Executive MBA (Warwick)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Executive MBA

6 місце у світі та 1-е у Великобританії за економістом / WhichMBA? У рейтингу Executive MBA 2020, наш MBA надасть вам стратегічні навички лідерства, які вам потрібні для негайного впливу. Під час вашого перебування з нами та за його межами ми будемо підтримувати вас та мотивувати вас, а також підштовхувати, критикувати та кидати виклик, щоб ви виявили свій внутрішній змінник.

Отже, якщо ви захочете вивчити більшу картину, якщо ви готові розширити свою мережу, якщо ви хочете, щоб інструменти для перетворення наступного кроку вашої кар’єри, то наш MBA Executive може бути саме тим, що ви шукаєте.

Високо оцінений Executive MBA
Warwick Executive MBA посідає 10 місце у світі та 2 місце у Великобританії *. Наша репутація побудована на здоровому балансі між теорією та практикою, а культура, яка кидає виклик припущенням, виходить за рамки класу та вірить у бізнес як силу для добра. Ми також пишаємось тим, що ми є першою британською бізнес-школою, яка отримала потрійну акредитацію та отримала срібну нагороду Athena SWAN за покращення гендерної рівності.

Різноманітні перспективи
Ви приєднаєтесь до інших учасників Executive MBA, які приїжджають із широкого кола країн і походження, надаючи вам можливість ділитися новими голосами, новими точками зору та новими ідеями. Як і ваші колеги, ви також зустрінете відвідуючих студентів з усього світу та вивчайте глобальні організації. Ви візьмете на себе один закордонний модуль, доставлений або однією з наших партнерських установ або WBS .

Провідні вчені та професори практики
Ви будете натхненні та навчатись у деяких провідних науковців у світі, а також старших ділових людей, які приєднуються до нас як професори практики. Ви розвинете допитливий та підприємницький розум, який дасть змогу зробити позитивний внесок у вашу організацію завдяки трансформаційним дослідженням нашого факультету, що лежить в основі нашого викладання.

Ділові та лідерські навички ви можете використовувати негайно
Ми підтримаємо Вас у розкритті Вашого повного потенціалу, забезпечуючи інтенсивне розвиток лідерства протягом усієї програми; що дозволяє вам взяти ідеї, теорії та рішення, які ви вивчили на уроці, прямо на місце роботи, так що, вдосконалюючи щось, що вже існує, або починати щось нове, ви можете негайно позитивно впливати.

Пристосуйте свій MBA для досягнення кар'єрних прагнень
Завдяки широкому спектру факультативних факультативів, а також додаткових варіантів дистанційного навчання, з яких можна вибрати, ви можете зосередити свій MBA на конкретних сферах, що цікавлять вас. Ви також маєте можливість спеціалізувати свій MBA у галузі охорони здоров'я, фінансів, підприємництва або стратегічного лідерства.

Для отримання актуальної інформації про курс та навчання, відвідайте www. WBS .ac.uk.

* Оцінений в Economist / WhichMBA? 2018 р. Рейтинговий рейтинг Executive MBA

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Детальніше

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Згорнути

Акредитації