GEMBA: Магістр ділового адміністрування в глобальному управлінні бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Про GEMBA

Майстер ділового адміністрування в глобальному управлінні бізнесом призначений для тих, хто має як мінімум 3 роки досвіду після отримання ступеня бакалавра в будь-яких областях.

Програма акцентує увагу на тематичних дослідженнях, передових практиках та динамічному навчанні, щоб студенти могли порівнювати стратегії бізнесу в східному та західному напрямку в таких сферах, як менеджмент, фінанси, маркетинг, інновації, цифрові підприємства та глобальний бізнес.

ЧОМУ ГЕМБА TBS?

Компактний

 • 36 кредитів за 17 місяців (3 семестри та 1 літо)
 • Теми пропонуються в "модулях", спрямованих на надання стислого, інтерактивного та продуктивного досвіду в класі

ОГЛЯД ПРОГРАМИ

Детальніше про магістра ділового адміністрування (MBA) в глобальному управлінні бізнесом, як показано нижче

Обов'язкові курси

Бізнес-модель у глобалізованому світі

 • Стратегії та тематичні дослідження організацій, що надають бізнес у країнах з різними економічними та соціальними умовами. Обговорюються питання управління, маркетингу, людських ресурсів та операційних питань компаній у ситуаціях злиття та придбання.

Глобальні споживачі та маркетинг

 • Проаналізовано споживчі потреби різних рівнів ринку, таких як "бізнес-бізнес" та "бізнес-споживач". Обговорюються характеристики та сегменти споживачів в різних країнах і контекстах. Курс також обговорює, як розвивається бізнес-політика та маркетингова стратегія, а також реагують на потреби споживачів, особливо в епоху цифрових технологій.

Прийняття рішень з використанням обліку

 • Використання бухгалтерської та фінансової інформації фірми для аналізу, планування та прийняття рішень виконавчим органом. Обговорюються практичні приклади керівництва з питань використання бухгалтерської та фінансової інформації у вимірюванні діяльності фірми.

Економічне співтовариство АСЕАН I

 • АСЕАН географічне, економічне та соціальне середовище як можливості для бізнесу в цьому регіоні. Напрями і тенденції розвитку промисловості та бізнесу в АСЕАН.

Економічне співтовариство АСЕАН II

 • Приклади успішних компаній, що мають сліди в АСЕАН, та їхні маркетингові, управлінські та фінансові стратегії. Обговорюються проблеми у збереженні довгострокової конкурентної переваги.

CEO Vision Series I

 • Обговорюється бачення генерального директора щодо успішних глобалізованих компаній. Це включає бізнес-політику, маркетинг, фінанси

CEO Vision Series II

 • Обговорюється бачення генерального директора щодо успішних глобалізованих компаній. Це включає стратегію управління, зміну організації та інновації. Студенти вивчать приклади різних країн.

Лідерство для глобального бізнесу

 • Вивчаються ролі лідерів в управлінні відмінностями людей, командами та культурним різноманіттям. Будуть також обговорюватися принципи лідерів з баченням та пристрасті до зміни глобального бізнесу.

Глобальна бізнес-стратегія управління

 • Обговорюються стратегії управління організацією. Також обговорюється внутрішня і зовнішня екологічна оцінка та процес формування бізнес-стратегії регіональної та глобальної конкурентоспроможності.

Глобальне фінансування бізнесу

 • Принципи фінансового планування для цілей фірми, виживання та успіху. Приклади стратегії виконавчої влади з питань фінансів. Це включає в себе, як фінансовий директор управляє фінансовою діяльністю підприємства для конкурентоспроможності фірми в різних країнах.

Інноваційний менеджмент для глобального бізнесу

 • Процес процесу інноваційного розвитку та стратегії управління інноваціями у глобалізованому бізнесі. Приклади успішних інновацій на різних ринках. Це включає в себе те, як фірма здатна реагувати на зміни та інновації.

Вибрані курси

Семінар з управління організацією

 • Обговорення перспектив управління компанією та ключових факторів успіху у досягненні глобального бізнесу. Це включає структуру бізнесу, структуру організації та стратегію фірми для різних форм розширення бізнесу.

Семінар з глобального маркетингового менеджменту

 • Обговорення перспектив маркетингу фірми та ключових факторів успіху в глобальному діловому маркетингу. Це включає обговорення ситуаційних досліджень у глобальній стратегії брендингу.

Семінар з глобального управління людськими ресурсами

 • Обговорення перспектив управління людськими ресурсами фірми та розвитку людських ресурсів у світовому бізнесі. Це включає в себе обговорення набору, відбору, розробки, експертної оцінки та винагороди керівників та керівників на різних рівнях глобального бізнесу.

Незалежне вивчення

Незалежне вивчення

 • Вивчення питань, важливих для глобального управління бізнесом. Це може бути, наприклад, у сферах глобального маркетингу, фінансів, операцій, людських ресурсів або інновацій. Створення незалежного дослідження за консультацією та наглядом радника.

ТЕНДЕНЦІЙНИЙ СТУДІЙНИЙ ПЛАН

ВИМОГИ ДОПОМОГИ

 • Ступінь бакалавра або еквівалент (в будь-яких областях) з акредитованої установи, з Тайланду або за кордоном з 3-річним досвідом роботи , або випускник диплом бакалавра TBS з 3,00 кумулятивною грантовою угодою та 6 кредитів стажування .
 • Подання іспиту з англійської мови (за визначенням Університету), прийняте не більше 2 років до останньої дати прийому.
  • a. TU-GET Показник не менше 550, або
  • б Тест TOEFL складається як мінімум з 550 для паперових або принаймні 213 для комп'ютерних або, принаймні, 79 для Інтернет або
  • с IELTS оцінка не менше 6,5
 • У цьому випадку студенти, які є носіями англійської мови, будуть звільнені.
 • Якщо кандидати не мають іспиту з англійської мови, як зазначено вище, то вони мають оцінку TU-GET принаймні 400 або TOEFL Paper на основі щонайменше 400 / Computer-based, принаймні 97 / Інтернет-принаймні 32 , або IELTS щонайменше 4,5, кандидати повинні мати GPA бакалавра ступінь принаймні 3,00 або вони повинні мати або дослідження публікації або виконавчий досвід. Зверніть увагу, що кандидати повинні пройти тест з англійської мови з оцінкою не більше двох років до останньої дати прийому. У цьому випадку програма може прийняти кандидатів, і кандидати повинні подати англійську оцінку, як того вимагає Університет, до розгляду Незалежного дослідження. Якщо ні, кандидати будуть автоматично звільнені з програми.
 • Подання заяви про мету та / або обговорення відповідного досвіду роботи / бізнесу, пов'язаної з програмою не більше однієї сторінки.
 • Пройдіть іспит англійського інтерв'ю комітетом, призначеним університетом. Ті, хто проживає за кордоном, можуть бути звільнені від співбесіди в Таїланді, а програмний комітет розгляне індивідуальний порядок розгляду справи в кожному конкретному випадку.

ДОДАТКИ ДО ДАТИ

ПРОГРАМНІ ПЛАТИ

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

650,000 батів (тайські студенти) та 704 тис. Батів (іноземних студентів), що охоплюють інструкції, навчальні матеріали та більшість прийомів їжі під час заняття.

ДОДАТКОВА ЦІНА

Рейси, місцеві витрати на проїзд та проживання не входять до складу плати за навчання вище. Ця додаткова вартість, яка буде повністю відповідальною заявником, складає близько 30000 бат.

Останнє оновлення Чер 2018

Про навчальний заклад

Faculty of Commerce and Accountancy. Its original purpose was to offer undergraduate programs in various functional areas of business in Thai. An aspect of its legacy is that Thammasat University is a ... Детальніше

Faculty of Commerce and Accountancy. Its original purpose was to offer undergraduate programs in various functional areas of business in Thai. An aspect of its legacy is that Thammasat University is a public university in which the administrative structure, policies, procedures and budgeting are more like the civil service than a 21st Century international higher educational institution. The official language is Thai. Згорнути

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited