Global Executive MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 4

Опис програми

Ви хочете змін

Ви хочете трансформуватися професійно та особисто. Розширити свої знання про глобальне лідерство та поглибити розуміння себе. Розширити свою перспективу. І киньте виклик усьому, що знаєте.

Global Executive MBA (GEMBA) надає вам інструменти, впевненість та розширене бачення світу, щоб активізуватись та стати справді глобальним лідером.

Ви хочете змін. Ви готові зробити це?

Досвід GEMBA

Проблемний, суворий, практичний та справді глобальний, досвід MBA Global Executive підвищить вашу здатність керувати та трансформувати ваше бачення управління.

Глобальний до основи

Ця надзвичайно занурююча програма збирає видатних викладачів, лідерів та бізнес-лідерів з 30 країн, чий досвід переживає навколо світу.

Когорта високого калібру

Навчіться разом з винятковою кадрою вищих керівників з багатого різноманіття бізнесу та культурного походження. Їх широта і глибина знань породжують динамічну динаміку в класі.

Суворий і актуальний

Керуючись фахівцями факультету IESE, програма включає в себе аналітичні випадки та методики навчання, орієнтовані на дії, для того, щоб визначити найважливіші проблеми та тенденції, що формують глобальну економіку.

Рейтинги

Відгуки

"Хоча я мав успішну кар'єру, я відчував, що мені потрібно відновити себе для наступного етапу своєї кар'єри. Професори світового класу та академічна суворість програми GEMBA підвели мене до нових бізнес-ідей та середовищ, познайомили мене з дивовижною групою однокласників і кинув виклик мені стати кращою людиною ".

Річард Оразіетті, GEMBA 18
Старший віце-президент, казначей, Голдкорп, Канада

Структура програми

Global Executive MBA проходить у чотирьох бізнес-центрах: Барселоні, Нью-Йорку, Шанхаї та Кремнієвій долині. Програма перенесе вас на ключові ринки та бізнес-спільноти по всьому світу, що дасть вам справді глобальну перспективу.

Ви можете додатково налаштувати свій досвід навчання, вибравши портфоліо виборних модулів, пропонованих на п'яти континентах.

Виклик навчального плану

Глобальний навчальний план MBA суміщений для підвищення гнучкості . Завдяки безперервній комбінації модулів «віч-на-віч» та роботи в Інтернеті ви прискорите свій глобальний лідерський потенціал.

Кожен основний модуль містить низку основних курсів із основ світового бізнесу, включаючи принципи лідерства, фінансовий облік, підприємництво та цифрову трансформацію. У модулі 4 ви будете працювати над бізнес-планом поза кампусом.

 • Модуль 1 - Закладення фундаментів
 • Модуль 2 - Розширення бізнесу
 • Модуль 3 - Удосконалення бізнесу
 • Модуль 4 - Управління створенням цінностей
 • Модуль 5 - Провідні через кордони
 • Модуль 6 - Інновації в русі
 • Модуль 7 - Зближення всіх разом

Кожен модуль містить три різні фази:

 1. Переджитлова
  Підготуйтеся до того, що попереду. Пожвавіть свої знання та розуміння основних бізнес-концепцій.
 2. Житлова
  Вивчіть концепції в динамічному контексті роботи в команді, дискусій на основі конкретних випадків, лекцій та семінарів на кампусі. Продовжуйте це разом із відвідуваннями компаній, заходами та лекціями для гостей.
 3. Післяжитлова
  Застосовуйте нові концепції, діліться зворотним зв'язком та аналізом та співпрацюйте над проектами.

Вхід

Глобальний процес прийому до адміністративної MBA призначений для визначення того, чи правильно підійде програма для вас та ваших професійних цілей. Ми закликаємо вас зв’язатися з нами перед тим, як подати заявку на зустріч із наставником з прийому, який перегляне ваше резюме та надасть поглиблену інформацію про досвід навчання.

Протягом всього життя

Ви станете частиною динамічної спільноти випускників, що складається з понад 45 000 професіоналів, які живуть і працюють у понад 100 країнах. Де б ви не були, незалежно від вашої роботи, ви завжди будете легко достукатися до випускника IESE.

 • 45 000 випускників
 • 108 національностей
 • 68 щорічних електронних конференцій
 • 230 безперервних навчальних занять щороку
 • 33 регіональних глави

Підтримка протягом всієї кар'єри

Заробити ступінь МВА Global Executive - це лише початок. Після закінчення навчання ви зможете скористатися численними ініціативами для продовження вашого навчального шляху, наприклад:

 • Акредитовані тренери
 • Індивідуальні інтерв'ю з оцінкою
 • Платформа SUCCEED, яка дозволяє вам розробити власний план професійного та особистого розвитку
 • Карєрні можливості

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At IESE Business School we want to educate leaders to whom we can entrust the future of business and society.

At IESE Business School we want to educate leaders to whom we can entrust the future of business and society. Згорнути
Барселона , Мадрид , Мюнхен , Нью-Йорк , Сан-Паулу , Шанхай , Сан Франциско + 6 Більше Менше