Executive MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Чи є у вас амбіції продовжувати розвивати свою кар'єру у вашій організації, але чи є саморозгортання також у вашому порядку денному і чи хочете ви розгорнути свої таланти? Ви хочете змінити свою компанію чи організацію, а також глобальний контекст суспільства?

Тоді ви впевнені, що готові до Executive MBA в Antwerp Management School в Antwerp Management School , справді унікальній програмі з міжнародними викладачами та учасниками, з якою ви починаєте мандрівку, в якій самосвідомість, співпраця, розуміння глобального контексту бізнесу та суспільна свідомість є ключовими.

Навіщо йти за цією програмою в Antwerp Management School в Antwerp Management School ?

EMBA розроблений таким чином, щоб максимально обмінюватися знаннями, на основі уроків, що ведуть діалог, які залучають вас до жвавих дискусій як з однолітками, так і з викладачами. Традиційний і наділений контент MBA високо цінується і вкорінюється в програмі: ваші знання про концептуальне управління будуть поглиблені та розширені, що витягне вас за межі вашої спеціалізованої експертизи у сферу стратегічного мислення та дії.

Ваш особистий керівник буде підтримувати вас за допомогою інтегрованого портфоліо особистого розвитку, розуміючи ваші ментальні карти, поведінкові механізми та уподобання щодо співпраці, які дозволяють вийти зі своєї зони комфорту та до центру своїх можливостей. Протягом 2-х років Вашої MBA через сесійні заняття, сім навчальних занять один на один та проект громади цей процес буде полегшений і, нарешті, вийде у план розвитку кар’єри.

Програма на 2019-2021 роки буде частково вивчатись у США та Китаї, щоб покращити світогляд. Це в Массачусетському технологічному інституті (США) та Університеті Сун Ят-Сен (Китай). Ці навчальні поїздки вирішать місцеві проблеми економічного характеру; геополітична, культурна та екологічна перспектива. Резиденції включають лекції, відвідування компаній та дебати з керівниками бізнесу, які піддають вас міжнародним стратегіям бізнесу та розвивають міжкультурні компетенції щодо роботи в культурно різноманітних організаціях та колективах.

FT Рейтинг Бельгія: 1
Рейтинг FT у всьому світі: 67
Читайте новину: FT Ranking - Executive MBA четвертий рік поспіль номер Бельгії

Що ви можете очікувати?

Зміст рівня: Експертиза, стратегічний розвиток

Після відвідування цієї програми

 • Ви будете готові вирішити складні проблеми управління та обов'язки
 • Ви посилите своє критичне та аналітичне мислення та покращили прийняття рішень.
 • Ви будете мати ґрунтовні знання про всі функціональні сфери глобального бізнесу.
 • Ви отримаєте ретельне уявлення про те, як організації створюють цінність для своїх клієнтів.
 • Ви зможете додати значення вашому поточному становищу, застосовуючи кращі практики та рамки у своїй щоденній роботі.
 • Ви матимете корпоративну рефлексію та зможете цілісно підходити до бізнес-викликів.
 • Ви будете розвивати навички внутрішнього консультування та можливості агента змін
 • Ви будете частиною мережі партнерів та друзів у бізнесі.

Дублінські дескриптори та результати навчання EMBA

Дати

Початок: жовтень 2020 року
Тривалість: 2 роки, неповний робочий день

Формат складається з:

 • Два 3-4-денні житлові модулі на початку кожного навчального року
 • Кожні 3 тижні один локальний модуль на 2 дні в Antwerp Management School в Antwerp Management School
 • П’ятниця та субота (8:30 - 18:30)
 • Три глобальні однотижневі резиденції, де ви приєднаєтесь до колег-учасників MBA з коледжу Лінгнан в Університеті Сун Ят-Сен в Гуанчжоу, Китай та Массачусетському технологічному інституті в Бостоні, США
 • Сім один на один тренерських тренінгів

Збори

€ 43000 (без ПДВ)

У комплекті
Усі матеріали та книги
Усі витрати на проживання та готель, а також більшість страв під час подорожі
Не входить
 • розміщення основних модулів в Антверпені
 • транспортні витрати на міжнародні занурювальні модулі *
 • витрати, пов'язані з отриманням віз у разі потреби

* Може бути організовано плату, включаючи витрати на проїзд для міжнародних модулів занурення. Для детальної інформації зверніться до директора програми.

** Зареєструйтесь до 31 березня 2020 року, щоб скористатися знижкою на ранніх птахів, 10% від плати за програму.

Місцезнаходження

Antwerp Management School
Бугкери 5
BE-2000 Антверпен
Бельгія

Вимоги

Зосередженість MBA на самокритичних професіоналах, які пропонують відкриту думку та мають позитивне ставлення до навчання. Це передбачає серйозну інвестицію в час: залежно від вашого особистого контексту вам слід в середньому додавати ще 10-15 навчальних годин на тиждень. Ми вітаємо сприятливе ставлення до MBA від роботодавця учасника. Ця підтримка може бути заснована на часі, фінансове спонсорство або доступ до корпоративної інформації, але головне, щоб вона містила позитивні прогнози для потенційного зростання.

Бачачи, як ми прагнемо до різноманітного, амбітного та прихильного класу, ми дотримуємось основних вимог:

 • Ви маєте ступінь визнаного академічного закладу, визнаного відповідними органами відомства країни. Кандидати, які мають ступінь професіонала, також мають право, якщо їх Аналітичний тест перевершує і вони мають перевірений досвід роботи.
 • У вас є принаймні 5 років досвіду роботи на повний робочий день після закінчення навчання, бажано, але це не є необхідністю, в міжнародному середовищі.
 • Ви повинні володіти англійською мовою

Ступінь / сертифікація

Магістратура «Майстер ділового адміністрування» офіційно визнана Фламандською спільнотою і буде присвоєна після успішного завершення програми.
Програма акредитована AACSB, AMBA та NVAO.
FT Рейтинг Бельгія: 1
Рейтинг FT у всьому світі: 62
Читайте новину: AMS Executive MBA - номер один у Бельгії

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Детальніше

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited