Практична. Глобальний. Диплом магістра.

Наш глобальний Executive MBA розроблений для зайнятих та досвідчених менеджерів із прагненням покращити свої лідерські та управлінські навички.

Executive MBA (EMBA) - глобальний

Сьогоднішній глобальний бізнес-бізнес вимагає ширшої перспективи, нових навичок та різних способів мислення. Henley Executive MBA (EMBA) - Global призначений для розвитку видатних лідерів бізнесу, готових прийняти виклики та можливості роботи в сучасній складній та швидко розвивається світовій економіці. Це розвиває лідерів, які є сильними, відповідальними та пристосованими.

Підключивши своє навчання до поточних глобальних та відповідних організаційних питань, можна чітко виміряти переваги глобальної EMBA Henley, запропонувавши вагому рентабельність інвестицій особисто, а в цілому - вашій компанії.

Henley EMBA - Global створена таким чином, щоб ви могли продовжувати працювати повний робочий день і вивчати свій MBA за сумісництвом. Це ідеально, якщо ви не можете витратити значне час поза робочим місцем для навчання та хочете більшої гнучкості щодо того, як, коли та де ви досягаєте ступінь МВА. Протягом 21 місяця програми ви будете вивчати та ділитися досвідом з однодумцями-професіоналами з широкого спектру управлінських професій та бізнес-галузей.

В даний час Henley EMBA - Global є єдиною програмою EMBA у Фінляндії, яка пропонує ступінь магістра університетського рівня. Тому Henley EMBA звільняється від сплати ПДВ відповідно до розділів 39 та 40 Фінського закону про ПДВ.

Приєднуйтесь до Henley EMBA - Global для збагачення досвіду, який з'єднає вас із глобальним бізнесом та всесвітньою мережею. Ви знайдете це одним із найцінніших вкладень у себе, який можете зробити.

Глобальна EMBA EMBA має потрійну акредитацію AMBA, EQUIS та AACSB, і є однією з найвідоміших MBA в світі. Згідно з останніми рейтингами, Henley Business School - це найвищий рейтинг постачальників програм EMBA у Фінляндії.

Henley EMBA - глобально в двох словах

 • Тривалість: 21 або 27 місяців (з можливістю продовження до 7 років)
 • Практикуми: 57 днів
 • Місце проведення семінару: переважно у Фінляндії, вибрані семінари в Данії, Німеччині та Великобританії
 • Навчальні візити: Південна Африка та Китай чи США
 • Завдання: 11 практичних завдань підсумковий дослідницький проект
 • Електронні ресурси: Інтернет-бази даних електронного навчання
 • ECTS: 90
 • Мова: англійська
 • Факультет: Великобританія Міжнародний
 • Репетитори: Викладачі дисципліни Технічна підтримка викладачів
 • Плата (Фінляндія): 45 000 євро (ПДВ 0%), без урахування витрат на проїзд

EMBA - Огляд глобальної програми

Henley Executive MBA (EMBA) - Global - це магістерська програма за сумісництвом, яка забезпечує справді міжнародний досвід, з глобальним фокусом на навчальні програми та дослідження, модулі, що постачаються по міжнародних кампусах Генлі, збагачуючи навчальні поїздки та було залучено багатонаціональну когорту. з різних галузей та галузей.

Henley EMBA - Global складається з трьох ключових етапів (90 ECTS) з необов'язковою структурою нагород щодо успішного завершення кожного етапу:

Етап 1: Основні фонди бізнесу (сертифікат)

Ви дізнаєтесь про основні бізнес-аспекти управління організацією, такі як управління людьми, операції та фінанси. Цей етап полягає в розробці міцного фундаменту для цілого ряду бізнес-функцій.

2 етап: стратегія

На цьому етапі ви отримаєте більш широкі знання щодо управління зацікавленими сторонами та контексту навколо вибору бізнесу, необхідного для формування надійної стратегії.

Етап 3: Посилення лідерства на вищий рівень (ступінь магістра)

Ви вивчите складності змін в організаціях та як впливати на компанію та керувати ними.

Особистий розвиток, а також кар'єра, лідерство та професійний розвиток проходять через усі етапи EMLE Henley, що дозволяє інтегрувати процес особистого та професійного зростання.

Під час навчання ви напишете 11 практичних завдань із застосуванням знань та вмінь, розроблених за програмою. Завдання базуються на актуальних актуальних питаннях, демонструючи ваші можливості та створюючи цінний внесок у вашу організацію.

Henley EMBA - Global складається з 14 основних навчальних модулів, які забезпечують всебічну та широку рамку для ваших досліджень. Крім того, програма включає низку факультативних модулів, які дозволяють спеціалізуватися та дослідницький проект.

Досвід навчання

Наш підхід до навчання передбачає високий рівень взаємодії віч-на-віч із науковцями та колегами, індивідуальний внесок, групову співпрацю, а також особистісний розвиток, лідерство та професійний розвиток та коучинг.

Ми розуміємо у вашій кар’єрі, ви, можливо, вже «були там, зробили це». Це підтверджує наше переконання, що найзначущіші уявлення походять від навчання вчинками. Ми організовуємо наше навчання навколо реальних дилем та ділового вибору.

Ті, хто працює, навчаючись на ступінь МВА Henley Executive MBA (EMBA) - Global, здатні додати вражаючу роботу до своїх портфелів, одночасно віддаючи значну цінність своїм роботодавцям. Знання та вміння, які ви розвиваєте з нашої високо практичної програми, можна застосувати негайно на робочому місці. Оцінювані завдання можуть базуватися на поточних питаннях, створюючи цінний внесок у вашу організацію.

Henley EMBA - Global надає відчутні, значні та міцні навички, знання та зв’язки.

Співпраця

Хенлі робить акцент на співпраці, а не на конкуренції. Глобальна EMBA від Henley має велику участь - ми цінуємо як індивідуальний внесок, так і навчання в команді. Учасники програми походять з цілого ряду різних секторів, з різноманітними навичками та культурними орієнтаціями, що неминуче створює завдання для колективів на цьому шляху.

Особистісний розвиток

У компанії Henley ми визнаємо, що однією з ваших головних цілей є розвиток себе як особистості. Ми працюємо з вашими сильними сторонами, щоб розвивати та відточувати навички управління та готуватися до викликів вищого керівництва на світовому ринку. Ми розглядаємо особистісний розвиток як основу нашої програми, а не лише як модуль, який слід вивчати окремо. Тому існує також безперервний елемент особистого розвитку, який підтримує вас у вашій подорожі.

Кар'єра, лідерство та професійний розвиток

Henley EMBA - Global надає безліч можливостей для кар’єри, лідерства та професійного розвитку. Як і IQ, великим лідерам потрібен емоційний, культурний та політичний інтелект - вони також потребують навичок, що дозволяють трансформувати зміни, надихаючи інших діяти якнайкраще і завойовувати серця та розум своїх співробітників та клієнтів. Ми хочемо, щоб наші випускники були господарями своєї долі, брали участь у кар’єрі та мали впевненість в тому, щоб вести таким чином, яким вони є автентичними.

Коучинг

Тренування зіграє важливу роль у вашій подорожі, щоб стати кращим лідером. Пул міжнародних сертифікованих керівників тренерів підтримає вас через серію індивідуальних тренерських занять у вашому розвитку особистості та керівництва та допоможе вам досягти повного потенціалу. Під час цих занять ви навчитесь стратегізувати вдосконалення та скористатися структурованим підходом до особистого та кар’єрного розвитку, отримуючи максимум особистого навчання з кожного досвіду.

Викладачі академічних наук

Під час навчання вас будуть підтримувати наші академічні викладачі. Вони тісно співпрацюють з вами, щоб підтримати вас у будь-якому аспекті ваших зусиль у навчанні та особистому розвитку та допомогти вам прогресувати через програму.

Henley EMBA - Глобальні переваги

Henley Executive MBA (EMBA) - Global призначений для розвитку видатних лідерів бізнесу, які є сильними, відповідальними, пристосованими та здатними визначити різні ситуаційні перспективи для вжиття відповідних заходів.

Освічені бізнес-лідери Генлі також оцінюють, що бізнес складний - немає відповіді, яка відповідає всім. Вони стають впевненими в роботі зі складністю, і вони залишаються спокійними і впевненими під тиском.

Наша програма надає вам і вашій компанії безліч переваг:

 • Ступінь магістра університету в міжнародно визнаній бізнес-школі зі статусом потрійної акредитації
 • Досвід, що змінює життя, завдяки сильній орієнтації як на особисте керівництво, так і на можливості управління
 • Високий міжнародний досвід, включаючи зміст навчання, викладачів та студентів
 • По-справжньому корисна навчальна поїздка з іншими досвідченими менеджерами
 • Надзвичайно практична програма, що дозволяє негайно застосувати розвинені знання та вміння на робочому місці
 • Відповідні завдання, що демонструють ваші можливості та створюють цінний внесок у вашу організацію з першого дня навчання
 • Доступ до Інтернету до десятків тисяч академічних та галузевих навчальних ресурсів, що підтримують ваш бізнес та навчання
 • Поліпшене володіння англійською мовою (академічна та ділова)
 • Замініть майстер-класи в інших закордонних офісах
 • Перерва на навчання дозволяється, якщо інші зобов’язання в житті змінюються
 • Доступ до всесвітньої мережі випускників із понад 75 000 людей у понад 170 країнах з першого дня навчання

