Global Executive MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 3
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Чи розроблена для вас Global Executive MBA?

Так. Якщо ви досвідчений менеджер і хочете:

 • Прискорити свою кар'єру і стати ключовим гравцем у вашій компанії.
 • Розвивайтеся за межами своєї технічної експертизи в загальну позицію керівництва з перехресною функціональною перспективою.
 • Обробляйте нові виклики в інших галузях, функціях або країнах.
 • Знайомтеся з новими людьми, обмінюйтеся своїм баченням з іншими керівниками та створюйте міцну глобальну мережу.

Ви переконані, що потрібно:

 • Станьте більш ефективними і розвивайте стратегічне бачення для створення інноваційних рішень.
 • Набути знань та компетентностей у глобальному бізнесі, бухгалтерському обліку та фінансах.
 • Підвищуйте впевненість у собі та розвивайте свої навички лідерства.

Тепер настав час вплинути на майбутнє: введіть черговий прийом KEDGE EMBA (листопад та березень кожного року).

Global Executive MBA пропонує висококваліфікованим керівникам престижну ступінь магістра ділового адміністрування вищого рівня, всесвітньо визнану академічну установу, в ідеальній синергії з діловим світом.

Наша мета: забезпечити керівників компетенціями, культурною чутливістю та стратегічним баченням, необхідним для ефективного вирішення проблем у сучасній глобальній економіці.

39-е місце серед 100 найкращих MBA в усьому світі за версією 2019 Financial Times, що має 3 кампуси, 12 основних курсів, 7 семінарів, до 18 наших перконалного коаксингу та 3 міжнародні семінари, наша програма характеризується високоіндивідуалізованим навчальним шляхом , сильний лідерський компонент та орієнтація на набуття глобального бачення.

Наше бачення полягає у створенні унікальної спільноти, яка навчається на континентах, де ви отримаєте доступ до нашого всесвітньо відомого викладача та до унікальної глобальної мережі з 70 000 випускників (з них 1800 випускників EMBA у всьому світі).


Навіщо вибирати цю програму?

Гнучкість

Призначена для зайнятих професіоналів, наша програма пропонує Вам унікальну гнучкість, яка дозволяє виконувати кар'єрні зобов'язання, підтримувати збалансоване життя і зробити Ваш EMBA справді трансформаційним досвідом.

Виберіть найбільш зручний:

 • Кампуси: Париж, Марсель або Шанхай
 • Тривалість курсу: від 18 місяців до 4 років
 • Семінари спеціалізацій: виберіть 3
 • Міжнародні семінари: 12 напрямків

Адаптуйте на своєму шляху, кампусі, великих міжнародних семінарах (наприклад, відкладайте курс, коли це необхідно).


Прибуток на інвестиції

Є, звичайно, багато способів вимірювання рентабельності інвестицій:

Такий міжнародний рейтинг, як EMBA Ranking Financial Times, наприклад, розміщує Kedge Global MBA за адресою:

№1 у світі за підвищенням заробітної плати і №5 у світі за кар'єрний прогрес (3 роки після закінчення навчання) Насправді, 46% класу зазнали підвищеної компенсації, більшої відповідальності керівництва або просування по службі до закінчення навчання.

Проте в рамках цього заходу існує багато інших важливих сфер, які допоможуть вам розробити вашу Kedge MBA.

 • Навички та знання швидко зростають, і ви зможете негайно застосувати те, що ви навчилися у своїй щоденній професійній діяльності. Таким чином, ви здатні додати більшу цінність вашій компанії або особистому бізнесу майже відразу.
 • Більш потужні лідерські можливості, підвищена довіра, особистий та професійний бенчмаркінг - це всі цілі EMBA.
 • Цінність також походить від вашої підвищеної спроможності знайти інноваційні рішення та керувати складними змінами. Отримання ділової хватки, збільшення глобальних зв'язків, здатність до саморефлексії, а також «крок назад»; покласти вас на дійсно виконавчий рівень.

Kedge Global MBA зобов'язується повністю допомогти вам досягти всіх цих напрямків, щоб максимізувати інвестиції в EMBA.


Вибір кампусу

Вибравши головний кампус, ви можете навчатися і приєднуватися до колег по EMBA на 3 різних містечках:

Париж, Марсель, Бордо * або Шанхай.

* Бордо: для семінару Wine & Spirits


Ви зустрічаєтеся зі своїми однокласниками неодноразово: під час міжнародних семінарів, основних модулів та семінарів, бізнес-моделювання та «збирайтесь разом тижні».

Ці спільні заходи дозволяють учасникам створити реальну спільноту.


Міжнародний вимір

Зустріч і робота з міжнародними учасниками, що взаємодіють з глобальним факультетом, отримують вигоду від міжнародних великих партнерств EMBA.

