Executive MBA Metro NY

Загальні відомості

Опис програми

МВА Ivy League для працюючих фахівців - удосконалюйте свої навички та розвивайте свій лідерський потенціал.


Що робить програму Executive MBA Metro NY іншою?

Його унікальний формат доставки. Заняття проходять кожні інші вихідні, але захоплююче середовище відображає житловий досвід програми.

Викладачі Johnson's Executive MBA Metro NY навчаються на всесвітньо відомому факультеті Корнелла по суботах і неділях в інноваційному центрі Tata на кампусі Cornell Tech в Нью-Йорку. Житловий компонент, включаючи суботнє вечірнє перебування в чотиризірковому готелі Нью-Йорка, дозволяє Вам залишатися повністю зануреними в курсові та командні проекти з мінімальними відволіканнями.


Навчальний план і академіки

Класи вихідного дня

Навчальний план програми є послідовним та інтегрованим. Вона зосереджена на загальних принципах управління і застосовується до студентів з будь-якої галузі чи функціональної галузі. Протягом другого року навчальний план розширюватиметься на більш просунуті курсові роботи, включаючи створення інновацій та нових венчурних проектів, оцінювання, вдосконалений стратегічний аналіз та програму глобального бізнес-навчання, яка переводить наші МВА на міжнародний ринок для тижневого занурення бізнесу. . Ви також зможете налаштувати свій досвід з елективних курсів.

Занурення житлових сесій

Програма Executive MBA Metro NY включає чотири житлові заняття на території університету Корнельського університету в Ітаці, Нью-Йорк. Протягом цих тижнів, ви завершите інтенсивні курсові роботи і взаємодіяти з викладачами, однокласниками і ширшою спільнотою Корнелла в різних способах.


Студентський досвід

Хоча факультет Корнелла керує і полегшує навчання в класі, ваші колеги також внесуть значний внесок у реальне середовище навчання. Класова різноманітність у всіх формах призводить до залучення розмов і нових перспектив. Вихідні дні у житловому класі дозволяють працювати з командними проектами разом з колегами та розвивати особисту та професійну мережу.


Дата початку: липень 2020 року
Тривалість: 22 місяці
Ціна: 195 498 доларів - Загальна вартість навчання та орієнтовні витрати на тривалість програми
Дедлайн: 31 травня 2020 року
Місцезнаходження: інноваційний центр Tata, Нью-Йорк, Нью-Йорк

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Детальніше

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Згорнути