Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

Еморі пропонує дві програми Executive MBA: Weekend EMBA та Modular EMBA.

Наша Weekend MBA для керівників пропонує навички стратегічного мислення і захоплюючі короткі курси і допомагає встановити свій досвід через одну або кілька сфер. Забезпечуючи діловий графік, спеціалізовані послуги з кар'єри, а також гнучкість у виборі концентрації, ми розроблені для кожного високопрофесійного професіонала, готового прийняти свою кар'єру на наступний рівень.

Наша модульна MBA для керівників фокусується на розвитку ваших навичок стратегічного мислення і розширення компетенції в якості лідера. Ви зміцните свою ділову хватку і завершите свої сфери знань за допомогою загальної навчальної програми з управління, що проводиться через онлайн-курси та міцні, тижневі досвіди, що проводяться на кампусі щоквартально.

Уікенд виконавчої МВА проти Modularex Executive MBA

Ключова особливість

Навчальний план загального управління з 8 факультативами для адаптації ваших науковців до ваших інтересів Навчальний план загального управління з 2 факультетами, розробленими для розширення вашої перспективи та ділової проникливості Формат Формат на кампусі з заняттями, що проводяться кожну іншу п'ятницю


Виключно Еморі

Університет Еморі має одне з найвидатніших в світі дослідницьких установ, що має репутацію наукових досягнень, успішних студентів та більш ніж 70 передових дослідницьких центрів. Наше ім'я відоме у всьому світі та за рогом, тому ступінь відкриває двері незалежно від вашого місцезнаходження. Об'єднати ім'я Еморі з безперечною відмінністю програми MBA для керівників Goizueta, і у вас є грандіозний один-два удар для успіху.

Формат для дружнього бізнесу, результати, досягнуті в нижній частині

Розпочніть свій досвід у програмі Weekend MBA для керівників із всеосяжною базовою навчальною програмою, яка описує, як організації функціонують в різних областях і функціях. Потім персоналізуйте свій академічний досвід, вибравши факультативи, що відповідають вашим інтересам. Ви будете доводити до життя теорії через практичне навчання і занурюватися в досвід, що максимізує вашу здатність створювати організаційну цінність.

Модульна MBA для керівників має унікальний гібридний формат, який є одночасно гнучким і всеосяжним. Використовуючи поєднання онлайнового навчання та особистої роботи в класі, ви будете насолоджуватися багатим академічним досвідом, призначеним для зайнятих керівників, як ви. Ви будете вдосконалювати свою ділову хватку, відточувати свої управлінські інстинкти і підвищувати свої лідерські здібності в ідеальному навчальному середовищі. Разом ці навички дозволяють одночасно переводити ваше навчання у дієві знання для підвищення ефективності бізнесу.

Автентичне керівництво

Надто часто лідерські навички - це відсутнє ланка, що забезпечує хороших професіоналів. Ось чому в Goizueta, навчання керівництва вливається в все, що ми робимо. Завдяки персоналізованим оцінкам та змістовним відгукам ви не тільки досягнете своїх цілей лідерства, але й знайдете і відточуєте свій справжній стиль керівництва. Це означає керувати собою, своєю командою і своєю організацією - все це, будучи лідером, який інші прагнуть стати.

Кар'єра

Високооктанові колеги.

Кого ви оточуєте справами. EMBA EMBA об'єднує групу талановитих, успішних, середнього рівня для керівників і професіоналів, щоб ви вивчали разом пліч-о-пліч у середовищі спільного навчання.

Це означає, що вас оточують досвідчені люди, які процвітають за особисту відповідальність та видатні результати. Ваші однокласники досягли успіху в безлічі галузей, підприємств та функцій у всьому світі, забезпечуючи розширене мислення, яке підвищує рівень особистого навчання, не кажучи вже про ваш професійний та лідерський розвиток.

Ваш досвід далі посилює досвідчений факультет, який вміє висвітлювати найкращі та найрізноманітніші перспективи в приміщенні. Завдяки міцному діалогу в спільній та сприятливій обстановці, ви знайдете чудове житло для вашого навчання - і ваші унікальні ідеї - підсилюватися.

Побачте світ по-різному. Ваш клас EMBA включає студентів, які жили і працювали за кордоном або в даний час це роблять. Глобальні культурні та ділові знання, які ці студенти додають до досвіду однокласників, не можуть бути переоцінені.

Завдяки зануренням глобальної бізнес-практики студенти дізнаються про бізнес-культуру в різних частинах світу та про те, як підприємства взаємодіють з США, щоб судити про виклики та можливості, які стоять перед ними.

У цьому взаємопов'язаному світі успішні лідери розуміють міжнародний бізнес. Наші студенти сприймають цю реальність не лише шляхом вивчення різноманітних студентських макіяжів та курсових досліджень, а й шляхом тематичних досліджень та дискусій у класі. У Goizueta Business School ви отримаєте міжнародний та реальний досвід всередині та за межами аудиторії за допомогою міжнародних модулів, які вивчають поточні теми в контексті міжнародних умов, таких як Бразилія, Аргентина, Китай, Гонконг, Японія, Південна Африка та В'єтнам.

