Executive MBA (Лондон)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Вивчіть свою Executive MBA в The Shard в Лондоні неповний робочий день протягом двох років.

Займаючи 6-е місце у світі та 1-е у Великобританії *, MBA Warwick Executive MBA надасть вам стратегічні навички лідерства, необхідні для негайного впливу.

Наша всесвітньо відома викладацька та науково-дослідницька робота в поєднанні з нашою інноваційною культурою та комплексною підтримкою керівництва та розвитку дасть вам навички, навички та бачення, необхідні для початку власного бізнесу, швидкого відстеження до C-suite або для перетворення вашої кар'єри шляхом переосмислення ваші наступні кроки.

Навчання в Лондоні, фінансовій столиці світу

Запропонувавши MBA Warwick Executive MBA до The Shard, ми створили інтенсивну і вимогливу дворічну програму в столиці, яка дозволяє вам повністю скористатися нашими престижними науковими колегами та зв’язатися з більш широкою спільнотою WBS . Shard розташований поруч з Лондонським мостом, тому потрапити до нас з будь-якої точки Лондона не може бути простіше.

Денний або вечірній варіанти навчання

Ви можете обирати між вивченням програми Executive MBA (Лондон) у денному форматі, причому необхідні модулі, як правило, викладаються у п’ятницю та суботу щотижня з вересня по липень, або у вечірньому форматі, де кожен необхідний модуль, як правило, викладається протягом двох вечорів. протягом чотирьох тижнів між вереснем і липнем.

Навички та інструменти для управління вашою організацією

Візьміть нові ідеї прямо з класу в свою щоденну роботу і продемонструйте свої нові навички в міру їх розвитку. Ви будете брати участь у інтерактивних сесіях, які ведуть ваші професори, дозволяючи вам обговорювати концепції та теорії з однолітками з різних галузей бізнесу та культур, і разом ви знайдете нові ефективні способи їх застосування до реальних сценаріїв робочого місця.

Місцева організація - ваша мережа на все життя

Більшість наших учасників знаходяться в Лондоні та навколо нього, надаючи вам можливість зустрічатися, навчатися разом та обговорювати групову роботу поза встановленими вами навчальними годинами. Цей додатковий час контакту з вашими талановитими колегами дозволить максимально покращити ваш досвід навчання, допоможе зміцнити зв’язки та розширити ваші професійні мережі.

Налагоджена програма, що проводиться в Лондоні

Warwick Executive MBA - це добре налагоджена програма, яка проводиться протягом багатьох років. Це дозволило нам адаптувати нашу програму понаднормово, щоб забезпечити викладання лише найбільш актуальних та актуальних тем. Залучивши програму МВА Warwick Executive до The Shard, ми створили інтенсивну та вимогливу дворічну програму, яка дозволить вам повною мірою скористатися перевагами наших престижних науковців та встановити зв’язок із широкою спільнотою WBS .

Для отримання актуальної інформації про курс та навчання, відвідайте www. WBS .ac.uk

* Місце в рейтингу The Economist / WhichMBA? Рейтинг Executive MBA 2020

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Детальніше

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Згорнути

Акредитації