Executive MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

131334_ScreenShot2020-02-18at2.08.30PM.pngфото люб’язно надано університетом Simon Fraser University - Beedie School of Business

Програма Executive MBA (EMBA) SFU Beedie призначена для старших професіоналів, готових перейти на наступний рівень. Незалежно від того, чи ви вже піднімаєтесь, чи вже там, EMBA буде тримати вас гострою та брендовою. Це також може кваліфікувати вас на кращу позицію у вашій нинішній кар'єрі або допоможе вам перейти на нову.

Якщо ви вже маєте великий досвід лідерства, EMBA допоможе розблокувати всі ваші можливості, впевненість у прийнятті рішень та стратегічне ноу-хау.

Для кого це

Executive MBA призначений для вищих керівників та професіоналів, а також нових керівників бізнесу.

Хоча наша навчальна програма швидко рухається, програма призначена для управління тим, хто також працює на вимогливій роботі на повний робочий день. Наш гнучкий формат гарантує, що ви можете підтримувати рівновагу між життям, роботою та покращенням своєї кар’єри.

Що ти навчишся

Програма EMBA SFU Beedie надасть вам впевненості та здатності стратегічно керувати бізнесом на рівні вищого керівництва. Ви отримаєте нові уявлення та рамки для мислення, аналізу, стратегізації та провідної діяльності. Ви вдосконалите свої навички спілкування, презентації та ведення переговорів.

Ви можете взяти те, що ви дізнаєтесь у вихідні дні, і почати використовувати його на роботі в понеділок.

Американський MBA для керівників - необов'язковий потік другого року, який дає вам можливість вивчати відповідні проблеми управління зі студентами MBA з навчальних закладів чотирьох найбільших економік Америки: Канади, Бразилії, Мексики та США.

Куди це може вас відвезти

Програма МВА SFU Beedie Executive MBA забезпечує видатну підготовку лідерів та добре визнаний та поважний ступінь разом з членством у цілій новій мережі з 1500 випускників. Ваші інвестиції в EMBA дають вам неоціненну віддачу та успіх на наступному етапі вашої кар’єри.

Розклад

Інтенсивна, але керована, EMU Beedie EMBA постачається у форматі неповного робочого часу протягом 20 місяців, а це означає, що вам не потрібно відступати від своїх керівних обов'язків.

  • 20 місяців, неповний робочий день
  • П’ятниця та субота цілодобові заняття в альтернативні вихідні
  • Дата початку вересня
  • Починається і закінчується обов'язковим 3-денним відступом у Вістлері

Місцезнаходження

В самому центрі міста Ванкувера знаходиться кампус випускних класів Segal Gradued School SFR Beedie, банк спадщини, перетворений на 60 000 квадратних футів, орієнтований на житловий клас, кімнати для нарад та навчальні приміщення.

Він розташований в центрі міста з легким доступом до громадського транспорту, що робить виїзд на клас та з нього надзвичайно зручним.

Крім того, ви оточені кафе, магазинами та ресторанами. Це сусідство, таке ж яскраве, як і будь-яке.

Вимоги до прийому

Ступінь бакалавра. Буде розглянуто дворічний диплом та непогашені оцінки. Може бути прийнята обмежена кількість людей, які не мають офіційного рівня, але мають інші видатні кваліфікації.

Кандидати повинні мати не менше 10 років професійного досвіду роботи з чотирма роками на керівній посаді. У середньому наші EMBA мають 18 років досвіду роботи та 10 років досвіду управління.

Усі претенденти повинні вільно володіти англійською мовою. Якщо ваша основна мова - це не англійська, ви повинні продемонструвати достатнє володіння англійською мовою за допомогою одного з двох прийнятних тестів: TOEFL або IELTS.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Детальніше

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Згорнути