Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

Ви хочете рости у своїй кар’єрі, але у вас є повний список обов'язків. MBA школа Sy Syms Business Executive MBA розуміє ваші реалії. Це готує вас до прискорення кар'єрного потенціалу, висуває ідеї, що змінюють ігри, і готується до зміни глобальної економіки - все це залишаючись на вашій нинішній роботі.

Край Sy Syms

 • Наші гнучкі заняття забезпечуються працюючим професіоналом.
 • Наша всеосяжна основна навчальна програма створює основу для успіху в будь-якій справі.
 • Наші відомі штатні професори надихають Вас на здобуття академічної майстерності. Вражаюче доповнює теорію мостів з діловою практикою в режимі реального часу.
 • Наше студентське тіло включає різноманітну різноманітність професіоналів з усіх галузей бізнесу.
 • Ваші заняття будуть невеликими та персоналізованими, що дозволить вам здійснювати довічні ділові зв’язки.

З одного погляду

 • Відвідуйте заняття по неділях або в гібридних форматах.
 • Дізнайтеся, як стати лідером у бізнесі з галузевих профі.
 • Покращіть ділову хватку за допомогою літніх резиденцій.
 • Налагоджуйте довічні зв’язки зі своїми професорами та однолітками.
 • Заробіть свою EMBA від Syms лише за два роки.

Навчальний план

Наша програма EMBA підкреслює три теми, які інтегровані у всі навчальні програми.

Підприємництво

Екосистема навколо підприємництва в Yeshiva University яскрава, блискуча та передова. В основі мандатності Ієшивського підприємництва є пошук способів скористатися величезною силою, життєздатністю та ресурсами всього університету, щоб, справді, вся наша енергія була значно більшою, ніж просто сума частин. Ми заохочуємо партнерство між школами та інститутами, студентами та випускниками, громадою Нью-Йорка та державними службовцями. Ми маємо міцні зв’язки з Ізраїлем та його технологією стартової нації та підприємницьким духом. Yeshiva University знаходиться в процесі створення інкубатора в Нью-Йорку для ізраїльських компаній, які розвиваються і процвітають в середовищі Нью-Йорка.

Лідерство

Ця тема зосереджена на створенні нових лідерів майбутнього. Протягом усієї програми особливий акцент робиться на тому, як різні інструменти та теорії бізнесу можуть підвищити здатність лідирувати та працювати в умовах конкурентоспроможного та стресового середовища. Деякі із запропонованих курсів спеціально зосереджені на розвитку навичок лідерства, включаючи управління в глобальному середовищі та серію спікерів, що містять одних з найуспішніших керівників та підприємців.

Етика

Важливіше, ніж будь-коли, це практикувати ділову етику, зберігаючи стійку бізнес-модель. Yeshiva University , ця програма поєднує цінності YU з діловою етикою, навчаючи, як можна досягти стійкої бізнес-моделі, одночасно надаючи переваги громаді та її оточенню. Ця модель залежить від здатності менеджерів та керівників визначати особисті і корпоративні цінності та узгоджувати ділову поведінку з соціальними очікуваннями, юридичними обов'язками та моральними прагненнями. Наша навчальна програма підкреслює центральну роль ділової етики в нашому основному курсі «Етика та правове середовище» та фокусується на етичних питаннях у випадках, вивчених у навчальній програмі.

Дві літні резиденції

Інновації через технології та лідерство

Літо 1: дача в Нью-Йорку - дізнайтеся, що потрібно, щоб стати новатором

У цьому семиденному інтенсивному семінарі студенти дізнаються про бізнес-моделі, які можуть допомогти їм перенести товар чи бізнес на новий рівень. Викладаються та застосовуються специфічні інструменти творчості з подальшим циклом відвідувань інноваційних стартапів з Нью-Йоркської столичної області. Семінар закінчується тим, що студенти створюють власні бізнес-ідеї та надають бізнес-план, який слід разом із ним виконувати.

Літо 2 - Ізраїльська літня резиденція - занурення в культуру стартової нації

У цьому десятиденному інтенсивному семінарі студенти беруть участь із ізраїльськими студентами EMBA з одного з провідних університетів Ізраїлю. Разом вони працюють як команди, щоб розкрити секрети технологічного успіху цієї стартової нації. Проводяться лекції від провідних ізраїльських професорів з бізнесу та технологій, а потім - виїзні виїзди до найбільш успішних ізраїльських компаній. На завершення цього семінару очікується, що студенти добре зрозуміють, що потрібно для того, щоб бути лідером інновацій, та стратегічними шляхами туди. Резиденція - англійською мовою.

Знімок програми EMBA

Дякуємо, що розглядали програму MBA Yeshiva University , єдину програму, яку пропонують у неділю, враховуючи різноманітність спільноти, яку вона обслуговує.

Ми розуміємо, що це важливе рішення для вас. Кілька моментів, які слід врахувати:

 • Розглянемо культуру. У кожної школи є своє. Знайдіть підходящу для вас бізнес-програму - академічно, соціально та професійно. Наприклад, Yeshiva University Єшиви відомий своєю теплою, турботливою та тісною спільнотою. Це перекладається на багато речей, починаючи від міцних зв’язків з професорами, до пристрасного залучення до громади та випускників.
 • Розгляньте свої цілі. Виберіть бізнес-школу, яка допоможе вам досягти поставлених цілей. Подумайте, чи хочете ви винаходити свою кар’єру, починати нове підприємство чи показувати набагато більше у своїй теперішній компанії. У Єшиві ви будете розвивати відносини, які формують спільноту протягом усього життя та доступні на кожному етапі кар'єри.
 • Подумайте про те, щоб звернутися до нас. Якщо Йешива, здається, почуває себе правильно, місце, де ви будете виховуватися під час росту, ми доступні для обговорення.

Ось додаткова інформація, яка допоможе вам у прийнятті рішення:

 • Дворічна програма, 48 кредитних програм Executive MBA в нашому кампусі на Манхеттені в Нью-Йорку.
 • Суворі курси викладали успішні, досвідчені викладачі.
 • Дві дачі.
 • Навчіться поряд із досвідченими однокласниками та налагоджуйте зв’язки протягом усього життя.

Розкажіть, що вас відрізняє. Ми щиро зацікавлені дізнатися більше про вас. Школа бізнесу Sy Syms цінує цікавих людей, які є щирими у своїх кар’єрних прагненнях. Наші студенти різноманітні. Наш факультет всесвітньо відомий. Навчальна програма сувора. Ми вважаємо, що це MBA для керівників, які відповідають вашим цілям кар’єри. Ось що потрібно зробити, щоб подати заявку:

 • GPA від 3,0 і вище (стенограми).
 • Інтерв'ю. Після того, як ваша онлайн-заявка буде заповнена і розглянута, ви можете зв’язатися з членом приймальної служби, щоб запланувати співбесіду в університеті. Будь ласка, майте на увазі: інтерв'ю проводиться лише за запрошенням.
 • Потрібно дві рекомендації.

Міжнародні заявники

Міжнародні студенти, які не мають ступеня вищого навчального закладу, в якому всі навчання проводяться англійською мовою, повинні здати або TOEFL (тест англійської мови як іноземної), PTE (Pearson Test of English), або IELTS (Міжнародна англійська мова Система тестування). Ви можете бути звільнені від TOEFL, PTE або IELTS, тільки якщо ви здобули ступінь в установі, в якій англійська мова є мовою навчання.

Оцінки TOEFL, PTE та IELTS дійсні протягом двох років. Ваші результати повинні бути дійсними під час подання заявки.

Терміни прийому

 • 9.03.2020: Кінцевий термін вкладу стипендій
 • 31.03.2020: Термін прийому
 • 11.05.2020: Кінцевий термін вступу
 • 31.07.2020: Кінцевий термін прийому
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United Sta ... Детальніше

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Згорнути