"Компонент міжнародного візиту MBA KEDGE є одним із найсильніших та найважливіших елементів такого роду, що спостерігали акредитатори під час оцінки програм за сумісництвом". Останній звіт про оцінку AMBA Global MBA.

KEDGE не тільки створив провідний кампус у Китаї (Шанхай), у партнерстві з університетом Шанхайського Цзяо Тонга, і є єдиним французьким MBA, офіційно визнаним урядом Китаю, але ми також користуємося довгостроковими партнерськими відносинами з кількома провідними міжнародними бізнес Школи.

Випускники можуть розраховувати на потужну мережу з понад 1800 випускників у всьому світі, включаючи понад тисячу в Китаї.


Сильний міжнародний бренд

KEDGE знає, що ваша MBA - це дійсно те, чого ви хочете досягти. І ми знаємо, що для вас важливий сильний міжнародний бренд.

 • Наші факультети MBA, випускники та учасники, виконані виконавці та лідери, постійно виїжджають на нові частини світу. Вони є унікальними, інноваційними та гармонійними з регіональними практиками та різноманітністю і представляють найпотужніших послів нашого бренду.
 • KEDGE є частиною міжнародної мережі корпоративних та академічних партнерів. Всі вони є авторитетними, всесвітньо відомими, і всі поділяють однакові стандарти досконалості.
 • Заробивши потрійну акредитацію, KEDGE також досягла повного визнання як міністерствами освіти Франції, так і Китаю. Наш бренд визнаний у всьому світі.


Персональний виконавчий тренер

В рамках програми розвитку MBA, до 18 годин індивідуальних конфіденційних тренувальних занять з виконавчими тренерами надає постійну підтримку та супровід, що дозволяє створити умови для успіху у вашій МВА та забезпечити, щоб програма слугувала розвитку ваших кар'єрних цілей.

Останні коментарі випускників МВА про трансформацію лідерства:

- «Ми зараз звикли обробляти складні, незнайомі проблеми, вимагаючи інтегрувати міждисциплінарні знання, привести людей та ідеї».

- «Я здобув самосвідомість і впевненість у своїх силах, а також покращив свої здібності, щоб вивести найкращих у інших з більш сильними навичками лідерства».

Тренінгові заняття, регулярні оцінки, особисті дорожні книжки, проекти розвитку, семінари ...


Глобальна бізнес-мережа

Обмін досвідом МВА з іншими учасниками спільноти MBA (випускниками, учасниками), які приїжджають з різних секторів, дозволяє вашій компанії розширити свою мережу та знайти нових партнерів по бізнесу.

Викладачі та викладачі є активними у корпоративному світі і приносять з собою свої зв'язки та досвід.

Ваші колеги з МВА мають міжнародний характер і представляють величезну можливість для вивчення та спілкування з іншими бізнес-середовищами.

Міжнародні семінари виводять вас у новий світ бізнесу.

У KEDGE кожен надихає бути більш глобальним.


Протягом всього життя

Програма «Оновити свої навички» протягом усього життя: унікальна перевага серед програм МВА, KEDGE BS пропонує своїм випускникам МВА вільний доступ до одного курсу МВА на рік на все життя!

Зберігайте свою ділову хватку в актуальному стані та підтримуйте свою професійну мережу після закінчення навчання.


Вигода для компаній

Кожному вигідно. Глобальна EMBA є справжньою інвестицією для:

Вдосконалення навичок та можливостей: Програма надає негайні переваги, оскільки учасники застосовують те, що вони дізналися з найдавніших моментів програми.

Розвивати потенціал: Учасники набувають більш цілісного і глобального підходу до бізнесу, а також підприємницької позиції та загального збільшення обсягів виробництва та продуктивності.

Підсилити лояльність та мотивацію: Підтримка вашого менеджера - це явний засіб нагородження, розвитку та збереження ключових талантів.

Досягнення корпоративних цілей та розвиток міжнародних можливостей.

Kedge Global EMBA стипендії

Стипендії Kedge Global EMBA нагороджуються для пропаганди різноманітності в класі і базуються на поєднанні демонструваних потреб і досконалості в 4-х різних категоріях:

 • Різноманітність,
 • Жіноче лідерство,
 • Проекти індивідуального підприємництва,
 • Індивідуальні проекти професійної реконверсії.
 • Проект економіки, що розвивається

Зверніться до представника програми для отримання додаткової інформації та заявки на отримання стипендії.


Прийнятність

Щоб мати право на отримання цієї стипендії, кандидати повинні бути:

 • Допущений кандидат до програми Global Executive MBA,
 • Не отримувати жодного іншого джерела фінансування програми.
 • Заявки розглядає журі.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Детальніше

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Згорнути
Бордо , Марсель , Париж , Тулон , Шанхай , Дакар + 5 Більше Менше