Executive MBA - 22 місяці

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Для лідерів на ходу продовжуйте свою кар'єру на RSM.

Створення вашого майбутнього вимагає більше, ніж бузкових слів і візитних карток. Як виконавчий на підйомі, ви точно знаєте, що ми маємо на увазі. Успіх має великі ідеї та яскраве лідерство. Він бере критичний огляд, зосереджуючись на прийнятті стійких рішень, які створюють цінність протягом тривалого періоду часу. Вона займає сильну мережу професіоналів, які готові робити великі кроки - і готові допомогти вам зробити вас. Це всі часові голландські цінності, які століттями створюють яскраві кар'єри у всьому світі. І в RSM, ви отримаєте безпосередньо від такого роду цінне мислення - це наповненою у всіх аспектах нашого неповного Executive MBA, який викладається англійською мовою, міжнародною мовою бізнесу. Дізнайтеся, як застосовувати значення Голландії до міжнародної бізнес-освіти в Європі, розширить свій вплив і підвищить свою кар'єру, ніж ви коли-небудь вважали можливим. Це те, що ви відкриєте в Роттердамській школі менеджменту, університеті Еразма.

Програма на перший погляд

Для кого ця програма призначена? Мотивація, досвідчені люди з середньою кар'єрою з бажанням об'єднати роботу та навчання, щоб поліпшити свої управлінські можливості. Як правило, менеджери з міжнародним досвідом, ступінь бакалавра (або еквівалент) та мінімум чотири роки післядипломної професійної підготовки, а також добре володію англійською мовою. Які потреби виконує програма для учасників? Можливість подальшого розвитку управлінських навичок у професійній і складній обстановці спільно з однодумцями, а також підвищення їх лідерських навичок та розвиток міжнародної мережі для підготовки до вищої управлінської ролі. Що робить учасник виходу з програми?

  • Ступінь МВА однієї з кращих бізнес-шкіл Європи;
  • Програма, яка поєднує в собі взаємодію з зручністю та можливість негайного застосування та перехресного використання ділових знань та нових навичок;
  • Розвиток професійних лідерських навичок, вбудованих у всю програму;
  • Програма управління, яка спирається на стійкість та інновації, створює основу для подальшого розвитку бізнесу та громадського лідерства.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

?? ??????? 40 ????? ????????????? ????? ???????????, ??????????? ?????? ????? ????????? ???? ????????? ?????? ? ????????? ???????????? ??????-????.

?? ??????? 40 ????? ????????????? ????? ???????????, ??????????? ?????? ????? ????????? ???? ????????? ?????? ? ????????? ???????????? ??????-????. Згорнути