Executive MBA - 22 місяці

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Віртуальний день відкритих дверей 16 травня й, 2020!

Для лідерів на ходу продовжуйте свою кар'єру на RSM.

Побудова майбутнього займає більше, ніж модниць та візиток. Як керівник, який піднімається, ви точно знаєте, що ми маємо на увазі. Для успіху потрібні великі ідеї та яскраве лідерство. Він критично приглядається до уваги прийняття стійких рішень, які створюють цінність на довгострокову перспективу. Потрібна потужна мережа професіоналів, які готові зробити великі кроки - і прагнуть допомогти вам зробити своє. Це всеспішні голландські цінності, які впродовж століть будують яскраві кар’єри у всьому світі. І в RSM ви отримаєте прямо від цього цінного мислення - воно вливається у кожен аспект нашого за сумісництвом Executive MBA, який викладається англійською мовою, міжнародною мовою бізнесу. Дізнайтеся, як застосування голландських цінностей у міжнародній бізнес-освіті в Європі розширить ваш вплив та запустить вашу кар’єру далі, ніж ви коли-небудь вважали можливим. Ось що ви відкриєте для себе в Роттердамській школі менеджменту, університеті Еразма.

Програма на перший погляд

Для кого призначена ця програма?

Мотивовані, досвідчені люди середньої кар’єри, які бажають поєднати роботу та навчання, щоб покращити свої управлінські можливості. Як правило, менеджери з міжнародним досвідом, ступінь бакалавра (або еквівалент) та мінімум чотири роки післядипломного професійного досвіду, а також добре володіння англійською мовою.

Які потреби задовольняє програма для учасників?

Можливість подальшого розвитку навичок управління в професійній та складній обстановці разом з однодумцями, а також підвищення їх лідерських навичок та розвиток міжнародної мережі для підготовки до вищої управлінської ролі.

Що учасник виходить з програми?

  • Ступінь МВА однієї з кращих бізнес-шкіл Європи;
  • Програма, яка поєднує в собі взаємодію з зручністю та можливість негайного застосування та перехресного використання ділових знань та нових навичок;
  • Розвиток професійних лідерських навичок, вбудованих у всю програму;
  • Програма управління, що ґрунтується на стійкості та інноваціях, забезпечує основу для подальшого розвитку бізнесу та лідерства в громаді.
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Згорнути