Executive MBA Americas

Загальні відомості

Опис програми

Ваш уїк-енд, ваше місто - заробити MBA Ліги Плюща поблизу дому.


Програма Executive MBA Americas призначена для задоволення потреб працюючих фахівців, які прагнуть просунути свою кар'єру, не перериваючи їх. Заробляйте МВА на заняттях кожну іншу суботу та неділю в підключеному класі місцевого міста.


Що відрізняє програму Executive MBA Americas?

Його міжнародний клас і мережа. Зв'яжіться з однокласниками по всій Північній і Південній Америці через живу інтерактивну відеоконференцію, коли ви відвідуєте особисті заняття з когорти вашого міста.

Америка - це дійсно глобальна програма, яка сприятиме підвищенню вашої кар'єри та підвищенню вашого лідерського потенціалу. Ця програма Executive MBA пропонується в партнерстві зі Школою бізнесу Сміта в Університеті Королеви. Ви закінчите курсову роботу за 17 місяців і отримаєте два МВА: один з Корнельського університету та один із Королівського університету.


Навчальний план і академіки

Виконавча програма МВА Америки Джонсона пропонує інтегровану та послідовну загальну навчальну програму управління в парі з індивідуальними проектами та випадками. Курси спрямовані на основи управління, стратегічне мислення, підприємництво, лідерство та багато іншого. Ви також завершите новий проект або консалтинговий проект, а також командний глобальний бізнес-проект в міжнародному місці.


Студентський досвід

Кожні інші вихідні, ви будете відвідувати заняття з однолітками в місцевому залі засідань вашого міста. У той же час, ви з'єднаєтеся з однокласниками в п'яти країнах за допомогою технології відеоконференцій - заняття проводяться в реальному часі з кампуса Корнелла. Ви будете взаємодіяти з однокласниками та професорами, задавати питання, завершувати сеанси розбиття, а також працювати через матеріал курсу як команда.


Для поглиблених курсових та мережевих можливостей, всі когорти об'єднуються для трьох житлових сесій. Ці сесії розділені між університетськими містечками Корнелла і Королеви.


Дата початку: червень 2020 року
Тривалість: 17 місяців
Ціна: 148 890 доларів - Загальна вартість навчання та орієнтовні витрати на тривалість програми
Дедлайн: Прокат
Розташування: Виберіть міста

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Детальніше

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Згорнути