Global Executive MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

презентація програми

Global Executive MBA викладається за допомогою нашої інноваційної гібридної методології, яка поєднує віртуальні періоди навчання з періодами проживання в Мадриді, Шанхаї та Нью-Йорку.

Наша гібридна методологія є результатом об'єднання найкращого з обох способів, щоб забезпечити унікальний, гнучкий і глобальний формат навчання. Розширити можливості розширення кордонів, що діють на глобалізованому ринку клієнтів, конкурентів та постачальників.

Це інноваційна програма управління, спрямована на професіоналів з управлінським досвідом, які досліджують нові горизонти глобального управління бізнесом. Для цього він звертається до основних знань для того, щоб очолити організацію, застосовану до реальності компаній, що працюють в Азії, Європі та Америці, завдяки трьом міжнародним перебуванням у Мадриді, Шанхаї та Нью-Йорку.

Global Executive MBA призначений для вдосконалення та розширення ділових та управлінських навичок професіоналів-учасниць, які займають відповідальні посади у провідних компаніях та організаціях. Протягом усієї програми ви набудете глобального бачення компанії, її діяльності та організації, і ви розвинете необхідні навички для керівництва проектом у міжнародному масштабі.

134934_pexels-photo-2897883.jpeg

Причини прийняття цього майстра в EAE Business School

Житлова програма в Мадриді, Шанхаї та Нью-Йорку

Частина змісту, а також захист Фінального проекту MBA викладаються у трьох житлових приміщеннях на початку, середині та в кінці програми, в Мадриді ( EAE ), Шанхаї (Шанхайський університет) та Нью-Йорку (університет Kean) відповідно .

Спеціальна орієнтація

Під час Global Executive MBA ви можете проводити індивідуальні тренінгові заняття, які будуть проводити вас особисто та професійно протягом усієї забудови.

Ділові мережі

"Зустрічі з професіоналами великих компаній та іншими студентами, які дозволять вам розширити мережу контактів. У 2018 році ми організували зустрічі з керівниками компаній, таких як Google, Vodafone, Accenture, Intel, Cepsa, Bacardi або Telefónica, серед багатьох інших".

EAE Emprende

Через наш бізнес-інкубатор ми проводимо навчання, фінансування та супровід Ваших підприємницьких проектів. EAE Lab забезпечить вам необхідні ресурси та середовище, щоб ви могли визначити конкурентні переваги та розвинути свою бізнес-ідею.

Виконавчий партнер зайнятості

Ми просуваємо постійне навчання управлінських профілів, підвищуючи їх професійну проекцію.

Рекомендовані

 • +77000 менеджерів пройшли навчання з 1958 року
 • Топ-25 серед 25 кращих бізнес-шкіл світу Рейтинг América Economía 2019
 • Топ-50 Серед 50 найкращих в Європі рейтингу QS Global MBA 2019
 • Перша бізнес-школа в Іспанії для викладання офіційних магістрів університету
 • 103 різних національностей у 2018 році

134935_pexels-photo.jpg

Звіт про зайнятість

 • 85% студентів отримали нові пропозиції роботи в кінці магістра
 • 81% Збільште заробітну плату до 30% за рік після закінчення майстра EAE
 • + 7 000 пропозицій роботи та стажування, опублікованих у 2018 році
 • 5 найкращих рекрутингових компаній 2018 року: LVMH, Shneider Electric, Nestlé, Repsol та Coca Cola

Варіанти фінансування

В EAE ми знаємо, що талановиті студенти MBA Executive Executive надихають нас позитивно і є двигуном прогресу для нашої громади. Стипендії EAE винагороджують ваші зусилля на вашому шляху до досконалості та є прихильністю до рівності та соціальної справедливості, що розширює можливості доступу до наших освітніх програм.

 • 25% студентів отримують фінансову допомогу
 • 12 власного фінансування на 12 місяців без відсотків
 • 4 різні типи стипендій EAE
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Детальніше

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Згорнути
Барселона , Мадрид , Нью-Йорк , Шанхай + 3 Більше Менше