Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

Executive MBA (Executive Master of Business Administration) - скорочено EMBA - це інтенсивна програма за сумісництвом, що веде до отримання ступеня магістра з менеджменту. Студентам, які задовільно виконали всі програмні вимоги, офіційно вручаються дипломи зі ступенем магістра з вищої кваліфікації MBA Вроцлавського економічного університету.

Програма Executive MBA є елементом навчальної пропозиції одного з факультетів університету, тобто факультету управління, обчислювальної техніки та фінансів. Програма відповідає керівництву Болонського процесу у вищій школі. Її зміст та дизайн забезпечують порівняння компетенцій випускників та їхніх дипломів з тими, які пропонуються у західноєвропейських та американських університетах, особливо в галузі управління освітою. Крім того, наша програма узгоджується з правилами Європейської системи передачі кредитів (ECTS).

У західних університетах основним припущенням є те, що Executive MBA - це програма післядипломної освіти, яка адресована досвідченим професіоналам, часто тим, хто займає керівні посади. Загалом, є два маршрути, які студенти можуть пройти під час здобуття ступеня МВА: денна або заочна програма. Другий варіант дозволяє учасникам отримати ступінь МВА, продовжуючи працювати штатно та виконувати свої виконавчі функції. Тривалість програми MBA коливається від 1 до 4 років, залежно від завантаженості курсу та університету. Характерною особливістю освіти в системі MBA є те, що заявки можуть подавати випускники різних типів вищих навчальних закладів та представляти різні види академічної спеціалізації. Відповідність цим західним організаційним та програмним стандартам потрібно визнати умовою, на якій можливе повне партнерство в цій галузі, що означає взаємне визнання дипломів, надання подвійних дипломів, надання обмінного навчання, навчання іноземних студентів, участь у різних міжнародних фінансових та підтримуючі фонди тощо.

Програма Executive MBA - це не лише відповідь на вимоги, які пред'являються перед нами та нашими випускниками міжнародним середовищем, але це також спроба здійснити очікування навколишнього середовища нашого університету та викладачів - динамічно розвивається регіону Нижньої Сілезії.

Executive MBA Програма готується до кар’єри в діловому світі в найширшому розумінні. Він призначений для навчання топ-менеджерів середнього та середнього рівня як для домашніх, так і для міжнародних компаній, а також для некомерційних організацій.

137501_137475_WUEB-04.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Освітні цілі

Наша амбіція - залучити студентів, які мають дуже високий рівень соціального різноманіття: випускників різних галузей навчання, в різному віці (як молодих, так і тих, хто має багатий професійний досвід), з професійною практикою у різних видах бізнесу та не- бізнес-організації, включаючи різні види їхніх профілів бізнесу, що походять від

різних країн та етнічних груп, різної статі, різної політичної та релігійної орієнтації, різного сімейного становища тощо, але в той же час усі вони повинні вміти поважати самобутність інших людей та виражати бажання, бажання, та здатність застосовувати норми та правила звичного соціального спілкування.

Основна мета:

Основна мета навчальної пропозиції в рамках програми Executive MBA - надати студентам інтегроване бачення компанії (організації) вільної ринкової економіки та розвинути знання та навички, необхідні при формулюванні та аналізі проблем компанії, необхідних навичок. приймати рішення в межах цих проблем та навички, необхідні для реалізації цих рішень у контексті зміни зовнішнього та внутрішнього середовища.

Точні цілі:

 • Набути міцну основу компетенцій у основних сферах діяльності компанії, таких як маркетинг, виробництво, фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, стратегія та політика підприємства.
 • Розуміти середовище компанії та механізми її функціонування.
 • Розвивати вміння керувати командами, а також вміння працювати і спілкуватися в командах.
 • Набути відповідних аналітичних, планувальних та оперативних навичок, які можуть вимагатись у складних практичних ситуаціях.
 • Розвивати здатність швидко та реально осмислювати проблеми прийняття рішень та точно оцінювати прямі та віддалені наслідки прийнятих рішень.
 • Набути вміння постійно навчатися та використовувати сучасні наукові методи та засоби ІТ, які підтримують прийняття рішень та вирішення проблем.
 • Набути знань та навичок, необхідних для співпраці в полікультурному середовищі та необхідних для виконання управлінських завдань у міжнародних умовах.

Організація та структура програми

Програма Executive MBA триває 2 роки (4 семестри), а курси проводяться у формі сеансів у вихідні дні (лише субота та неділя). Проводиться близько 10 вихідних сесій кожного семестру. Повний навчальний цикл охоплює два навчальні роки поспіль. Для успішного виконання програми Executive MBA та здобуття ступеня магістра студенту необхідно пройти всі курси, заплановані в програмі, та захистити магістерську роботу до кінця 4 семестру. Церемонія випуску завершує завершення програми Executive MBA. Під час церемонії студентам вручають свої дипломи президент або віце-президент Вроцлавського університету економіки, декан або заступник декана факультету управління, комп'ютерних наук та фінансів та директор програми MBA Executive.

137511_137476_WUEB-05.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Збори

Executive MBA Program - це платне навчання.

Витрати на освіту несе слухач окремо або делегуючий підрозділ.

Плата за семестр за навчання (на польському та міжнародному варіанті) становить:

 • 8 750 злотих - для громадян Польщі
 • 2 000 EUR - для іноземців

При вступі до 1 семестру навчання студент зобов’язаний сплатити вартість навчання за весь семестр до 15 жовтня даного року.

Критерії зарахування

Процес відбору кандидатів враховує інформацію, що міститься в заявчих документах, та результат співбесіди.

Зокрема, при оцінці будуть враховані наступні критерії:

Критерії:

 • тип та рівень освіти (2/10),
 • досвід управління (4/10),
 • мотивації кандидата (2/10),
 • схильність кандидата (2/10).

Лідер курсу

Професор Мая Кіба-Яняк

електронна пошта: mba@ue.wroc.pl

Останнє оновлення Лип 2020

Про навчальний заклад

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Детальніше

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Згорнути