Executive MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Розширення можливостей вашої кар’єри

ESCP Executive MBA (EMBA) за сумісництвом програма №4 у всьому світі в галузі кар'єрного прогресу від Financial Times. 6 міжнародних треків та 50 факультативів.

Ця програма трансформації в режимі реального часу є тим кроком, який вам потрібен для усунення розриву між вашим невикористаним потенціалом та лідером світового класу у вас.

** Дев'ять основних курсів Executive MBA також можуть бути виконані як окремий сертифікат, відомий як Загальна програма управління (GMP).

9 основних курсів 10 факультативів
Побудувати всебічну основу в управлінських концепціях Присвоюйте EMBA своїм вибором спеціалізацій
5 міжнародних семінарів 1 Міжнародний консультаційний проект
Поглиблюйте свою думку та обмінюйтесь знаннями з однолітками Займайтеся справжньою справою бізнесу в полікультурній команді


Рейтинг фінансового часу (2019)

№3 за цілями, досягнутими по всьому світу

№4 для кар’єрного прогресу у всьому світі *

# 14 в загальній рейтингу програми EMBA

* При середньому збільшенні зарплати на 78%

Цілі програми

 1. Удосконалюйте свої лідерські навички
 2. Освоїти найсвіжіші практики управління
 3. Розробити та розгорнути стратегію в полікультурному контексті
 4. Стимулюйте та розвивайте ефективність своєї організації
 5. Впровадити інноваційну бізнес-модель
 6. Керуйте своїм бізнесом та ведіть свою команду до трансформації

Переваги

 1. Розробити філософію особистого лідерства, яка відображає більші знання, можливості та розуміння в міжкультурному середовищі.
 2. Розширення можливостей лідера вищого рівня у вас та розширення вашої точки зору на життя.
 3. Поділіться своїм досвідом з дуже різноманітною групою - неоціненним активом у сучасному глобальному бізнес-середовищі.
 4. Використовуйте свою кар’єру (із середнім підвищенням зарплати на 78%).
 5. Приєднуйтесь до впливової глобальної мережі в рамках 60-тисячної спільноти випускників ESCP, представленої в понад 150 країнах.

business idea, planning, business plan

Навчальний план

Ви вирішили взяти своє майбутнє у свої руки з нашим Executive MBA. Але вам потрібно буде знайти час на навчання у свій насичений робочий тиждень. Ось чому ми ретельно розробили цю програму Executive MBA за сумісництвом як дуже настроювану: ви вибираєте, де і як довго хочете вчитися, і курируєте вміст. ESCP Executive MBA допомагає вам збалансувати навчання з роботою та особистим життям.

Незалежно від того, який навчальний шлях ви обрали серед наших 6 композицій, це однаковий навчальний план у всіх наших кампусах в Європі та на Близькому Сході. Ви дотримуєтесь того ж ESCP Executive MBA.

Основні курси

Основні курси оснащують вас усіма функціональними знаннями та навичками управління, які потрібні такому бізнес-лідеру. Ви пройдете 180 годин, що викладаються протягом року, в робочі дні або вихідні дні, залежно від навчального курсу.

 • Корпоративна стратегія
 • Фінансовий облік
 • Маркетинг
 • Корпоративні фінанси
 • Управлінська економіка
 • Управління людьми та організаціями
 • Управління ланцюгами поставок
 • Облік витрат та контроль управління
 • Підприємництво та підприємництво

Дев'ять основних курсів Executive MBA також можуть бути виконані як окремий сертифікат, відомий як Загальна програма управління (GMP). Випускникам GMP дозволено продовжувати продовжувати навчання до повної ступеня EMBA.

50 факультативів

Маючи EMBA в ESCP, ви підганяєте свої навички відповідно до своїх амбіцій.

Ви оберете від 10 до 12 факультативів із діапазону 50 факультативів, доступних у 5 кампусах ESCP та за допомогою дистанційного навчання. Як випускники MBA, ви матимете можливість пройти до двох додаткових факультативів щороку.

Міжнародні семінари

Дізнайтеся, як вести бізнес та отримувати уявлення про ринки, що розвиваються в США, Бразилії, Китаї, Сінгапурі чи Індії.