EMBA - глобальна плата за навчання

Комісія за навчання в жовтні 2019 року становить:

 • Етап 1: 16 000 €
 • Етап 2: 16 000 €
 • 3 етап: 13 000 €

45 000 € (ПДВ 0%) *, включаючи навчання на семінарі, навчальні матеріали та онлайн-послуги.

* ПДВ 0%, розділи 39 та 40 Фінського закону про ПДВ, освіта, яка не включає ПДВ.

Гнучкі варіанти оплати
 • Повна плата за програму
 • Сценічна плата
 • Сценічна плата в два внески
Фінансування компанії

Ми працюємо з вами, щоб допомогти вам визначити, як Henley EMBA може принести переваги вашому роботодавцю з самого початку навчання. Ми також можемо допомогти вам підготувати детальний бізнес-випадок, за допомогою якого ви можете звернутися до свого роботодавця, щоб попросити його підтримки, як з точки зору фінансів, так і в часі.

Про розміщення та подорожі

Проживання включено в

 • Заплановані семінари прийому за кордон
 • Планові глобальні дослідження занурення споживання за кордон та
 • Один виборчий модуль "віч-на-віч" (1 ніч)

Витрати на проїзд не враховуються.

Вартість факультативного міжнародного факультативного навчального візиту не включена у вищевказану плату.

Як подати заявку на Henley EMBA - Global

Вимоги до вступу

Щоб приєднатися до програми, вам потрібно:

 • Три роки відповідного досвіду на керівній посаді або посаді старшого спеціаліста
 • Бакалавр чи магістр, або еквівалентна професійна чи міжнародна кваліфікація *
 • Докази компетентності англійською мовою, якщо англійська мова не є вашою рідною мовою
Заявка на процес

Почніть процес подачі заявок, зв’язавшись з нами, щоб отримати додаткову інформацію про програму Henley Executive MBA (EMBA) - глобальну програму та обговорити ваші плани розвитку кар’єри.

Ваш пакет заявок повинен містити:

 • Заповнена анкета
 • Оновлений резюме
 • Завірені копії сертифікатів про ступінь
 • Дві професійні довідки
 • Докази компетентності англійською мовою **

Особиста зустріч - обов'язкова вимога для всіх заявок.

Програма Henley EMBA - Global запускається двічі на рік, у березні та жовтні.

Ми раді допомогти вам у процесі подання заявки.

* Ми вітаємо заявки від кандидатів, які мають винятковий досвід управління, які можуть не відповідати всім формальним критеріям прийому (без ступеня). Якщо у вас є досвід не менше п'яти років на вищому чи стратегічному рівні, ми будемо раді розглянути заявку. Наша приймальна комісія розглядає всі нестандартні програми на придатність.

** Кандидати, мова яких не є англійською, повинні відповідати одній з наступних умов: скласти тест на англійську мову, надати знання англійської мови на роботі або пройти співбесіду англійською мовою з уповноваженим персоналом Henley Бізнес Школа.

EMBA - досвід наших випускників

Вам цікаво, як насправді вчитися на програму МВА Henley Executive MBA (EMBA) - Global? Хочете отримати приклади з реального життя людей, які насправді пройшли програму від А до Я?

Анссі, Хейкі та Марійка розповідають вам власні історії MBA, поділяючи як радість, так і проблеми, пов'язані з виконанням Henley EMBA.

Питання що часто задаються

Чи найкращий варіант Генлі МВА (EMBA) - Глобальний варіант для мене?
 • Якщо ви зацікавлені у глобальному бізнесі та окупності інвестицій (ROI), Henley EMBA - Global ідеально підходить для вас та вашої компанії. Під час програми ви будете виконувати 11 практичних завдань та заключний дослідницький проект. Ці завдання та дослідницький проект ґрунтуються на виборі важливих поточних організаційних питань або бізнес-викликів для вашої компанії. Henley EMBA - Global ідеально підходить, якщо ви працюєте повний робочий день на вимогливій управлінській посаді та хочете отримати більшу гнучкість щодо того, як, коли та де досягти ступеня MBA.
Що таке рентабельність інвестицій для мене при вивченні Henley EMBA - Global?
 • Під час програми ви напишете 11 практичних завдань з різних організаційних питань та справжніх бізнес-проблем. Ці завдання - це покази вашої здатності забезпечити результати, що призводять до значного зростання ваших професійних знань.
Що таке рентабельність моїх досліджень для мого роботодавця?
 • Завдяки Henley EMBA - Global, ваш роботодавець вже може досягти високої рентабельності інвестицій під час програми. Типова послідовність модулів починається з семінару 2-3 дні, після чого слід період самостійного вивчення, включаючи завдання. Призначення може базуватися на актуальному для вашого роботодавця актуальному питанні чи бізнес-виклику, створюючи цінний внесок у вашу організацію. Встановивши внутрішній процес, який працює паралельно послідовності модулів, ваш роботодавець може значно покращити рентабельність інвестицій.
Чому Хенлі EMBA - Global наразі єдина програма EMBA у Фінляндії, яка пропонує ступінь магістра університетського рівня?
 • В даний час Henley EMBA - Global є єдиною програмою EMBA у Фінляндії, яка пропонує ступінь магістра університету, оскільки вона є частиною офіційної системи дипломів у Сполученому Королівстві, де вона вважається вищою вченою освітою, як і інші ступені, які закінчуються в університеті. Відповідно до фінської системи освіти, програми MBA, що надаються фінськими установами або університетами, розглядаються як додаткова освіта, а не як ступінь магістра.
Чому компанія Henley EMBA - Global звільнена від сплати ПДВ?
 • Henley EMBA - Global звільнена від сплати ПДВ, оскільки це ступінь магістра університету. Відповідно до принципів законодавства ЄС, надаючи освіту з MBA у Фінляндії, Henley Business School слід розглядати аналогічно фінським університетам, які надають освітні послуги відповідно до розділів 39 та 40 Фінського Закону про ПДВ. По-різному ставитися до оподаткування доданої вартості Henley EMBA - Global було б порушенням принципів рівності та недискримінації, передбачених законодавством ЄС. Вищий адміністративний суд Фінляндії, таким чином, постановив, що навчальні програми MBA, що надаються Бізнес-школою Henley у Фінляндії, розглядаються як звільнені від оподаткування освітні послуги.
Де проводяться семінари?

Більшість семінарів проводяться в Гельсінкі, Фінляндія, відібрані семінари проводяться в Копенгагені, Данія; Мюнхен, Німеччина та Хенлі, Великобританія.

Скільки годин потрібно на дослідження на тиждень?
 • Як правило, 10-16 годин на тиждень.
Чи можна зробити перерву на навчання?
 • Так, можна робити перерви на навчання до п'яти років.
Як виставляється рахунок?
 • Політика плати за навчання за цією програмою є сприятливою для студента та компанії-спонсора. Рахунок-фактура відповідає графіку дослідження і може бути розділений на шість частин.
MBA проти EMBA - в чому різниця?
 • MBA (магістр ділового адміністрування) - це міжнародно визнана ступінь, розроблена для розвитку навичок, необхідних для вашої кар’єри в бізнесі та менеджменті. Зазвичай MBA - це програми денної форми навчання для випускників з досвідом роботи менше трьох років.
 • EMBA (Executive Masters of Business Administration) - це міжнародно визнана ступінь, розроблена для зайнятих та досвідчених менеджерів, які прагнуть вдосконалити свої лідерські та управлінські навички. EMBA - це переважно неповний робочий день для керівників та керівників, які мають понад трирічний досвід роботи.
Чому я повинен шукати акредитації, обираючи бізнес-школу чи університет для навчання?
 • Якість бізнес-школи або університету можна оцінити за кількістю акредитацій (AACSB, AMBA, EQUIS). Акредитації забезпечують якість та високий рівень програм та викладачів школи чи університету. Henley пишається тим, що займає перші 1% бізнес-шкіл у світі, які мають статус потрійної акредитації від провідних органів з акредитації Великобританії, Європи та США: AMBA, EQUIS та AACSB.
 • Наприклад, програми MBA у Фінляндії не регулюються місцевими органами управління освітою. Це означає, що без акредитації школи та університети можуть самостійно визначати зміст та якість своїх програм МВА.
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Вересень 5, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 4, 2019
Бер 2020
Duration
21 - 27 Місяця
Заочне навчання
Price
45,000 EUR
45 000 євро (ПДВ 0%), без урахування витрат на проїзд
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 4, 2019
End Date
Вер 2021
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв

Жов 4, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Вер 2021

Бер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date