Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

Програма Executive MBA, акредитована AACSB, призначена для досвідчених фахівців, які прагнуть до спільного та міждисциплінарного підходу до оволодіння мистецтвом лідерства в новій економіці.

Розвиток лідерства

Програма Executive MBA в коледжі бізнесу Sykes від UT надає досвідченим професіоналам бізнесу спільний, міждисциплінарний підхід до формування лідерських навичок нової економіки та підготовки до майбутніх викликів. Протягом своїх досліджень та програмного досвіду вони розробляють глобальну перспективу, стратегічне бачення та інноваційне мислення - важливі інструменти для прийняття правильних рішень та управління ризиками в мінливому світі.

Студенти EMBA навчаються на викладачах з високими академічними знаннями, винятковими навичками викладання та сильним професійним досвідом - багато професорів мають досвід керівництва або мали власні компанії. Студенти також навчаються у своїх однокласників, які приносять широкий спектр професійної експертизи та розуміння. Як результат, дискусії на уроках є жвавими та насиченими діловими прикладами та наслідками. Невеликі розміри класу та командний підхід допомагають розвинути почуття товариства, оскільки студенти EMBA формують тісні групи та важливі, тривалі ділові зв'язки. Навчальна програма заохочує активне навчання через клієнтські проекти, стажування та тематичні дослідження. Міжнародний компонент подорожей програми допомагає студентам включити в свої дослідження безцінний світогляд.

Близькість UT до центру міста Тампа пропонує простий доступ та підключення до яскравого ділового співтовариства. Сотні компаній щороку набираються на кампусі, включаючи T. Rowe Price, Citigroup, Syniverse Technologies, The Nielsen Company та Coca-Cola Enterprises.

Міжнародно визнана програма

Коледж бізнесу Сайкса акредитований на рівні бакалаврату та аспірантури AACSB International (Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу), честь якої займає лише шість відсотків бізнес-шкіл у всьому світі. Компанія Bloomberg Businessweek оцінила топ-100 випускників бізнес-школи в США, а з 2007 року The Princeton Review названа серед 294 найкращих бізнес-шкіл світу.123795_UT-02.jpg

Інновації та управління

Курси EMBA стосуються стійкості, управління знаннями та інноваціями, креативного глобального вирішення проблем, аналізу рішень та інших відповідних областей. Учасники факультету інформують студентів про сучасні тенденції та стратегії та встановлюють зв’язки з діловим співтовариством через запрошених викладачів, які збагачують навчання.

Рука, командний підхід

Студенти просуваються через навчальну програму в структурі команди, яка називається когортою, що дозволяє їм виховувати цінні ділові стосунки та особисті зв’язки. Як керівники з різним досвідом, члени команди діляться ідеями з взаємною вигодою та розвивають професійні можливості.

Виняткова цінність та зручність

Програма Executive MBA проводиться щосуботи протягом двох років. Стратегічно розроблена навчальна програма вимагає від учнів одночасно проводити два заняття разом із їхньою колегією та працювати над програмою послідовно. Оскільки студенти EMBA зазвичай працюють повний робочий день, такий графік допомагає мінімізувати порушення кар’єри та сімейного життя. Програма за конкурентними цінами порівняно з іншими провідними програмами MBA по всій країні.

Досвідчений глобальний компонент

На другому курсі програми серія курсів готує студентів до міжнародного досвіду подорожей, під час якого вони вивчають можливості функціонування бізнесу за межами США. Їх дослідження включають глобальну оцінку та стратегічний аналіз бізнесу, що завершилося 10-денною поїздкою за кордон що займає навчання поза аудиторією. В останні роки студенти EMBA подорожували до Китаю, Чилі, Аргентини, Швейцарії, Німеччини, Чехії, Ірландії та Перу.

