Global Executive OneMBA - 21 місяць

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Віртуальний день відкритих дверей 16 травня й, 2020!

Чому RSM Global OneMBA?

П’ять шкіл. Чотири континенти. OneMBA.

Global Executive OneMBA - єдина програма Executive MBA, розроблена з рівним внеском п'яти провідних бізнес-шкіл, розташованих в Азії, Європі, Північній та Південній Америці. Ця престижна 21-місячна модульна програма, розроблена для вищих керівників та професіоналів, пропонує Вам можливість випробувати бізнес через приціл найважливіших економічних регіонів світу, що робить його неперевершеним у розвитку знань, лідерських здібностей, глобальних мереж та досвіду міжнародних бізнес, де це відбувається, як це відбувається.

  • Навчальна програма викладається англійською мовою і розроблена з рівними внесками з п'яти провідних бізнес-шкіл
  • Глобальна командна робота в класі з 100 географічно розподілених керівників
  • Чотири тижневі глобальні резиденції проводяться на чотирьох різних континентах
  • Поєднання розвинутих економік з ринками, що розвиваються
  • Гнучкий формат неповного робочого дня, призначений для керівників з високим попитом
  • Проекти, спрямовані на надання чіткої додаткової вартості для спонсорських компаній
  • Одинадцять місцевих резиденцій у Роттердамі з європейською когортою OneMBA

129258_USopeningweek-classof2020.jpg

Програма на перший погляд

Для кого призначена ця програма?

Глобально орієнтовані професіонали натхнення, які готові до наступного професійного завдання. Як правило, кандидати, які демонструють неабиякі професійні досягнення, видатні лідерські якості, досвід управління людьми та академічну майстерність, ступінь бакалавра (або еквівалент), а також добре володіння англійською мовою. Нам потрібно мінімум шість років штатного професійного досвіду. Більшість наших студентів OneMBA пройшли від 10 до 15 років післядипломної роботи.

Які потреби задовольняє програма для учасників?

Перспектива створити мережу в по-справжньому глобальному масштабі, інтегруючи досвід, ставлення та умови ведення бізнесу в Європі, Азії, Північній Америці та Латинській Америці, а також розширення лідерських навичок, які надихнуть зростання та розвиток до глобальних управлінських обов'язків.

Що учасник виходить з програми?

Ступінь МВА в одній з десяти найкращих шкіл бізнесу в Європі. Крім того, випускники RSM OneMBA також отримують сертифікат OneMBA, підписаний деканами п'яти університетів-партнерів OneMBA;

  • Програма, яка забезпечує різноманітність командних робочих середовищ за допомогою Глобальних дослідницьких груп та Регіональних дослідницьких груп;
  • Розвиток професійних лідерських навичок, вбудованих у всю програму;
  • Програма управління, що ґрунтується на стійкості та інноваціях, забезпечує основу для подальшого розвитку бізнесу та лідерства в громаді.
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Згорнути