Executive MBA - Global

Загальні відомості

Опис програми

Практичні. Глобальний. Диплом магістра.

Наш глобальний Executive MBA розроблений для зайнятих та досвідчених менеджерів із прагненням покращити свої лідерські та управлінські навички.

Executive MBA (EMBA) - глобальний

Сьогоднішній глобальний бізнес-бізнес вимагає ширшої перспективи, нових навичок та різних способів мислення. Henley Executive MBA (EMBA) - Global призначений для розвитку видатних лідерів бізнесу, готових прийняти виклики та можливості роботи в сучасній складній та швидко розвивається світовій економіці. Це розвиває лідерів, які є сильними, відповідальними та пристосованими.

Підключивши своє навчання до поточних глобальних та відповідних організаційних питань, можна чітко виміряти переваги глобальної EMBA Henley, запропонувавши вагому рентабельність інвестицій особисто, а в цілому - вашій компанії.

Henley EMBA - Global створена таким чином, щоб ви могли продовжувати працювати повний робочий день і вивчати свій MBA за сумісництвом. Це ідеально, якщо ви не можете витратити значне час поза робочим місцем для навчання та хочете більшої гнучкості щодо того, як, коли та де ви досягаєте ступінь МВА. Протягом 21 місяця програми ви будете вивчати та ділитися досвідом з однодумцями-професіоналами з широкого спектру управлінських професій та бізнес-галузей.

В даний час Henley EMBA - Global є єдиною програмою EMBA у Фінляндії, яка пропонує ступінь магістра університетського рівня. Тому Henley EMBA звільняється від сплати ПДВ відповідно до розділів 39 та 40 Фінського закону про ПДВ.

Приєднуйтесь до Henley EMBA - Global для збагачення досвіду, який з'єднає вас із глобальним бізнесом та всесвітньою мережею. Ви знайдете це одним із найцінніших вкладень у себе, який можете зробити.

Глобальна EMBA EMBA має потрійну акредитацію AMBA, EQUIS та AACSB, і є однією з найвідоміших MBA в світі. Згідно з останніми рейтингами, Henley Business School - це найвищий рейтинг постачальників програм EMBA у Фінляндії.


Henley EMBA - глобально в двох словах

 • Початкові дати: березень та жовтень
 • Тривалість: 21 або 27 місяців (з можливістю продовження до 7 років)
 • Практикуми: 57 днів
 • Місце проведення семінару: переважно у Фінляндії, вибрані семінари в Данії, Німеччині та Великобританії
 • Навчальні візити: Південна Африка та Китай чи США
 • Завдання: 11 практичних завдань підсумковий дослідницький проект
 • Електронні ресурси: Інтернет-бази даних електронного навчання
 • ECTS: 90
 • Мова: англійська
 • Факультет: Великобританія Міжнародний
 • Репетитори: Викладачі дисципліни Технічна підтримка викладачів
 • Плата (Фінляндія): 45 000 євро (ПДВ 0%), без урахування витрат на проїзд

EMBA - Огляд глобальної програми

Henley Executive MBA (EMBA) - Global - це магістерська програма за сумісництвом, яка забезпечує справді міжнародний досвід, з глобальним фокусом на навчальні програми та дослідження, модулі, що постачаються по міжнародних кампусах Генлі, збагачуючи навчальні поїздки та було залучено багатонаціональну когорту. з різних галузей та галузей.

Henley EMBA - Global складається з трьох ключових етапів (90 ECTS) з необов'язковою структурою нагород щодо успішного завершення кожного етапу:

Етап 1: Основні фонди бізнесу (сертифікат)

Ви дізнаєтесь про основні бізнес-аспекти управління організацією, такі як управління людьми, операції та фінанси. Цей етап полягає в розробці міцного фундаменту для цілого ряду бізнес-функцій.

2 етап: стратегія

На цьому етапі ви отримаєте більш широкі знання щодо управління зацікавленими сторонами та контексту навколо вибору бізнесу, необхідного для формування надійної стратегії.

Етап 3: Посилення лідерства на вищий рівень (ступінь магістра)

Ви вивчите складності змін в організаціях та як впливати на компанію та керувати ними.

Особистий розвиток, а також кар'єра, лідерство та професійний розвиток проходять через усі етапи EMLE Henley, що дозволяє інтегрувати процес особистого та професійного зростання.

Під час навчання ви напишете 11 практичних завдань із застосуванням знань та вмінь, розроблених за програмою. Завдання базуються на актуальних актуальних питаннях, демонструючи ваші можливості та створюючи цінний внесок у вашу організацію.

Henley EMBA - Global складається з 14 основних навчальних модулів, які забезпечують всебічну та широку рамку для ваших досліджень. Крім того, програма включає низку факультативних модулів, які дозволяють спеціалізуватися та дослідницький проект.

Henley EMBA - Глобальні вигоди

Henley Executive MBA (EMBA) - Global призначений для розвитку видатних лідерів бізнесу, які є сильними, відповідальними, пристосованими та здатними визначити різні ситуаційні перспективи для вжиття відповідних заходів.

Освічені бізнес-лідери Генлі також оцінюють, що бізнес складний - немає відповіді, яка відповідає всім. Вони стають впевненими в роботі зі складністю, і вони залишаються спокійними і впевненими під тиском.

Наша програма надає вам і вашій компанії безліч переваг:

 • Ступінь магістра університету в міжнародно визнаній бізнес-школі зі статусом потрійної акредитації
 • Досвід, що змінює життя, завдяки сильній орієнтації як на особисте керівництво, так і на можливості управління
 • Високий міжнародний досвід, включаючи зміст навчання, викладачів та студентів
 • По-справжньому корисна навчальна поїздка з іншими досвідченими менеджерами
 • Надзвичайно практична програма, що дозволяє негайно застосувати розвинені знання та вміння на робочому місці
 • Відповідні завдання, що демонструють ваші можливості та створюють цінний внесок у вашу організацію з першого дня навчання
 • Доступ до Інтернету до десятків тисяч академічних та галузевих навчальних ресурсів, що підтримують ваш бізнес та навчання
 • Поліпшене володіння англійською мовою (академічна та ділова)
 • Замініть майстер-класи в інших закордонних офісах
 • Перерва на навчання дозволяється, якщо інші зобов’язання в житті змінюються
 • Доступ до всесвітньої мережі випускників із понад 75 000 людей у понад 170 країнах з першого дня навчання

EMBA - глобальна вартість навчання

Плата за навчання становить 45 000 € (ПДВ 0%) * , включаючи навчання на семінарі, навчальні матеріали та онлайн-послуги.

* ПДВ 0%, розділи 39 та 40 Фінського закону про ПДВ, освіта, яка не включає ПДВ.

Як подати заявку на Henley EMBA - Global

Вимоги до вступу

Щоб приєднатися до програми, вам потрібно:

 • Три роки відповідного досвіду на керівній посаді або посаді старшого спеціаліста
 • Бакалавр чи магістр, або еквівалентна професійна чи міжнародна кваліфікація *
 • Докази компетентності англійською мовою, якщо англійська мова не є вашою рідною мовою
Заявка на процес

Почніть процес подачі заявок, зв’язавшись з нами, щоб отримати додаткову інформацію про програму Henley Executive MBA (EMBA) - глобальну програму та обговорити ваші плани розвитку кар’єри.

Ваш пакет заявок повинен містити:

 • Заповнена анкета
 • Оновлений резюме
 • Завірені копії сертифікатів про ступінь
 • Дві професійні довідки
 • Докази компетентності англійською мовою **

Особиста зустріч - обов'язкова вимога для всіх заявок.

Програма Henley EMBA - Global запускається двічі на рік, у березні та жовтні.

EMBA-досвід наших випускників

Вам цікаво, як насправді вчитися на програму МВА Henley Executive MBA (EMBA) - Global? Хочете отримати приклади з реального життя людей, які насправді пройшли програму від А до Я?

Анссі, Хейкі та Марійка розповідають вам власні історії MBA, поділяючи як радість, так і проблеми, пов'язані з виконанням Henley EMBA.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 busines ... Детальніше

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. We are constantly ranked among the world’s top 50 business schools by the Financial Times and The Economist. We are also among the very few business schools – the top 1% in the world – to be triple-accredited for the quality and capability of our faculty and output. Згорнути