Executive MBA в галузі доставки та логістики

Загальні відомості

Опис програми

Executive MBA в галузі доставки та логістики

CBS Executive MBA в галузі судноплавства та логістики дасть вам неперевершену усвідомлення економіки судноплавства та сучасних теорій управління та їх застосування в морському секторі. Протягом всієї програми ви навчитеся приймати цілісний погляд на судноплавство, що включає комерційні, технологічні та фінансові аспекти, а також морське право, управління ланцюгами постачання та проблеми з лідерами. Після закінчення навчання ви будете мати повне розуміння проблем у цьому секторі та мати повне розуміння потреб галузі в світі, де глобалізація, посилена конкуренція та швидкість технологічних змін стають дедалі зростаючими вимогами до навичок виконавчого управління. Наступні керівні теми очевидні у всій програмі:

  • Розуміння ринку
  • Лідерство
  • Інформаційні технології
  • Глобалізація
  • Екологічні проблеми
  • Стратегічне планування

Навчання відбувається у найсучасніших закладах у Данії, Німеччині та Великобританії.

Попит на вищу освіту в професійних сферах навчання збільшився за останні роки. Цей попит закликав до переходу до галузевих програм, в яких керівники старших та середніх професійних працівників прагнуть отримати вищу компетенцію.

Вісім модулів

Програма складається з восьми модулів, кожна з яких має індивідуальне призначення, а також остаточний інтегрований стратегічний проект (ISP); які становлять остаточну магістерську роботу.

Коли ви закінчите програму, ви придбали наступне:

Знання

Ви будете конкурентоспроможними для міжнародного ринку праці, оскільки ви отримаєте релевантні та суворі (на основі досліджень) розуміння та знання, надані академічним факультетом у співпраці з високопоставленими керівниками. У програмі міждисциплінарні ноу-хау передаються через семінари та міждисциплінарний проект - поєднання доставки, права, економіки, управління операціями / управління ланцюгами постачання, маркетингу, організації та фінансів. Ви отримаєте знання вмісту, а також соціальні знання через різноманітність факультету та складу класів.

Навички

Ви володієте теоріями, методами, інструментами, необхідними для розуміння всієї складності галузі. Ви також підвищуватимете свої соціальні навички за допомогою тренувальних прийомів, навичок переговорів, вирішення конфліктів та навчання міжособистісного спілкування.

Компетенція

Ви зможете застосувати набір теорій, методів та інструментів, і ви зможете вирішувати стратегічні, тактичні та оперативні проблеми, що охоплюють весь спектр питань, пов'язаних із доставкою. Ви також зможете застосувати соціальні навички для демонстрації лідерства.


Учасники - досвідчені менеджери або видатні молодші керівники, які швидко відстежуються на керівних посадах. Вони приходять з різних функцій у транспортній та логістичній галузі, додаючи цінні перспективи та досвід для дискусій у класі./>

Для отримання додаткової інформації та FAQ, будь ласка, відвідайте: EMBA в доставці

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities.

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities. Згорнути