Executive MBA

У цій програмі ми підходимо до бізнес-функцій (наприклад, стратегії, фінансів, управління персоналом) і зовнішнього контексту з нетрадиційних міжнародних перспектив: невизначеність, зміна, спритність і чутливість організацій. Мислення керівництва є «провідною зміною».

Крім того, ви будете розширювати і розвивати мережу однодумців. Ця група однолітків є вирішальним елементом Executive MBA в GISMA.

Акредитації та рейтинги

Ця програма акредитована FIBAA і GISMA Business School чекає остаточного державного схвалення.

FIBAA - це національне та міжнародне агентство з контролю якості вищої освіти. Орієнтована на клієнта, ефективна, швидка і гнучка робота - це деякі її торгові марки. Він акредитує за стандартами Німецької Ради з акредитації.

Хто така програма?

Ця програма розрахована на менеджерів, які мають принаймні 7 років досвіду, з яких принаймні 3 роки повинні бути відповідним досвідом управління. Саме для амбітних менеджерів та їхніх організацій, які цікавляться невпевненістю в управлінні своїм бізнесом і хотіли б знати, як інтегрувати стійкість у бізнес-можливості.

Чому ГІСМА?

 • Акредитація AMBA з 2011 року з деякими трьома акредитованими партнерами, які отримують лише 1% світових елітних бізнес-шкіл
 • Програми з провідними глобальними рейтингами - MIB посідає 20 місце у світі за рейтингом Economist у 2017 році
 • Міжнародна студентська когорта з більш ніж 40 національностями
 • Доступні стипендії, гнучкі схеми оплати та знижки на ранню пташку
 • Відмінне розташування центру міста в Берліні
 • Безкоштовні класи німецької мови та 100% англійською мовою

Чому Німеччина?

 1. Німеччина має 2-й кращий рівень безробіття в ЄС на 3,4% *
 2. Четверта стартова зарплата за вищу освіту в Європі - 40 650 фунтів стерлінгів із зростаючою економікою **
 3. Німеччина є найпопулярнішим варіантом для іноземних студентів, які хочуть навчатися в Європі; Вона визнана своєю якісною освітою, і ви можете відчути це з GISMA ***.
 4. Берлін, столиця Німеччини, є стартовою технологічною столицею Європи
 5. Берлін є другим за величиною містом в ЄС і має процвітаючу бізнес-сцену, пропонуючи широкий спектр можливостей для працевлаштування молодих фахівців і випускників.

Німеччина відома своєю багатою історією культури та мистецтв, пропонуючи студентам збагачуючий міжнародний досвід, об'єднуючи освіту світового рівня з нашими партнерськими закладами на глобальному рівні.

* Statista

** Бізнес-Insider

*** За даними статистики та даних монітора ICEF.

Як ви навчитеся?

GISMA Business School підтримує гнучке та індивідуальне навчання, застосовуючи системну схему змішаного навчання. Змішане навчання складається з фаз електронного навчання, а також з інтенсивними блоковими фазами (резиденціями). Резиденції переважно відбуваються в Ганновері і потребують фізичної відвідуваності. Під час фаз електронного навчання ви можете отримати доступ до матеріалів, працювати з вашою командою навчання та поговорити з вашими професорами віддалено з будь-якої точки світу через нашу платформу електронного навчання.

Executive MBA є змішаною неповною програмою. Студенти будуть працювати разом у групах однолітків по 4-6 осіб протягом усього періоду програми і збиратимуться разом для двох резиденцій на семестр, кожен триватиме один тиждень.

Точні дати резиденції будуть опубліковані заздалегідь.

Крім того, всі студенти будуть відвідувати Літню школу, яка відбудеться в США у серпні 2020 року. *

* Це може змінюватися.

Напрям кар'єри

Ви вже пройшли довгий шлях, і ви хочете зробити наступний крок. Ця програма забезпечить вас навичками, компетенціями та мережами, які ви раніше не мали. Ви добре підготовлені до майбутніх проблем і можливостей для себе і своєї організації.

Гнучкі платежі

GISMA пропонує гнучкі плани платежів для цього курсу, які дозволяють розподіляти витрати на оплату програм за допомогою трьох варіантів оплати, включаючи щомісячні платежі. Знижки надаються. Для початку потрібно внести депозит у розмірі 2 000,00 євро.

Вимоги до курсу

 • Краще за середню вищу освіту (остаточна оцінка не менше 2,5 або відповідно).
 • Принаймні сім років професійної діяльності після отримання першого університетського ступеня.
 • Доказ достатнього знання англійської мови, який буде доведений або результатом тесту TOEFL ibt щонайменше 77, або результатом тесту IELTS не менше 6,5.
 • Мотиваційна заява 500 слів
 • Дві професійні чи наукові посилання
 • Інтерв'ю

Нагороджуючий орган / сертифікований

 • GISMA Business School
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 1 інших курсів в GISMA Business School »

Останнє оновлення May 2, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Кві 2020
Duration
24 Місяця
Заочне навчання
Price
28,600 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Кві 2020
Кінець терміну надання заяв

Кві 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date