Executive MBA EBS // Дарем

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Дві міжнародно відомі бізнес-школи, Бізнес-школа університету Дарем в Англії та Бізнес-школа EBS в Німеччині об'єднали зусилля для об'єднання сильних сторін та багаторічного досвіду в подальшій освіті керівників для створення видатної програми: MBA Durham EBS Executive MBA.

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

 • Ступінь: Майстер ділового адміністрування (MBA)
 • Тривалість навчання: 18 місяців
 • Мова: англійська
 • Початок: щорічно, у вересні
 • ECTS: 60
 • Подвійний ступінь: Присудження MBA університету Дарем, Великобританія та EBS Universität
 • Основна галузь навчання: Менеджмент, лідерство
 • Вартість: 40 000 EUR

ВІДОМОСТІ

 • Англомовна навчальна програма
 • Два ступеня від двох престижних університетів
 • Невеликі навчальні групи
 • Індивідуальний коучинг
 • Відмінні корпоративні контакти
 • Розгалужена мережа

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

Studienprogrammübersicht - Executive MBA EBS - Durham

Основні модулі

У цьому ви здобуваєте необхідний досвід, глибше розуміння кореляцій управління бізнесом та розвиваєте свої навички в галузі наукових досліджень та написання академічних наук. Два основних модулі поставляються під час вашого двох перебування в Даремі. Усі основні модулі будуть завершені протягом перших тринадцяти місяців навчальної програми.

Вибіркові модулі

Ви вибираєте три факультативні модулі з доступних, які найкраще відповідають вашим особистим очікуванням та цілям кар'єри.

Щоб гарантувати максимальну гнучкість та різноманітність, усі три факультативні модулі можуть бути виконані в EBS, Університеті Дарема або комбінації обох університетів, а також в альтернативному міжнародному місці. Зверніть увагу, що вибір модулів може змінюватися з року в рік.

Стратегічний бізнес-проект

Ваша дипломна робота, Стратегічний бізнес-проект, пропонує Вам можливість зосередитись на темі управління за власним вибором, застосовуючи тим самим досвід, а також теоретичні знання та засвоєні навички. Під час власного модуля та на початку вашої навчальної програми ви будете проходити навчання якісним та кількісним методам економічних досліджень. Це дає змогу готувати якісні завдання протягом усього навчання, надалі розвиваючи ці навички, що завершилось написанням дипломної роботи.

Ви можете продовжувати сам проект двома способами, або у співпраці з вашим роботодавцем чи приймаючою компанією, або досліджуючи певну тему управління. Попередні проекти проводилися в численних організаціях, таких як транснаціональні корпорації з виробництва, сфери послуг або фінансового сектора, в сімейному бізнесі, в державному секторі або неприбуткових організаціях.

ВИМОГИ

 • Ступінь університету або еквівалент
 • Не менше 3 років досвіду роботи
 • Дуже хороші знання англійської мови
 • Проходження процедури відбору

ПЕРЕВАГИ

Ви будете навчатися в одній з найкращих бізнес-шкіл у всьому світі: EBS Universität регулярно входить до числа найкращих університетів.

Удвічі корисніше: EBS Universität акредитований Німецькою радою з наук і гуманітарних наук на 10 років. Програма Executive MBA в EBS Universität у співпраці з Бізнес-школою університету Дерхем акредитована AMBA. Університет Дарема також акредитований AACSB та EQUIS, що робить його одним із найкращих бізнес-шкіл у всьому світі.

Цілеспрямоване навчання на посаду керівника: регулярно контактуючи з міжнародними вченими та менеджерами на керівних посадах, ви відкриєте нові перспективи та отримаєте можливість вчитися у кращих.

Ваша повна навчальна програма - англійською мовою: в EBS ви навчаєтесь на міжнародному рівні та в міжнародному середовищі, тому всі лекції та заходи проводяться, звичайно, англійською мовою.

Ви отримуєте практичні знання з справжньою додатковою вартістю: ми організовуємо контакти з такими компаніями, як Accenture, BCG, BMW, Danone, Deloitte, Deutsche Bank, Ernst & Young, L'Oréal, Morgan Stanley, P&G, PWC та інші.

Ви отримуєте перевагу від високої якості навчання: ви досягнете оптимальних успіхів у навчанні в малих групах з чітким практичним значенням та численними кейсами. Наша унікальна програма коучінгу та всебічна навчальна програма для індивідуального розвитку особистості допоможуть вам стати професійною кар'єрою.

Як випускник EBS, ви досягаєте стартової зарплати вище середнього: ступінь від EBS пропонує вам фінансову вигоду з самого початку вашої кар’єри. Середня стартова зарплата наших випускників MBA - 77 000 євро (Звіт про зайнятість 2017).

З нашою навчальною програмою ви користуєтеся великим попитом на ринку праці: 82% випускників отримують свою першу пропозицію про роботу під час навчання або не пізніше 3 місяців після закінчення навчання (Звіт про зайнятість 2017).

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Under the umbrella of the private, state-recognised EBS Universität für Wirtschaft und Recht you will find a programme portfolio that is unique across Germany consisting of Bachelors, Law, Masters and ... Детальніше

Under the umbrella of the private, state-recognised EBS Universität für Wirtschaft und Recht you will find a programme portfolio that is unique across Germany consisting of Bachelors, Law, Masters and doctoral programmes as well as top-class executive education for working professionals. Our Business and Law School reap the benefit from their synergies, building a strong foundation for innovative research and continuing education activities of high practical relevance. Згорнути
Естріх-Вінкель , Вісбаден + 1 Більше Менше