Full-Time MBA в інноваціях

Загальні відомості

Опис програми

Створіть. Інновація. Вести. Один рік все перетворює.

Програма №1 в Мексиці

QS Global Full-Time MBA Рейтинг 2020

Повний MBA в галузі інновацій

Формат Повний день
Тривалість 1 рік
Місцезнаходження Мехіко
Програма споживання Вересень
Мова Англійська

Ваш трансформаційний рік у EGADE Business School

Протягом року програма або через Лабораторію інновацій, спеціалізовані майстер-класи, або за допомогою досвіду навчання подорожей, програма розроблена для постійного посилення кожної інноваційної та підприємницької компетенції таким чином, щоб полегшити або вашу приєднання до компанії, або ваші здібності створювати та розвивати підприємство прискореним способом.

Будучи студентом, ви навчитесь рости та надихати успішних команд, досягати вмілого спілкування зі своїми зацікавленими сторонами та розвивати свій бізнес шляхом інновацій. Найкраще, що ви не самотні. Протягом цього року ви будете оточені досвідченою групою однолітків з тим самим прагненням досягти успіху, як і ваша, зробивши цю програму ретельним досвідом навчання у мультидисциплінарному та полікультурному середовищі.

Навички виживання для підприємців

Хоча ця програма викладає поглиблені курси з бізнес-аналітики та корпоративного управління, вона також фокусується на зміцненні підприємців з потужними м'якими навичками , такими як критичне / інтегративне мислення та здібності вирішення проблем, щоб допомогти їм вижити та досягти успіху в підприємницькій екосистемі.

Зробіть свій наступний крок

Незалежно від того, чи плануєте ви розпочати чи розвивати бізнес чи стати каталізатором інновацій у вашій організації, ця програма призначена для підтримки ваших професійних та особистих цілей:

 • Керівники та корпоративні інтрапренери, які зосереджуються на інноваціях

Навчіться використовувати передові ресурси для розробки нових моделей бізнесу, ринкових можливостей та стратегій, а також культури підприємництва, яка допоможе створити значну цінність у вашій організації.

 • Підприємці-початківці, які хочуть створити новаторські підприємства

Переконайтеся, що ваші ідеї оживають. Ця програма надасть вам практичні знання про те, як створити, оцінити, розвинути та запустити своє підприємство . Працюйте над вдосконаленням своєї бізнес-моделі, поки не досягнете успіху.

 • Підприємці, яким потрібно масштабувати свій бізнес

Процвітайте з особливим мисленням, яке розширить ваш погляд на те, як досліджувати нові ринки, бізнес-моделі та стратегії, які допоможуть досягти стійкого та швидкого зростання у вашій компанії.

Один рік все перетворює

1. Добре закруглена навчальна програма

Перебування в цій програмі передбачає всебічний досвід навчання, що містить такі навички, як оцінка керівництва, коучинг керівників та планування кар'єри. Це також означає, що ви отримаєте шанс відвідати відповідні заходи, такі як INCmty (провідний фестиваль підприємницької діяльності в Латинській Америці), та відвідати навчальну поїздку до Creative Digital City в Гвадалахарі, який має відомий високотехнологічний кластер та яскраву культуру стартапу. .

2. Потужна глобальна мережа

У вас є шанс розробити свою міжнародну мережу , з'єднавшись із досвідченими колегами на повній програмі MBA Innovation

3. Єдина своєрідна лабораторія інновацій

Лабораторія інновацій - це унікальна програма, в якій студенти беруть участь у викликах, коли їм потрібно застосувати свій новий набір навичок для вирішення реальних питань для відомої компанії. Протягом цього процесу студенти отримують наставництво від вищих керівників компанії.

4. Підприємницька екосистема @ EGADE Business School

Будьте в курсі своєї гри та продовжуйте оновлювати свої знання за допомогою основних конференцій, семінарів з підприємництва та інновацій та мережевих заходів, беручи участь у таких програмах, як наш Клуб підприємців, New Venture Challenge, програма I-Corps, Innovation Challenge, Venture Capital Pitch session та глобальний стартовий блок.

5. Глобальні резиденції в кінцевих центрах запуску

Отримайте максимум користі від цієї програми, здобувши міжнародні перспективи, уявлення та досвід через свої глобальні резиденції :

 • Силіконова долина, США
 • Ізраїль (загальновідомий як новаторська нація)
 • Китай

Дізнайтеся більше про процес прийому

Вступ на цей інноваційний MBA є дуже конкурентоспроможним. Приймальна комісія ретельно переглядає кожну заявку, розглядаючи кожен кількісний та якісний аспект професійного та академічного походження заявника та оцінює потенціал академічного успіху та професійного зростання.

Вимоги до прийому

Мінімальний / середній професійний досвід 3 роки
Віковий діапазон 22 - 40
Освіта Необхідна ступінь бакалавра
Мінімальний / середній GMAT 550/600
Мова Іспит з володіння англійською мовою (TOEFL, IBT або ін.)
Тест PAEP (або еквівалент GMAT / GRE / Executive Assessment).
Додаткові вимоги
 • Заява
 • Вступний тестовий бал (PAEP або еквівалент)
 • Два професійних рекомендаційних листа
 • Оновлено офіційну документацію CV
 • Сертифікат володіння англійською мовою (TOEFL або еквівалент)
 • Заява про мету
 • Інтерв'ю з директором програми або членом викладача
Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Детальніше

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Згорнути
Мехіко , Монтеррей , Гвадалахара , Сантьяго де Керетаро , Ліма + 4 Більше Менше