Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

Вступ

Executive MBA компанії Nyenrode є дворічною програмою. Як менеджер, лідер або підприємець ви вирішили брати участь, тому що ви хочете розвиватися до кращого лідера, яким ви можете бути. Наша програма Executive MBA допоможе вам підвищити свій вплив на лідерство протягом всієї особистої подорожі керівництвом, головною темою програми.

Програма складається з інтенсивних однотижневих модулів, з яких сім проходять в кампусі Ньєнроде, а три - за кордоном. Ви вивчаєте і працюєте з групою однодумців, щоб розширити свої погляди на бізнес, менеджмент і лідерство, і ви відкриєте для себе нові речі; про ваші якості, ваші пристрасті, ваш стиль і вашу особистість.

Що ви вийдете з нього?

 • Назва: MBA
 • Чітке бачення майбутнього бізнесу та вашої ролі в ньому
 • Нові та вдосконалені особисті навички лідерства
 • Міжнародний погляд на бізнес та менеджмент
 • Диплом AMBA та EQUIS
 • Міцний зв'язок з вашими співрозмовниками та амбітна мережа

Персональна інформаційна сесія

Відчуйте себе тим, що вивчення Executive MBA в Nyenrode, як і добре поінформовані. Заплануйте персональну інформаційну сесію в Ньєнроде. Будь ласка, зверніться до Lyske, нашого радника програми, вона запланує відповідну дату з вами.

 • Зосередьтеся на лідерстві на майбутнє
 • Досвід роботи на чотирьох континентах
 • Структура Bootcamp з тижневими модулями кожні два місяці

Прийом і застосування

Якщо ви хочете подати заявку на наш Executive MBA, ви повинні відповідати наступним вимогам:

 1. Ступінь бакалавра або магістра (будь-який предмет).
 2. Мінімум п'ять років повного робочого часу, відповідного досвіду роботи.

Якщо ви хотіли б дізнатися більше про ці вимоги перед подачею заявки, ми радимо вам завантажити брошуру Executive MBA або замовити персональну інформаційну сесію.

Кінцевий термін подання заявки

Якщо ви хочете подати заявку на наш Executive MBA, нам необхідно отримати Вашу заявку до 1 квітня 2019 року.

Амбіція і лідерство

Ми очікуємо, що ви матимете амбіції зробити наступний великий крок у вашій кар'єрі. Це також означає, що ваша організація вважає вас високим потенціалом. Ви - це той, хто має провідну роль зараз або буде робити це найближчим часом. Ви відкриті і цікаві, і ви хочете дізнатися більше про себе і вчитися у інших.

Процедура прийому

Процедура прийому відбувається в три етапи; як тільки ми отримали та затвердили вашу документацію та провели співбесіду, ми вирішимо, чи ви маєте право на це. Нижче наведено три кроки:

Крок 1: Документи

Щоб розпочати обробку вашої заявки, потрібні такі документи:

 • Анкета, включаючи мотиваційний лист.
 • Дві посилання (будь ласка, використовуйте шаблон, доданий до анкети).
 • Протокол випробувань GMAT, GRE або Nyenrode LTP прийомний тест (LTP може бути завершений у Nyenrode або з-за кордону).
 • Сертифікат TOEFL або IELTS або еквівалент, якщо потрібно.
 • Копії відповідних дипломів / стенограм.
 • Автобіографія з п'ятирічним досвідом роботи.


Крок 2: Оцінка та інтерв'ю

На основі ваших документів ми робимо оцінку вашої придатності до програми. Якщо така оцінка матиме позитивний результат, вас запросять на співбесіду. Це може відбутися в Ньєнроде або через Skype. Під час цієї зустрічі ми обговорюємо вашу мотивацію та взаємні очікування.

Крок 3: Остаточне рішення

Оцінка та інтерв'ю об'єднані, щоб визначити, чи можна розпочати Executive MBA. Якщо рішення позитивне, ми запрошуємо вас зареєструватися.

Якщо Ви запрошені зареєструватися, надішліть нам підписану та заповнену реєстраційну форму.

Вміст

Що ти збираєшся робити?

Кожні два місяці у вас є тиждень інтенсивних занять з групою 35-40 учасників. Тиждень занять триває з неділі по суботу в Ньєнроде (сім разів) і з понеділка по п'ятницю за кордоном (тричі). Ви берете участь у лекціях і працюєте разом у менших підгрупах. Ви маєте активну роль у своєму власному розвитку та розвитку ваших співрозмовників. Коли ви повернетеся додому після модуля, який ви працюєте над завданнями, приєднуйтесь до наших вебінарів і готуйтеся до наступного модуля.

Розвиваючи свої навички лідерства

Наша програма Executive MBA була розроблена, щоб кинути вам виклик і вивести вас із зони комфорту. Ми використовуємо академічні концепції про лідерство та управління, зберігаючи особистий підхід. Ви будете дивитися на своє бачення, переконання і минулий досвід зі свіжими очима, і дізнатися про свої сильні сторони і виклики щодо ваших майбутніх перспектив кар'єри через такі заходи, як Peer Group коучинг і керівництво події Огляди, серед інших.