У ході Executive MBA 5 семінарів, що стосуються конкретних місцеположень, вивчають гострі проблеми глобального бізнесу. П'ять різних тижневих семінарів - це можливість об'єднати власні знання та досвід з знаннями ваших колег.

Міжнародний консалтинговий проект (ICP)

Запровадьте своє навчання з EMBA на практиці, взявши справу з реального бізнесу з Міжнародним проектом консалтингу (ICP).

Ви будете працювати над цим спільним, мультидисциплінарним проектом, як частина міжкультурної команди протягом 12-14 місяців. Ви та ваша команда виконаєте глибокий аналіз ситуації чи проблеми, з якими стикається компанія, та дадуть рекомендації щодо дій, які реально можуть бути реалізовані фірмою.

Результат вашого ICP - це низка рекомендацій, які компанія може виконати для вирішення стратегічних завдань.

Індивідуальний коучинг

У кожному кампусі ви отримуватимете персоналізовані та орієнтовані на цілі профорієнтації протягом усього Executive MBA, а також 4 години конфіденційних тренувань, що проходять один на один.

Ви можете використовувати цей час для вивчення тем, які стосуються вашого кар’єрного розвитку. Крім того, ви можете обрати увагу на особисте прийняття рішень та визначити дії, які рухатимуть вас до вашої мети.

128633_pexels-photo-618613.jpeg

Snapwire / Pexels

Вимоги до прийому

 • Попередній університетський ступінь: бакалавр, ступінь магістра або еквівалент будь-якої дисципліни
 • Мінімум п'ять років управлінського досвіду, заснованого на демонстрації управлінських навичок та потенціалу для успіху у вашій компанії (рекомендаційні листи)
 • Вільне володіння англійською мовою: курси викладаються англійською мовою, а всі курсові роботи мають бути подані англійською мовою.
 • Для носіїв англійської мови ми не вимагаємо наступних мінімальних балів на тестах (TOEFL 100 / IELTS Band 7 / Внутрішній тест з англійської мови (безкоштовно), наданий Британською Радою: CEFR c1 *)

* CEFR розшифровується як Загальна європейська система орієнтирів для мов

Стипендії

У ESCP ми цінуємо різноманітність та хочемо заохочувати реальний обмін між людьми з багатьох різних галузей. Щоб полегшити це, ми пропонуємо наступні схеми стипендій прийнятим кандидатам:

 • Жінки лідерства
 • Підприємці
 • Фізичні особи, що базуються на ринках, що розвиваються
 • Ті, хто працює в громадських організаціях / некомерційних організаціях
 • Працівники малого або середнього бізнесу (МСП: менше 250 працівників)

Ці стипендії знижують плату за навчання на 5–20% (максимум) і присуджуються кандидатам, які можуть продемонструвати, що вони внесуть видатний внесок у програму та їх організації чи громаду.

Якщо ви зацікавлені, щоб вас розглядали як стипендію, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Фінанси

70% наших учасників Executive MBA отримують певну фінансову підтримку від свого роботодавця. Фінансування також може бути доступне у вигляді стипендій або державних позик у вашій країні. Наш працівник відділу прийому з радістю проконсультує Вас щодо можливостей фінансування.

Фінансові установи можуть надати вам студентський кредит. Наші команди на кампусі також доступні для полегшення процесу за допомогою спеціально розроблених кредитних засобів, таких як кредити з низькими відсотками, спеціальні графіки розстрочки та гнучкі платежі.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

As a state-recognised university, ESCP counts among the most prestigious and leading business schools in Germany. ESCP regularly occupy top spots in both national and international rankings (#1 Europe ... Детальніше

As a state-recognised university, ESCP counts among the most prestigious and leading business schools in Germany. ESCP regularly occupy top spots in both national and international rankings (#1 European business school in Germany, #1 Master in Management, #1 Executive MBA and #1 in Custom Executive Education in Germany). In Berlin, ESCP has particular expertise in 3 academic Key areas, namely sustainability, entrepreneurship and digitalization with a foundation of international management. Companies such as Accenture, Bain, Bayer, Coca-Cola, and P&G closely collaborate with us and stay in continuous contact due to the quality of our faculty, their research as well as the top quality of our students and alumni. Згорнути
Берлін , Шанхай , Лондон , Париж , Сан Франциско + 4 Більше Менше