Executive MBA

У цій програмі ми підходимо до ділових функцій (наприклад, Стратегія, Фінанси, HR) та зовнішнього контексту з нетрадиційних міжнародних поглядів: невизначеності, змін, спритності та чуйності організацій. Настрій розуму - це "провідна зміна".

Крім того, ви будете розширювати та розбудовувати свою мережу однодумців-професіоналів. Ця група однолітків є важливим елементом Executive MBA в GISMA .119838_ExecutiveMBA.jpeg

Акредитації та рейтинги

Ця програма акредитована FIBAA і GISMA Business School очікує остаточного затвердження держави.

FIBAA - це національне та міжнародне агентство з контролю якості вищої освіти. Орієнтована на клієнта, ефективна, швидка і гнучка робота - це деякі її торгові марки. Він акредитує за стандартами Німецької Ради з акредитації.

Хто така програма?

Ця програма розрахована на менеджерів, які мають принаймні 7 років досвіду, з яких принаймні 3 роки повинні бути відповідним досвідом управління. Саме для амбітних менеджерів та їхніх організацій, які цікавляться невпевненістю в управлінні своїм бізнесом і хотіли б знати, як інтегрувати стійкість у бізнес-можливості.

Чому GISMA ?

 • Бутикова бізнес-школа - індивідуальний підхід до студентів
 • Акредитація AMBA з 2011 року з деякими трьома акредитованими партнерами, які отримують лише 1% світових елітних бізнес-шкіл
 • Програми з провідними глобальними рейтингами - MIB посідає 20 місце у світі за рейтингом Economist у 2017 році
 • Міжнародна студентська когорта з більш ніж 40 національностями
 • Доступні стипендії, гнучкі схеми оплати та знижки на ранню пташку
 • Відмінне розташування центру міста в Берліні
 • Безкоштовні класи німецької мови та 100% англійською мовою

Чому Німеччина?

 1. Німеччина має 2-й кращий рівень безробіття в ЄС на 3,4% *
 2. Четверта стартова зарплата за вищу освіту в Європі - 40 650 фунтів стерлінгів із зростаючою економікою **
 3. Німеччина - найпопулярніший варіант для іноземних студентів, які хочуть навчатися в Європі; Він визнаний своєю якісною освітою, і ви можете це переконатись у GISMA ***.
 4. Берлін, столиця Німеччини, є стартовою технологічною столицею Європи
 5. Берлін є другим за величиною містом в ЄС і має процвітаючу бізнес-сцену, пропонуючи широкий спектр можливостей для працевлаштування молодих фахівців і випускників.

Німеччина відома своєю багатою історією культури та мистецтв, пропонуючи студентам збагачуючий міжнародний досвід, об'єднуючи освіту світового рівня з нашими партнерськими закладами на глобальному рівні.

* Statista

** Бізнес-Insider

*** За даними статистики та даних монітора ICEF.

Як ви навчитеся?

GISMA Business School підтримує гнучкість та індивідуальне навчання, застосовуючи систематичну змішану схему навчання. Змішане навчання складається з фаз електронного навчання, а також інтенсивних блочних фаз (резиденцій). Резиденції переважно проходять у Ганновері і вимагають вашого фізичного відвідування. Під час фаз електронного навчання ви можете отримати доступ до матеріалів, працювати зі своїм навчальним колективом та віддалено спілкуватися зі своїми професорами з будь-якої точки світу через нашу платформу електронного навчання.

Executive MBA є змішаною неповною програмою. Студенти будуть працювати разом у групах однолітків по 4-6 осіб протягом усього періоду програми і збиратимуться разом для двох резиденцій на семестр, кожен триватиме один тиждень.

Точні дати резиденції будуть опубліковані заздалегідь.

Крім того, всі студенти будуть відвідувати Літню школу, яка відбудеться в США у серпні 2020 року. *

* Це може змінюватися.

Напрям кар'єри

Ви вже пройшли довгий шлях і хочете зробити наступний крок. Ця програма забезпечить вас вміннями, компетенціями та мережами, якими ви раніше не володіли. Ви добре підготовлені до майбутніх викликів та можливостей для себе та своєї організації.

Гнучкі платежі

GISMA пропонує гнучкі плани оплати цього курсу, які дозволяють розподілити витрати на оплату програми за допомогою трьох варіантів оплати, включаючи щомісячні внески. Знижки доступні. Для заповнення потрібен депозит у розмірі 2000,00 євро.

Вимоги до курсу

 • Краще за середню вищу освіту (остаточна оцінка не менше 2,5 або відповідно).
 • Принаймні сім років професійної діяльності після отримання першого університетського ступеня.
 • Доказ достатнього знання англійської мови, який буде доведений або результатом тесту TOEFL ibt щонайменше 77, або результатом тесту IELTS не менше 6,5.
 • Мотиваційна заява 500 слів
 • Дві професійні чи наукові посилання
 • Інтерв'ю

Нагороджуючий орган / сертифікований

 • GISMA Business School
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в GISMA »

Останнє оновлення Серпень 22, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Кві 2020
Duration
24 Місяця
Заочне навчання
Price
28,600 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Кві 2020
Кінець терміну надання заяв

Кві 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date