Підніміть свою кар'єру на наступний рівень за допомогою ступеня Executive MBA (EMBA)

Програма Tulane Executive MBA (EMBA) об'єднує менеджерів та професіоналів із семи і більше років професійного досвіду. Ця програма MBA з альтернативними вихідними, призначена для керівників, пропонує передові знання бізнесу та навички управління, необхідні для вирішення вищих завдань, поліпшення кар'єрних можливостей та зростання корпоративного зростання.

17-місячна програма з'єднує вас із всесвітньо визнаним викладачем Freeman та мережею досвідчених професіоналів в унікальній, інтерактивній обстановці аудиторії. Ви будете розробляти креативні методи вирішення проблем та інструменти стратегічного прийняття рішень, все з глобальної точки зору.

Досвід навчання Freema Executive MBA

Freema EMBA оснащений міцною, широкомасштабною навчальною програмою, що охоплює передові теми управління, моделювання рішень, фінансів, маркетингу, підприємництва, переговорів, стратегії та лідерства.

Виконання концентрацій MBA у фінансах та менеджменті та факультативах у галузях, починаючи від корпоративної стратегії до глобальної теорії маркетингу та портфоліо, означають, що ви можете налаштувати свій досвід Freeman EMBA відповідно до власних професійних інтересів.

Ми знаємо, що ти зайнятий. Тому ми управляємо всіма адміністративними деталями для вас - від реєстрації, книг та страв до логістики та міжнародного семінару. Наша програма EMBA розрахована на працюючих професіоналів, як і ви.122434_emba-infographic.jpg

Навчальний план MBA (EMBA)

Попередня програма

За кілька місяців до початку навчальної програми EMBA підготовчі курси бухгалтерського обліку та кількісні навички допомагають привести у відповідність навички студентів до вимог ранніх курсів у навчальній програмі. Подальші заняття з орієнтації та побудови команд ознайомлять нових студентів з політикою та процедурами та представлять викладачів, однокласників та навчальних груп.

Інтенсивні тижні

Програма EMBA починається в січні з тижневої сесії, Інтенсивний тиждень I. Студенти проходять два курси, включаючи іспити, в цій 8-денній інтенсивності. Тут студенти знову вводяться в академічне життя і починають практикувати управління часом, балансування роботи, домашнього та шкільного обов'язків.

Мультикультурний інтенсивний тиждень проводиться в кампусі Нового Орлеана в січні другого року. Під час цього Інтенсивного ІІ тижня студенти формують нові глобальні навчальні групи, співпрацюючи та обмінюючись аудиторією зі своїми колегами по EMBA з університетів-партнерів Тулана в Азії, Європі та Латинській Америці.

Чергові вихідні дні

Після інтенсивного I тижня заняття переходять до альтернативної структури вихідних днів, де студенти відвідують заняття по п'ятницях та суботах альтернативних вихідних. Кожен набір з двох курсів, як правило, закінчується за 7 тижнів.

Факультативи

У другій половині навчальної програми вводяться курси за вибором. Студенти можуть заробляти на фінансах або управлінських концентраціях, обираючи факультативні курси курсу в цих областях.

Міжнародний семінар

Цей семінар за кордоном приносить глобальну глибину програмі, даючи студентам з перших вуст знання про глобальний бізнес та практики управління. Ми виконуємо всі застереження, транспорт, розміщення та логістику для семінару.

Міжнародний бізнес-семінар присвячений стратегічним та операційним питанням ведення бізнесу за кордоном.

Сьогоднішні ринки та їх економічна взаємозалежність вимагають, щоб менеджери розуміли глобальні стратегічні імперативи. Це важливе знання в галузі управління робить цей досвід міжнародного бізнесу важливим і необхідним компонентом навчальної програми EMBA.

Під час міжнародного семінару:

 • Студенти досліджують економічну, технологічну та політичну обстановку, яка впливає на глобальні бізнес-ініціативи та відкривають глобальні бізнес-можливості, характерні для країни перебування.
 • Студенти розвивають глибоке розуміння глобальних бізнес-викликів та стратегій управління для їх вирішення.
 • Студенти з перших вуст здобувають знання глобальної бізнес-культури та практики завдяки взаємодії віч-на-віч з міжнародними бізнес-лідерами.
 • Студенти вивчають конкретні виклики, з якими стикаються ці компанії, та стратегії, що застосовуються для вирішення цих завдань.
 • Студенти часто працюють безпосередньо з цими глобальними компаніями для вирішення реальних бізнес-проблем.

На семінарі ми займаємось усім академічним та логістичним плануванням, включаючи авіапереліт, наземний транспорт, логістику, житло, групове харчування та візити компанії. Ці витрати на семінар включаються до загальної вартості програми. Єдині додаткові витрати включатимуть індивідуальне харчування поза структурованим графіком та будь-які особисті витрати.

Призначення семінару, як правило, визначається за вісім-дванадцять місяців заздалегідь. У минулі роки семінари проводилися в Пекіні, Кейптауні та Парижі, кожен представляв студентам своєрідне та культурно унікальне ділове середовище.

Цілі:

 • зрозуміти глобальні стратегічні імперативи для 21 століття і за його межами,
 • відкрити дискусію про економічне, технологічне та політичне середовище, яке впливає на глобальні бізнес-ініціативи,
 • надавати інформацію про глобальні бізнес-можливості, характерні для країни перебування,
 • краще розуміти проблеми, з якими стикається бізнес у країні перебування,
 • дізнатися про стратегії, що застосовуються для вирішення викликів безпосередньо від цих менеджерів.

Вартість

Вартість семінару, включаючи авіаквитки, проживання та деякі страви, включена у вартість програми MBA Executive.

Заробіть кар’єрний капітал за допомогою Executive MBA

Закінчивши нашу програму Executive MBA, ви отримаєте престижну та цінну ступінь МВА за програмою, яка постійно входить до числа найкращих у світі провідними бізнес-виданнями. Студенти Фрімана EMBA розробляють цілісне розуміння прийняття бізнес-рішень та капіталу знань, необхідних для активних, ефективних бізнес-лідерів протягом усієї своєї кар’єри.

Досліджуйте бізнес за кордоном за допомогою нашої програми EMBA

Щорічно наші студенти Executive MBA виїжджають за кордон, щоб отримати першочергове глобальне бачення бізнесу. Наші студенти розвивають глибше розуміння міжнародних ринків та їх конкурентних переваг. Цільові країни включають країни Латинської Америки, Азії та Європи.

Протягом Міжнародного семінару ви вивчаєте перетин між технологією, економікою, політикою та культурою, коли вони формують глобальні бізнес-ініціативи. Студенти дізнаються про унікальні для країни перебування бізнес-можливості та взаємодіють із глобальними органами, які приймають рішення. Семінар є невід'ємною частиною програми EMBA і включений у вартість програми.

Кваліфікація заявника

Виконавча комісія MBA оцінює кожного кандидата на програму MBA Tulane Executive на основі цих критеріїв прийому.

 • Професійний досвід та потенціал лідерства: абітурієнти повинні мати як мінімум сім років стажу післядипломної роботи на повний робочий день, причому п’ять із цих років можуть бути на посаді значної відповідальності керівництва. Комітет розгляне винятки, що ґрунтуються на прогресуванні в кар’єрі, глибині та широті досвіду та рівні відповідальності керівництва.
 • Продемонстрована здатність: Оцінюючи академічні здібності кандидата, комітет розглядає професійну історію кандидата та його успішність як свідчить резюме та стенограми.

Вимоги до застосування

 • Вимоги та стенограми ступеня: необхідна ступінь бакалавра; однак, ні ступінь бізнесу, ні конкретні бізнес-курси не потрібні для вступу. Офіційні стенограми від реєстратора всіх коледжів та університетів, які відвідують, повинні запитуватись кандидатом та надсилатися безпосередньо до відповідного приймального бюро університету Тулан. Адреси електронної пошти та поштової пошти вказані внизу цієї сторінки. Обмежена кількість неприєднаних кандидатів може бути допущена до програми як виняток із політики прийому. Процедура прийому претендентів, які не вступають у відповідь, є конкурентоспроможною, дуже вибірковою, і лише визначні кандидати будуть розглянуті для прийому. GMAT необхідний для всіх кандидатів, які не впорядковуються.
 • Резюме: резюме з детальним описом вашої трудової історії та навчального походження. Перелічіть професійні відзнаки, приналежності та види діяльності.
 • GMAT: Ми пропонуємо відмову від GMAT - надішліть своє резюме на адресу lrabon@tulane.edu для попередньої оцінки. Отримавши ваше резюме, ми зв’яжемось із вами із відгуками щодо вашої кваліфікації або з питаннями для подальшого обговорення.
 • Нариси короткої відповіді: Потрібні два есе, які не повинні перевищувати 350 слів. Реферати - найкращий спосіб представити себе в приймальній комісії.
 • Особисте інтерв'ю: інтерв'ю допомагає Комітету оцінювати сили, мотивацію, особисту прихильність кандидата та здатність відповідати вимогам програми. Інтерв'ю також пропонує кандидату можливість задати питання та обговорити індивідуальні міркування з директором програми. Зверніться до відповідного офісу програми, щоб запланувати співбесіду. Ранні співбесіди рекомендуються.
 • Рекомендації: Потрібні дві рекомендації, що свідчать про академічні та професійні здібності заявника. Одна рекомендація повинна бути від високопоставленого офіцера з організації кандидата. Друга повинна бути від безпосереднього керівника (або для самозайнятих заявників, бізнес-партнера), який має особисті знання про роботу кандидата.
 • Плата за подання заявки: Необхідний внесок у розмірі 125 доларів США за подання заяви. Цю плату можна сплатити онлайн кредитною карткою. Чеки або грошові перекази можна надіслати на вказані нижче адреси. Ця плата звільняється від заявників, які відвідують інформаційну сесію протягом минулого року.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Tulane A B Freeman School of Business »

Останнє оновлення Жовтень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Січ 2020
Duration
17 Місяця
Заочне навчання
Price
98,900 USD
Навчання включає плату за реєстрацію та курси, підготовчі заняття, усі необхідні підручники та навчальні матеріали, навчальні лабораторії, сніданок та обід у дні класу, авіапереліт, готель та групове харчування для міжнародного семінару за кордоном.
Deadline
Лис 1, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 2020
End Date
Травень 2021
Кінець терміну надання заяв
Лис 1, 2019

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лис 1, 2019
End Date
Травень 2021