Використовуючи нові знання

Ви зможете застосовувати те, що ви вивчаєте під час навчання, у повсякденній практиці вашої організації. Наша програма розроблена таким чином, щоб ви могли поєднувати свої амбіції MBA з вашою роботою та особистим життям і як і раніше бути частиною спільноти Nyenrode.

Учасники

Ваші співрозмовники працюють у багатьох організаціях і секторах, від промислових, роздрібних, професійних послуг та уряду до ІКТ та консультацій. Вони можуть бути вищим професіоналом або частиною управлінської команди. Однак у них є одна спільна риса: їхнє бажання стати лідером майбутнього.

Зміст курсу

Наша програма Executive MBA містить ці десять модулів:

 • Уявлення про майбутню організацію
 • Підготовка організації до передбачуваного майбутнього
 • Глобальний пошук в Китаї
 • Фінансування Організації I
 • Фінансування Організації II
 • Мультикультуралізм і підприємництво в Південній Африці
 • Управління організацією I
 • Інновації та цифровізація в США
 • Керуюча організація II
 • Провідне стале майбутнє

Випускний проект

Після останнього модуля ви завершуєте виконання Executive MBA з остаточним проектом, що демонструє застосування ваших нових знань і навичок у вашій роботі. Ваш остаточний проект може бути проектом консультацій, академічним дослідницьким проектом або підприємницьким проектом.

Які витрати?

Вартість Executive MBA складає € 47,000. Це включає плату за навчання, книги, проживання та харчування в Ньєнроде. Не включаються квитки на літак, будь-які витрати на візи і деякі страви за кордоном.

Оплата у розстрочках є необов'язковою в певних ситуаціях.

Стипендія помаранчевого тюльпана

Є можливість для студентів з Китаю, Південної Кореї, Мексики та Росії подати заявку на стипендію Orange Tulip на суму 15 000 євро. Стипендія Orange Tulip організовує Nuffic Neso і надана Nyenrode. Кінцевий термін подання заявки - 1 квітня 2019 року.

Податкові переваги

Голландські платники податків можуть утримувати до 15 000 євро з податків на прибуток. Точна сума залежить від вашої особистої та фінансової ситуації. Зверніться до свого податкового консультанта або місцевої податкової служби для отримання додаткової інформації.

Що ви вийдете з нього?

Зміцніть свої лідерські можливості через нашу Executive MBA. Після завершення нашої програми ви готові до наступного великого кроку у вашій кар'єрі. Ви будете одним з людей, які успішно ведуть організації до постійно мінливого майбутнього. У вас є мужність і розуміння, щоб служити компаніям, організаціям і суспільству з баченням, яке ви розробили в якості лідера.

Ваша кар'єра в цифрах

Доходи учасників зростають в середньому на 20% від початку програми до одного року. Близько 40% студентів змінюють роботу або роботодавців, а 7% - власну компанію, заохочувану новими можливостями, що відкриваються для них.

Міжнародні модулі

Наша Executive MBA пропонує Вам унікальний погляд на розуміння міжнародного бізнесу. Наші модулі «Ведення бізнесу на глобальному рівні» знайомлять вас з різними культурами в глобальному діловому світі. Ви відвідаєте університети-партнери в Нінероді в Китаї, Південній Африці та США. Кожен візит буде зосереджений на іншому аспекті міжнародного бізнесу та менеджменту.

Китай

Китайський університет Ренміна

Один з найкращих у світі шкіл бізнесу та економіки та входить до десятки кращих університетів Китаю.

 • Рейтинг університету Китаю: # 6
 • Рейтинг університету QS Asia: # 73

Під час вашого візиту до Китаю, ви будете вивчати глобальні джерела, інновації та стабільність, а також стратегії, які західні компанії використовують у цій країні. Ви також дізнаєтеся про електронну комерцію, цифрове підприємництво та інновації в Китаї.

Південна Африка

Бізнес-школа університету Стелленбоша (USB)

Краща бізнес-школа в Африці і входить до числа кращих університетів світу. USB також є першим африканським трьохкратним університетом, оскільки отримані всі три міжнародні акредитації .

 • QS Топ університетів Африки Рейтинг: # 2
 • Рейтинг кращих університетів Африки: # 3
 • QS World University Ranking: # 351

Ваш візит до Південної Африки привертає вашу увагу до міжнародних економічних питань. Інші теми включають багатокультурні організації, стратегію та економічне зростання в Африці.

Сполучені Штати

Каліфорнійський університет, Берклі (UCB)

Берклі є одним з десяти дослідницьких університетів і є одним з найпрестижніших у світі університетів і вищим державним університетом у Сполучених Штатах.

 • Кращі бізнес-школи QS у рейтингу США: # 5
 • QS World University Ranking: # 27
 • Світовий рейтинг університету CWUR: # 7
 • Рейтинг Світового Університету: # 18

У цьому модулі ви познайомитеся з філософією дизайнерського мислення. Інші основні теми - корпоративне залучення та розширення глобального бізнесу, а також цифрове перетворення та розрив запуску.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, ... Детальніше

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, practical relevance, and personal development. At Nyenrode, you learn to debate, convince and translate theory into practice. Nyenrode is the only private university in the Netherlands, founded in 1946 by business and for business. We have always been internationally oriented. Nyenrode is located in two iconic locations: Amsterdam and Breukelen. Згорнути