому світі.

Практичні елементи

Освіта менеджменту - це все, що стосується з'єднання теорії та практики. Особливо це стосується нашої програми GEMBA, де учасники чергують між класом та реальним світом. У той час як наші методи навчання твердо обґрунтовані в теорії, вони наголошують на практичному навчанні та практичному розумінні.

Нариси впровадження

Учасники зобов’язані вибрати 2 основні курси або факультативи, на яких написати твір виконання, застосовуючи навчання з курсових робіт до практичних питань та проблем, з якими вони стикаються на роботі.

Обмін партнерами

У рамках нашої Програми розвитку лідерства (LDP) кожен учасник має можливість провести деякий час у приміщенні організації-учасника. Ці структуровані біржі дають чудову можливість навчитися діловій практиці та контексту інших. Учасники дають один одному відгуки та включають цей компонент у свій рефлексійний документ у межах ЛДП.

Модельне моделювання компанії Capstone

Потужне комп'ютерне моделювання дозволить учасникам вправити свої дисциплінарні навички в конкурентній та дуже реалістичній діловій грі. Конкурентні результати оцінюються за допомогою імітованих ринків.

Заключний проект

Підсумковий проект вимагає від учасників застосовувати зміст курсу, працюючи над реальними можливостями впровадження післяпрограми. Проекти навіть можуть бути спонсоровані компанією.

128284_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Прийом

Ми шукаємо досвідчених керівників з інтелектуальною цікавістю та бажанням вчитися і кидати виклик собі в рамках суворої академічної програми. Ми вітаємо заявки з усього світу незалежно від раси, віросповідання, статі чи фінансового стану, і наша мета - створити якісний, захоплюючий, динамічний та різноманітний клас.

Є один прийом GEMBA на рік, розділений на три регіональні секції, що включає близько 210 учасників і представляють понад 50 національностей. Процес прийому EMBA є однаковим для всіх кандидатів GEMBA, незалежно від того, чи вони подають заявки на Азію, Близький Схід чи Європу. Однак терміни подання заявок різні, оскільки розділи починаються в різні дати.

Ви готові до виклику?

GEMBA - це не просто інтенсивний бізнес-курс. Це інтенсивний всебічний досвід: головне зобов'язання, яке потрібно витримувати протягом багатьох місяців. Перш ніж розпочати процес прийому EMBA, будь ласка, врахуйте, що ви повинні відвідувати всі модулі без винятку та готуватися до них, а також виконати значний обсяг роботи між модулями.

Критерії прийому

У нас є чотири критерії прийому EMBA, які мають однакове значення:

Доведене лідерство

INSEAD шукає заявників, які можуть продемонструвати свій потенціал як лідери. Ми врахуємо ваш професійний досвід та минулі показники під час оцінки вашої заявки. Учасники нашого нинішнього класу мають в середньому 13 років досвіду роботи та не менше трьох років на керівній ролі, яка відповідає за команди та / або проекти.

Академічна спроможність

INSEAD GEMBA є інтенсивним, суворим та складним. Ви повинні мати обгрунтовану академічну основу: ступінь бакалавра або еквівалент визнаного коледжу чи університету (хоча у виняткових обставинах ми можемо відмовитися від цієї вимоги).

Міжнародний Outlook

Ми залучаємо претендентів, які мають міжкультурну чутливість та міжнародний світогляд. Ми розглядаємо заявників, які проживали, працювали чи навчалися за кордоном або працюють у міжнародних компаніях чи на міжнародному рівні з клієнтами, постачальниками чи іншими зацікавленими сторонами.

Можливість внести свій внесок

Ми шукаємо кандидатів, які виявляють чітке прагнення до інтелектуального зростання, як у класі, так і завдяки роботі над груповими проектами. Очікується, що учасники внесуть свій активний внесок і поділяться своїми знаннями, отриманими протягом свого професійного та особистого досвіду.

Терміни та терміни

Поки у нас є строки, ми приймаємо заявки поступово, тобто, як тільки ви подасте заявку, ми розпочнемо обробку вашої заявки. Однак ми рекомендуємо подати заявку якомога раніше, особливо якщо ви маєте намір подати заявку на отримання стипендії.

Розділ Азії Розділ на Близькому Сході Секція Європи
1 раунд 17 січня 2020 року 15 лютого 2020 року 01 березня 2020 року
2 раунд 06 березня 2020 року 11 квітня 2020 року 10 травня 2020 року
3 раунд 24 квітня 2020 року 13 червня 2020 року 12 липня 2020 року
4 раунд 05 червня 2020 року 08 серпня 2020 року 06 вересня 2020 року

Комісії та вартість MBA (GEMBA)

Програма проходить у модульному форматі на кампусі Європи, кампусі Азії та на Близькому Сході, залежно від розділу, до якого ви приєднуєтесь. Який би маршрут ви не вибрали, ви будете вчитися на всіх трьох кампусах і збираєтесь як єдиний клас для другої половини програми. Клас закінчує разом у Сінгапурі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Згорнути
Фонтенбло , Сінгапур , Абу-Дабі , Сан Франциско + 3 Більше Менше