Executive MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Edhec Executive MBA є потрійною акредитованою програмою однієї з провідних бізнес-шкіл Європи. Він призначений для досвідчених менеджерів, підприємців і керівників вищої ланки, які прагнуть отримати професійну трансформацію. 16-місячна заочна програма, що базується в Паризькій опері або в Ліллі, дозволить вам зміцнити свої навички на рівні виконавчої влади, підвищити рівень самосвідомості та лідерських навичок і підвищити глобальний світогляд, щоб забезпечити ефективність своєї організації в сучасних складних і постійно ефективних умовах. змінюється бізнес-середовище.

Створення людей для побудови бізнесу

EDHEC Executive MBA - це збалансована програма, розроблена бізнесом для Вашого бізнесу, що поєднує серйозний академічний внесок досвідчених бізнес-експертів з практичним підходом до реальних викликів ділового життя. та індивідуальне навчання, що дозволить вам максимально підвищити цінність та досвід відповідно до ваших цілей.

 • Основи бізнесу для зміцнення вашої стратегії
 • Широкий вибір передових факультетів для закріплення ваших навичок та надання нових перспектив на управлінські питання, які є ключовими для вас і вашої кар'єри - ви можете вибрати до 6 різних варіантів з урахуванням ваших потреб
 • 2 стимулювання глобальних ділових поїздок, щоб дати вам перші знання про деякі з найбільш розвинених країн світу та ринків, що розвиваються
 • 1 індивідуальний консалтинговий проект, щоб надати вам досвід практичного навчання, застосувавши те, що ви навчилися, у реальному життєвому проекті на ваш вибір
 • Персоналізований тренінг та розвиток лідерства - 20% програми присвячено принциповому керівництву та вашому професійному розвитку

Співпрацюйте, навчайтеся, діліться

Коли ви приєднуєтеся до програми EDHEC Executive MBA, ви приєднуєтеся до родючої навчальної спільноти досвідчених професіоналів і бізнес-організацій з усього світу. Ми обмежуємо розміри наших класів, щоб забезпечити вигоду від спілкування з людьми з широкого кола національних традицій, професій та галузей, але забезпечені індивідуальні та якісні можливості навчання.

Кожен прийом унікальний і різноманітний, але завжди пристрасний, відданий і різноманітний. Наприклад, клас 2016/2018 виглядав так:

 • Середній вік: 39 років
 • 18 національностей
 • Середній досвід роботи 14,5 років
 • Володіння англійською мовою

Якщо у вас є 8 років професійного досвіду, ступінь бакалавра або еквівалент, але, що більш важливо, справжнє бажання розвивати навички та знання, необхідні для формування майбутнього вашого бізнесу та кар'єри, тоді EDHEC Executive MBA може бути правильним вибором для вас.

2 Розташування, 2 надходження, 2 формати

Прийом: Ви можете вибрати програму Executive MBA в EDHEC у вересні або лютому

Розташування: Оберіть з нашого кампусу Лілль або центрального кампусу Парижа, кожен з яких пропонує інший формат, що відповідає вашим стилям життя і роботі, а також домашній / робочий бази (Париж)

 • Lille Weekend Формат: Два рази на місяць з п'ятниці на суботу
 • Формат дня тижня в Парижі: один раз на місяць, середа-субота

Тривалість: 16 місяців

Програми, збори

Збори

Оплата за 16-місячну програму становить 43000 € без урахування. ПДВ. Ця вартість включає 4500 € без ПДВ. ПДВ для 2 глобальних бізнес-поїздок.

Програма має право на участь у програмі персонального тренувального рахунку Франції (CPF) - Код 245001

Стипендії

Знижка на раннє птах: 3800 € зниження від плати за навчання для всіх заявок, поданих до 31/05 для програми, починаючи з вересня та до 15/10 для лютневої сесії.

Ми також пропонуємо 3 типи стипендій, що пропонують зниження до 8500 €

 • Міжнародний
 • Підприємництво
 • Заслуги

NB: для однієї програми застосовується лише одна стипендія. Якщо виконуються два або кілька критеріїв, застосовується найбільше зниження.

Процес застосування

Якщо ви зацікавлені в програмі, ми завжди починаємо процес з зустрічі або дзвінка з нашим програмним радником, щоб ми могли зрозуміти більше про вас і ваші цілі і як наша Executive MBA відповідає вашим потребам.

Далі ми зв'яжемо вас з нинішніми учасниками та випускниками, щоб ви зрозуміли, яким чином програма допомогла перетворити їхню професійну подорож і як курс допоможе вам. Після цього ми разом працюватимемо над заявкою, а потім організуватимемо інтерв'ю особисто з Директором програми. Після того, як це буде зроблено, файл вашої заявки передається до приймальної комісії для прийняття в програму.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. Згорнути