Executive MBA / MS у сфері охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Підготовка медичних працівників для полегшення змін та стимулювання інновацій - всередині організацій та у всій галузі.


Executive MBA / MS в галузі охорони здоров'я Лідерство є подвійним ступенем програми в Нью-Йорку. Ця дворічна виконавча програма сприятиме підвищенню Вашої кар'єри та зміцненню Вашої здатності керувати значущими змінами у сфері охорони здоров'я.


Що робить Executive MBA / MS в програмі лідерства в галузі охорони здоров'я відрізняється?

Це єдина програма такого роду в Лізі Плюща. Ви закінчите з двома престижними ступенями Корнельського університету: MBA та MS в лідерстві в галузі охорони здоров'я.

Два потужних випускників - Вища школа менеджменту Семюеля Кертіса Джонсона та Вишівська школа медичних наук Уейля Корнелла - створили програму з двома ступенями, яка зосереджується на побудові загальних управлінських навичок та розвитку глибокого розуміння галузі охорони здоров'я.


Навчальний план і академіки

Навчальний план об'єднує ділову хватку та досвід у сфері охорони здоров'я, щоб дати вам інструменти та знання, необхідні для керівництва складними організаціями. Дізнайтеся, як співпрацювати із зацікавленими сторонами, включаючи лікарів, технологів, страхових компаній та політиків. Після відвідування курсів по суботах і неділях ви повернетеся на роботу в понеділок з ідеями, які можна негайно перенести.


Студентський досвід

Executive MBA / MS в програмі лідерства у сфері охорони здоров'я пропонує формат доставки, який працює для професіоналів повного робочого дня: поєднання занять у вихідні та житлових занять. Ви будете завершувати курси на чергуванні засідань суботи та неділі кожний семестр в Інноваційному центрі Tata на кампусі Cornell Tech в Нью-Йорку. Решта заняття завершуються під час сеансів, які проводяться два рази на рік на території Італійського містечка Корнелла та в районі метро Нью-Йорка.


Дата початку: липень 2020 року
Тривалість: 20 місяців
Ціна: 159 826 доларів - Загальна вартість навчання та орієнтовні витрати на тривалість програми
Дедлайн: Прокат
Місцезнаходження: інноваційний центр Tata, Нью-Йорк, Нью-Йорк

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Детальніше

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Згорнути