Рух вперед у бізнесі

Коледж бізнесу Сайкса цінує тісний зв’язок із діловою спільнотою Тампа Бей, що складається з багатьох успішних місцевих, національних та міжнародних компаній. Відносини з бізнес-лідерами допомагають UT бути в курсі тенденцій та створювати можливості для студентів, включаючи робочі місця, стажування, дослідження та подорожі. Більше 800 лідерів громад залучаються до різноманітних рад та дорадчих груп UT. Натомість UT надає діловому співтовариству відмінні програми, змістовні дослідження та продуманий стратегічний аналіз. Студенти з випускниками бізнесу отримують перевагу від регулярного доступу до різноманітних мережних можливостей та передових навчальних програм.

Симпозіум ділової мережі

Симпозіум ділової мережі, що проводиться тричі на рік, вітає ділову спільноту Тампа Бей та студентів УТ. Кожна програма представляє трьох місцевих керівників, які діляться своїми діловими історіями, досягненнями, отриманими уроками та майбутніми планами. Минулі доповідачі включали керівників міжнародного аеропорту Тампа, пивоварню Cigar City та загальної лікарні Тампа.

Форум стипендіатів

Щорічно беручи участь понад 1000 відвідувачів, Форум стипендіатів представляє трьох видатних керівників або президентів компаній, які говорять про актуальні проблеми та тенденції, що впливають на бізнес. Захід спонсорується Радою стипендіатів, групою власників бізнесу, яка підтримує УТ, надаючи стипендії для студентів та аспірантів. Форум стипендіатів приваблює членів ділового співтовариства, студентів та викладачів УТ та слугує щорічним збором коштів для стипендій. Минулі спікери включали керівників HSN, AutoNation, Jabil, PNC Financial Services Group та Publix.

TECO Energy Center for Leadership

Енергетичний центр для лідерства TECO пропонує спеціалізовані програми для лідерів з високим потенціалом, проводить семінари з лідерства для керівників бізнесу району та приносить до кампусу національно визнаних спікерів. Він також бере участь у прикладних дослідженнях лідерства та координує гранти та відвідування конференцій. Дізнайтеся більше про центри та інститути UT на веб-сайті www.ut.edu/centers.

Вимоги та документи про вступ

Щоб подати заявку, заповніть будь-яку паперову або онлайн-заявку. Заявки не розглядаються, поки Управління післядипломної та безперервної освіти не отримає всіх необхідних матеріалів. Студенти повідомляються про рішення про вступ після отримання матеріалів та їх оцінки.

 • Завершена заявка.
 • Чотирирічний ступінь регіонально акредитованого закладу.
 • Дві професійні довідкові форми (PDF), заповнені особами, які засвідчують професійний досвід та академічний потенціал заявника. Професійні рекомендаційні листи приймаються за бажанням.
 • Професійне резюме.
 • Особисте твердження: приблизно 500-1000 слів опишіть свої професійні цілі та те, як випускник університету Тампа допоможе вам досягти цих цілей. У свою чергу, ви також можете підкреслити те, що ви можете внести в аспірантуру.
 • Тест з прийому випускників до менеджменту (GMAT) або іспит з випускних записів (GRE) **.
 • Сім років досвіду роботи.
 • Інтерв'ю
 • Вартість заявки - 40 доларів.

** Приймальна комісія може відмовитись від вимог GMAT або GRE виходячи з наступного:

 • Мінімальний середній бал 3,0 або більше від акредитованої чотирирічної установи
 • Відповідні курсові роботи
 • Необхідний досвід роботи
 • Задовільне співбесіда

УВАГА: ПРИМІТКА: виконання критеріїв, перерахованих вище, дає змогу студенту подати заяву про відмову від GMAT. Усі відмови від GMAT переглядаються індивідуально та повинні бути затверджені комітетом. Для отримання додаткової інформації зверніться до консультанта з питань прийому.

Терміни подання заявки

Заявки оцінюються на осінній, весняний та літній терміни поступово. Кваліфіковані студенти приймаються до заповнення місця на відповідний термін. Зважаючи на постійну основу, вступ є конкурентоспроможним, і студентам рекомендується подавати заявку раніше, оскільки немає термінів подання заявок. Рішення приймаються протягом декількох тижнів з моменту заповнення студентом заяви.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Детальніше

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited