Executive MBA - Global

Загальні відомості

Опис програми

Генлі МВА - Глобальний в двох словах

 • Початок: жовтень та березень
 • Тривалість: 21 місяць (з можливістю продовження на 9 місяців)
 • Семінари: 61 день, переважно четвер з неділі
 • Місце проведення семінару:
  • 32 робочі дні в Мюнхені з вашою регіональною групою з 15 досвідчених менеджерів
  • 29 робочих днів у Великобританії, Данії, Південній Африці та Китаї / США з вашою європейською групою з 60 досвідчених менеджерів
 • Електронні ресурси: Інтернет-бази даних електронного навчання
 • ECTS: 90
 • Мова: англійська
 • Факультет: Великобританія Міжнародний
 • Репетитори: Професори предметної галузі Особиста підтримка викладачів
 • Комісія: 46.500 €, Early Bird за пропозиції, прийняті за два місяці до початку програми: 39.000 € - завжди без урахування витрат на поїздку.

Будь лідером, яким ти хочеш бути

Henley Executive MBA - Global - це інтенсивний та корисний досвід. Це складне, стимулююче та актуальне. У багатьох випадках це змінює життя.

Потрійна акредитована AMBA, EQUIS та AACSB, і серед найвідоміших MBA у світі, Henley Executive MBA - Global створена для того, щоб допомогти вам досягти найкращих можливих результатів у бізнесі та житті. Переваги можна чітко виміряти, пропонуючи вагому рентабельність інвестицій особисто, а в цілому - вашій компанії.

Henley Executive MBA - Global призначений для досвідчених та амбітних менеджерів, які прагнуть розвивати свої лідерські та управлінські компетенції. Програма побудована так, щоб ви могли продовжувати працювати повний робочий день та вивчати свій MBA неповний робочий день, підключаючи навчання до поточних глобальних та відповідних організаційних проблем. Це ідеально, якщо ви не можете витратити значне час поза робочим місцем для навчання та хочете більшої гнучкості щодо того, як, коли та де ви досягаєте ступінь МВА. Протягом 21 місяця програми ви будете вивчати та ділитися досвідом з однодумцями-професіоналами з широкого спектру управлінських професій, бізнес-галузей та міжнародних локацій.

Відправляйтесь у програму Henley Executive MBA - Global для збагачення досвіду, який з'єднає вас із глобальним бізнесом та всесвітньою мережею. Ви знайдете це одним із найцінніших вкладень у себе, який можете зробити.

Огляд програми - Модульний, Міжнародний

Henley Executive MBA - Global - це магістерська програма за сумісництвом, яка здійснюється за допомогою індивідуального та групового навчання, семінарів «віч-на-віч» та ресурсів електронного навчання 24/7.

Програма складається з трьох ключових етапів (90 ECTS) з необов'язковою структурою нагород щодо успішного завершення кожного етапу:

Етап 1: Основні фонди бізнесу (сертифікат)

Ви дізнаєтесь про основні бізнес-аспекти управління організацією, такі як управління людьми, операції та фінанси. Цей етап полягає в розробці міцного фундаменту для цілого ряду бізнес-функцій.

2 етап: стратегія

На цьому етапі ви отримаєте більш широкі знання щодо управління зацікавленими сторонами та контексту навколо вибору бізнесу, необхідного для формування надійної стратегії.

Етап 3: Посилення лідерства на вищий рівень (ступінь магістра)

Ви вивчите складності змін в організаціях та як впливати на компанію та керувати ними.

Програма робить акцент на загальних лідерських концепціях, саме тому модуль особистісного розвитку проходить через усі етапи Генлі МВА - Глобальний, що дозволяє інтегрувати процес до особистісного зростання.

Семінари проводяться нашими викладачами світового класу з Великобританії та Міжнародної мережі стипендіатів. Під час навчання ви будете писати дев'ять індивідуальних завдань, розроблених для підвищення вашої довгострокової ефективності. Завдання надають відкриваючі очі можливості інтегрувати теорію з практикою і можуть бути застосовані негайно з максимальним впливом на робочому місці.

Henley Executive MBA - Global розташований навколо навчальних модулів, які забезпечують всебічну та широку рамку для ваших досліджень:

Перший етап
 • Фундаментальні основи бізнесу
 • Лідерство
 • Управління процесами
 • Управління фінансовими ресурсами - залишатися
 • в бізнесі Управління людьми - сприяння творчості
Другий етап
 • Стратегія
 • Стратегія - Вивчення важелів
 • Міжнародний бізнес - переїзд у навчальну поїздку до Китаю чи США
 • Стратегічний маркетинг - Доступ до ринків
 • Корпоративна репутація
 • Навчальна поїздка Південна Африка - провідна з людством
Третій етап
 • Виведення лідерства на вищий рівень
 • Лідерство
 • Management Research Challenge - інтеграція з фокусом
 • Виборний модуль

Крім того, існує низка виборних модулів, які дозволяють вам спеціалізуватися, прикладний бізнес чи проект компанії та два міжнародні навчальні візити

Henley Executive MBA - Global починається двічі на рік, у березні та жовтні, і має намір тривати 21 місяць із можливістю продовження на 9 місяців.

Досвід навчання - теорія тестування на практиці

Програма поєднує теоретичні та реальні знання наших науковців. Він забезпечує практичне прикладне навчання з метою втілення бізнесу в життя, забезпечення суворого та всебічного досвіду навчання.

Ми розуміємо у вашій кар’єрі, ви, можливо, вже «були там, зробили це». Це підтверджує наше переконання, що найзначущіші уявлення походять від навчання вчинками. Ми організовуємо наше навчання навколо реальних дилем та ділового вибору.

Ті, хто працює, навчаючись на ступінь МВА Henley Executive MBA - Global, можуть повернути своїм роботодавцям значну цінність. Знання та вміння, які ви розвиваєте з нашої високо практичної програми, можна застосувати негайно на робочому місці. Оцінювані завдання можуть базуватися на поточних питаннях, створюючи цінний внесок у вашу організацію.

Henley Executive MBA - Global надає відчутні, значні та міцні навички, знання та зв’язки.

Співпраця

Henley пишається своєю репутацією за всеохоплюючу, доброзичливу та прихильну. Хенлі робить акцент на співпраці, а не на конкуренції. Henley Executive MBA - Global є активною та інтерактивною - ми цінуємо як індивідуальний внесок, так і командне навчання. Учасники програми походять з цілого ряду різних секторів, з різноманітними навичками та культурними орієнтаціями, що неминуче створює завдання для колективів на цьому шляху.

Коучинг

Ми тренуємо вас щодо роботи в команді, процесів управління, впливу на навички, управління проектами, полегшення та вирішення конфліктів - усі життєво важливі навички для того, щоб повернутись до власного місця роботи.

Особистісний розвиток

У компанії Henley ми визнаємо, що однією з ваших головних цілей є розвиток себе як особистості. Ми працюємо з вашими сильними сторонами, щоб розвивати та відточувати навички управління та готуватися до викликів вищого керівництва. Ми розглядаємо особистісний розвиток як основу нашої програми, а не як модуль, який слід вивчати окремо.

Особисті репетитори

Під час навчання вас будуть тренувати та підтримувати наші особисті репетитори. Вони тісно співпрацюють з вами, щоб підтримати вас у будь-якому аспекті ваших зусиль у навчанні та особистому розвитку та допомогти вам прогресувати через програму.

Ваша глобальна мережа підтримки - в програмі та за її межами

У програмі Henley Executive MBA - Global, ви є частиною трьох мереж для обміну, навчання та розвитку в програмі: регіональної «домашньої мережі», «європейської мережі» та унікальної глобальної мережі випускників Henley.

Співпраця в галузях, функціональних галузях та спеціальностях є ключовим аспектом навчання в Henley Executive MBA - Global. Щоб сприяти цьому обміну, ви співпрацюєте на трьох рівнях:

Ваша "Регіональна домашня мережа"

Кожен студент обирає домашній кампус з містечок Henley у Мюнхені, Копенгагені, Гельсінкі та Henley у Великобританії. У цьому домашньому містечку вони навчаються приблизно за програмою (32 дні). У Мюнхені семінари зазвичай проводяться з четверга по неділю на кампусі Henley Germany за адресою Maximilianstraße 40 у центрі Мюнхена. На цих майстернях близько 15 учнів збираються на інтенсивні семінари. Ці навмисно невеликі розміри класів забезпечують індивідуальну увагу та високоінтерактивні заняття. Наразі програми, що базуються в Мюнхені, об'єднують професіоналів з 15 країн.

Ваша "Європейська мережа"

Регіональні семінари доповнюються семінарами, де студенти з Мюнхена зустрічаються з однолітками з Копенгагена, Фінляндії та Великобританії у спільних практикумах із 60 студентами. Вони відбуваються у Великобританії (4 7 днів), Копенгагені (4 дні), Південній Африці (7 днів) та Китаї / США (7 днів) і дозволяють отримати багатий та інтенсивний міжнародний та міжкультурний досвід.

Ваша мережа випускників

З першого дня програми наші студенти приєднуються до мережі випускників Генлі понад 76 000 випускників у всьому світі. Вони мають доступ до досвіду, досвіду та цікавих людей як для роботи, так і для відпочинку. Зв'язок між випускниками забезпечується через Інтернет-спільноту Henley Live.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm ... Детальніше

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm and scepticism. Do they ask themselves? What shall I do? Which opportunities do I seize? Which not? And what’s the basis for my decision? Many people can’t answer these questions. They did not learn this at school or university. We at Henley support these people in answering these questions in several ways. Згорнути