Незалежно від того, де ви знаходитесь або куди ви хочете йти, цей глобальний фокус представляє вітаючий, різноманітний і міжнародний досвід, який показує вам, як вчитися, жити і лідирувати в глобальному світі.

Коучинг

Goizueta пропонує цілорічний доступ до індивідуального коучингу. Наша команда розроблена і укомплектована для підтримки індивідуальних кар'єрних потреб робочого студента MBA. Ви можете очікувати, що ваш тренер з кар'єрного росту Goizueta буде доступний, коли ви будете, допоможуть вам оцінити ваші варіанти кар'єри, допоможе вам отримати джерела інформації та підтримку і допоможе вам залишатися відповідальними за свій план дій.

Семінари

Для студентів, які займаються пошуком кар'єри під час або після закінчення MBA, наші Advanced Career Transitions забезпечують розвиток навичок, підготовчі семінари та події зв'язку, зокрема:

 • Планування дій щодо кар'єри
 • Особисте брендинг
 • Відновити та оновити LinkedIn
 • Зарплатні переговори
 • Інтерв'ювання ефективно
 • Підготовка до інтерв'ю
 • Мережеві стратегії

Мережеві події

Ви отримуєте доступ до цієї еліти мережі з вашого першого дня, отримуючи переваги негайно і важливу частину досвіду і за його межами. Наші випускники готові піти вище і далі, щоб допомогти один одному досягти успіху.

 • Весь МВА Мережева Подія
 • Карнарська ярмарок весни Гойзуети
 • Кар'єрні бесіди - Insights для випускників
 • Літня корпоративна мережа
 • Виконавчий рекрутер з'єднань
 • Консультування Випускники Networking Night
 • Лідери ораторів
 • 42% СЕРЕДНЬО ЗРОСТАННЯ ЗРОСТАННЯ ЗРОСТАННЯ ПОШТО-ЕМБА
 • 100% СТУДЕНТІВ З ПІДГОТОВКИ КАР'ЄРА
 • 19000 GOIZUETA ALUMNI

Кар'єрні тренери

Наш центр кар'єрного менеджменту для робочих професіоналів надає кожному студенту MEMBA кар'єру, щоб полегшити індивідуальну кар'єру, яка визначається потребами студента. Наші кар'єрні тренери працюють з вами на основі ваших конкретних потреб та інтересів.

Мережа Еморі

Історія академічної досконалості, пов'язаної з репутацією для випускників з високим рівнем досягнення, робить вибір Еморі мудрим вибором. Енергійна мережа, що нараховує понад 130 000, впливова, потужна, динамічна та далекоглядна. Поділіться більше ступеня.

Поділіться досвідом. Випускники Emory утворюють мережу, яка настільки ж різноманітна, наскільки вона є успішною, конкуруючи з будь-якими конкурентами.

Прийом

Сходження на вершину починається з одного кроку.

Ми шукаємо кандидатів із перевіреними записами та задоволенням своїх потенціалів. Ви до виклику?

Право на отримання EMBA

 • Професіонали, підготовлені до вступу або вже на керівних посадах
 • Потрібно посилити керівні навички керівництва
 • Готові до суворого академічного досвіду, відформатованого відповідно до вашого графіку
 • Ступінь бакалавра та сильна студентська наукова рекорд
 • Зрозумійте цінність кімнати, повної різних точок зору
 • Підготовлено зробити вагомий внесок у клас

2019 МВА для керівників термінів застосування

106374_Skjermbilde2018-12-09kl.19.13.16.png

За результатами четвертого раунду заявки приймаються на основі наявного місця, доки клас не буде заповнений.

Застосування в попередньому раунді дозволяє більше часу після вступу підготуватися до початку заняття, але між раундами з точки зору вступу немає жодних переваг чи недоліків. Кандидати повинні вибирати раунд, в якому, на їх думку, вони можуть подати максимально можливу заявку.

Розташований для успіху

Michael Gootman 15 EMBA продовжує отримувати вигоду з інженерії та позиціонувати себе для подальшого успіху, працюючи в капіталі для McKinsey

Зростаючі підприємці

Антуанет Гастон 18 EMBA поєднувала ділові навички, які вона вивчала в Еморі зі своїм професійним досвідом у галузі науки, щоб запустити власну компанію з догляду за шкірою та краси.

Створення нових можливостей

Рагхав Баласубраманян 19 ЕМБА пережив переваги програми EMBA в рамках програми EMBA протягом першого терміну, використовуючи навички, які він вивчав, щоб знайти нові можливості для кар'єри.

Перетворення лідерських навичок

Річард ван Дам 18 EMBA використовувала програму розвитку лідерства Еморі, щоб поліпшити свою впевненість і змінити спосіб, у який він керує іншими і взаємодіє зі своїм виконавчим директором.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... Детальніше

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. Згорнути