Full-Time MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 3
Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Наша денна магістерська програма пропонує вам освіту як академічну, так і орієнтовану на людину, розвиваючи ваш управлінський потенціал та заохочуючи професійне зростання.

Протягом 22 місяців ви переживете трансформацію на основі етапів навчання. Програма починається з періоду інтелектуального зростання, протягом якого ви розвиватимете навички та знання про техніки та мистецтво управління компанією. На наступному етапі ви застосуєте ці знання на практиці. Нарешті, ви отримаєте можливість взяти участь у міжнародному навчальному досвіді.

На IPADE ви станете частиною світового навчального співтовариства, яке складається з високоталановитих молодих професіоналів, які змусять вас мислити за межами своїх меж. Ця спільнота підготує вас до складних обов'язків, пов'язаних із керівництвом у діловому світі.

Ми сподіваємось вітати Вас у нашій програмі MBA на повний робочий день.
Ернесто Боліо Барахас
Денний корпоративний директор MBA

Чому IPADE?

Програма "повний робочий день" призначена для розвитку навичок, необхідних для відповідальності перед керівництвом. Учасники пройдуть глибокі трансформації, і це навчання вимагає дворічної відданості професійному та особистому зростанню.

Учасники програми отримують професійний приріст, що забезпечує більшу продуктивність та підвищення лідерських навичок. Випускники IPADE виділяються серед своїх однолітків завдяки своїм високорозвинутим глобальним бізнес-баченням та їх глибоким сенсом соціального призначення, які завжди повинні супроводжувати управління бізнесом.

Програма IPADE MEDE використовує метод Case та додаткові інструменти навчання для забезпечення інтенсивного формування досвіду, спрямованого на створення навичок та перетворення лідерів.

Академічна структура

Перший рік

Перший рік Програми орієнтований насамперед на поглиблене вивчення різних сфер управління. У цей період учасники набувають технічних інструментів, необхідних для чудового управління. Разом із цими твердими навичками учасники дізнаються про лідерство та роботу в команді.

Літо стажування

У період між першим та другим курсом учасники MBA, які мають повний робочий день, повинні провести літній стажувальний проект у компанії. Проект задуманий як практичний навчальний процес, в якому студенти мають можливість застосувати більшу частину того, що вони вивчили за перший рік програми, в реальних ділових ситуаціях.

Другий рік

Другий рік наголошує на розвитку глобального бачення, процесах прийняття стратегічних рішень та інших так званих м’яких навичок. Протягом четвертого триместру студенти вибирають серед 40 міжнародних бізнес-шкіл для досвіду міжнародного обміну. Протягом шостого триместру студенти можуть вибрати чотири курси за вибором, орієнтовані на останні світові тенденції бізнесу.

Методологія

Використовуючи метод Case, учасники вдосконалюють свої управлінські навички, здійснюючи виявлення, аналіз та діагностику справжніх бізнес-проблем.

Повна програма МВА допомагає учасникам розвивати свої здібності приймати точні рішення, проявляти гнучкість та відкритість та формувати силу характеру, необхідну для будь-яких управлінських дій.

Метод кейсів використовує академічні матеріали (бізнес-кейси), засновані на реальних організаційних завданнях, які аналізуються з різних точок зору. Цей процес ділиться на три етапи: особисте вивчення, робота в команді та пленарне засідання під керівництвом професора-професора.

Спираючись на кейси та супровідні технічні примітки, учасники отримують необхідні знання про основи управління бізнесом. Запрошені спікери та запрошені професори надають додаткові практичні вказівки, досвід та життєвий досвід.

1. Особисте вивчення

Учасники використовують свій особистий досвід із зазначеною ситуацією для оцінки питань та складання плану дій.

2. Командна робота

Команда учасників поєднує свій особистий та пленарний аналіз, щоб приймати рішення так, ніби вони є радою директорів компанії.

3. Пленарне засідання

Випадок аналізується за допомогою вхідних даних від усього класу під керівництвом професора-експерта.

Вимоги до вступу

 • Диплом бакалавра.
 • 3 роки досвіду роботи.
 • Знання англійської мови:
  • TOEIC (принаймні 850 балів);
  • TOEFL IBT (принаймні 100 балів);
  • TOEFL PBT (принаймні 600 балів);
  • IELTS (не менше 6,5 балів);
 • Тест управлінських навичок IPADE, GMAT (принаймні 600 балів) або GRE (щонайменше 150 балів за розділ).

Процес прийому

 1. Призначення: Ваш перший контакт з IPADE: захід, зустріч, сніданок або дзвінок через Skype (для іноземних заявників).
 2. Іспит: до іспиту ви можете підготуватися за допомогою нашого онлайн-курсу. Запитайте детальну інформацію про приймальну команду (не забудьте заповнити «Електронну заявку»).
 3. Інтерв’ю: Інтерв’ю з директорами Програми (не забудьте взяти з собою документацію).
 4. Комітет: Приймальна комісія вирішить, приймати вас чи ні, і ви отримаєте лист, щоб повідомити вам результати.
 5. Реєстрація: Після того, як вас приймуть, ви повинні сплатити внесок за реєстрацію, щоб забезпечити своє місце та подати заявку на стипендію та фінансову допомогу.
 6. Стипендія та фінансування: Ви можете почати подавати заявки на отримання стипендій та фінансування. Запитайте інформацію у приймальної команди.
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integri ... Детальніше

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integrity, social responsibility and global vision. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара + 2 Більше Менше

Акредитації