Executive MBA LATAM

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Executive MBA LATAM - це неповна програма, яка інтернаціоналізує і пропагує кар'єру своїх учасників, створюючи безпосереднє значення для їхніх організацій.

Вона характеризується тим, що є єдиною з широким і винятковим фокусом в Латинській Америці, під модульною сумішшю формату. Програма спрямована на професіоналів, які мають принаймні від 5 до 6 років управлінського досвіду, які мають бажання бачити Латинську Америку як ринок і шукати нові горизонти у своїй кар'єрі або організації.

Наша програма

 • Тривалість 12 місяців
  Модульний формат Blend.
 • 7 особистих модулів на тиждень
  Чилі, Колумбія, Бразилія, Панама, Мексика * і Майамі *.
 • Спрямований на старших фахівців
  З 5-річним управлінським досвідом.
 • Єдина виконавча влада з широкою та винятковою увагою до Латинської Америки.

* Можливі зміни.

Міжнародний факультет широко визнаний

 • Його унікальна здатність поєднувати академічне мислення з вирішенням реальних проблем.
 • Дослідження на вищому рівні підтримуються промисловістю та державним сектором.
 • Практичний підхід, що поєднує в собі авангард знань управління з реальною застосовністю.

Зустрічі

 • Міста в Латинській Америці з високим рівнем активності та потенціалу розвитку.
 • Провідні компанії регіону.

Яскрава спільнота Росії

 • Дослідження, підприємництво та навчальна діяльність з участю провідних міжнародних компаній.
 • Платформи, які сприяють генерації, поширенню та застосуванню ідей.

Міжнародна програма, що трансформується і застосовується до реальності самої компанії.

Міжнародна програма, що трансформується і застосовується до реальності самої компанії.

Занурення у виклики та можливості, що надаються основними економіками та секторами Латинської Америки.

Індивідуальний тренінг для розвитку навичок і здібностей.

Оцінка можливостей проекту країни , розроблена протягом всієї програми з помічниками, професорами та місцевими агентами кожної країни.

Висококаліберна мережа випускників UAI в LATAM.

Реальне навчання для реального світу: розробити реальний проект, застосований до вашої організації протягом всієї програми за підтримки факультету.

114557_16.jpg

Загальна інформація

ціна

 • Ціна: 45 000 доларів США

Місце реалізації

 • Оригінальні модулі будуть проходити в головних столицях Латинської Америки: Сантьяго, Боготі, Сан-Паулу, Панама-Сіті, Мехіко * і Майамі *.

* Можливі зміни.

Дати і час

 • Початок: вересень 2020 року.
 • Термін: вересень 2021 року.
 • Графік роботи: Модулі "особистого обличчя" з 9:00 до 19:00.

Навчальна сітка

114483_malla_emba_latam.png

Структура Програми

Перед програмою

Існує попередня підготовка для тих учасників, які бажають переглянути основи менеджменту. Цей препарат викладається в змішаному форматі і дозволяє вам зіткнутися з складним Executive MBA LATAM UAI з гарантіями.

Паралельно учасники працюють на двох фронтах, перший - про їхні особисті та професійні завдання, як керівники та менеджери; другий - про галузеві виклики, що стоять перед їх організаціями.

Попередня робота дозволяє персоналізувати та індивідуалізувати інтегруючі роботи та індивідуальні проекти з урахуванням потреб у розвитку кар'єри кожного студента.

Під час виконання Програми

Програма починається з міждисциплінарного семінару, присвяченого поглибленню ділового та інституційного масштабу Латинської Америки. Вона проходить через концептуальні модулі, розробку прикладних проектів, керівні семінари та самопізнання, оцифрування та інноваційні семінари, а також відносини з провідними компаніями LATAM. EMBA LATAM закінчується семінаром зі стратегічної інтеграції та оцінкою завершальних робіт, які проводяться для організацій асистентів.

Управління та бізнес

Перші модулі розглядають основи навколишнього середовища, бізнесу та організації. Обговорюються та аналізуються проблеми та тенденції бізнесу, бізнес-стратегія, поведінка та мотивація організації, фінансовий аналіз для прийняття рішень, лідерство та зміни. Вона забезпечує функціональний погляд на маркетинг, фінанси, інновації та дизайн, управління та управління людським капіталом для формування стратегій у кожній з областей.

Знання, застосовані до власної компанії

Інвестиції в MBA повинні запропонувати повернення асистенту і компанії. Упродовж всієї програми, а також кумулятивно, учасник генерує та обробляє внутрішню і зовнішню інформацію своєї організації.

Наприкінці програми учасник матиме нові ідеї, стратегії та плани виконання завдань своєї компанії. Окремі проекти, що застосовуються до самої організації, слугують для оцінки більшості галузей. Наприкінці програми знання та навчання зосереджені в документі, що має значний вплив на вашу організацію.

Бізнес Авангард

Факультативи персоналізують навчальний план з урахуванням конкретних інтересів асистента. Моральний компас стикається з учнями з моральними та ціннісними дилемами, що роздумують про управління та лідерство в сучасних умовах. Проект терміну програми дозволяє інтегрувати попередні знання і застосовувати їх для вирішення проблем власної компанії.

Особистий розвиток

Протягом EMBA студент бере участь у повній програмі коучингу з втручаннями на особистому та груповому рівні, який починається з оцінки для керівників світового класу, де він порівнює, оцінює та розуміє їхні сильні та слабкі сторони, щоб зміцнити і керувати своєю управлінською кар'єрою і стилем керівництва. Ця програма доповнюється семінарами, що розвивають комунікативні навички, такі як семінари "Ефективна комунікація" та "Персональний брендинг".

Після програми

Міжнародна мережа

З першого дня відвідувачі EMBA LATAM UAI є частиною найбільшої бізнес-мережі випускників у Латинській Америці, яка забезпечує доступ до регіональних ринків і мереж.

Оновлення

Студенти мають можливість продовжувати навчатися, відвідуючи факультативні курси майбутніх акцій EMBA LATAM UAI та беручи участь у переговорах про безперервність.

114550_FH6.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

La Escuela de Negocios de la Universidad Adolfo Ibáñez fue fundada en 1953 en la ciudad de Valparaíso y a lo largo de más de 65 años de trayectoria, se ha consolidado como una de las escuelas de negoc ... Детальніше

La Escuela de Negocios de la Universidad Adolfo Ibáñez fue fundada en 1953 en la ciudad de Valparaíso y a lo largo de más de 65 años de trayectoria, se ha consolidado como una de las escuelas de negocios más prestigiosas de Chile y de Latinoamérica, convirtiéndose en un referente a nivel regional y también global. Згорнути
Сантьяго , Вінья-дель-Мар , Лас Кондес + 2 Більше Менше