Executive MBA в Дубаї

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Бредфорд був визнаним брендом у Дубаї з 1998 року; Ми були однією з перших програм МВА для встановлення присутності в країні. Ми є акредитованою школою Triple Crown, частиною елітної групи університетів, яка має акредитації від AMBA, AACSB та EQUIS - це означає, що ваша кваліфікація буде визнана у всьому світі. Ми також маємо акредитацію від KHDA (Адміністрація знань і людського розвитку) в Дубаї.

Програма надасть вам стратегічні, фінансові та людські навички, які вам знадобляться для прогресу та ефективної роботи на старших рівнях. Програма поєднує теорію управління з реальним бізнесом. З першого дня ви зможете застосувати нові знання та навички на своєму робочому місці. Ви розробите широкий фундамент знань з основних модулів і зосередите своє навчання на певному секторі чи дисципліні на факультативних модулях.

Наші сучасні об'єкти знаходяться в Дубайському парку знань. Гнучкість нашого MBA дає вам можливість навчатися в Бредфорді, Тулузі (один модуль) і в режимі онлайн через дистанційне навчання. Всі режими використовують ту ж платформу, але доставляють її різними способами, щоб максимізувати вплив. Це надає вам відмінні та тривалі можливості роботи в мережі під час та після закінчення MBA.

Формат викладання Виконавчий уїкенд надає Вам період концентрованого дослідження, що має мінімальний вплив на Вашу кар'єру. Якщо ви не можете зробити вихідні, ви можете вивчити модуль в Інтернеті, в будь-якій точці світу. Наша оновлена МВА була розроблена з урахуванням Вашого майбутнього працевлаштування, і ми продовжуємо працювати з основними роботодавцями на нашому Консультативній Раді та Міжнародній Консультативній Раді, щоб забезпечити роботу програми з сучасними проблемами.

Професійна акредитація

Ми пишаємося тим, що в елітній групі бізнес-шкіл проведемо потрійну акредитацію Equis, AMBA та AACSB, яку часто називають "Triple Crown".

Наша школа менеджменту MBA курси були схвалені Академією лідерства NHS доставити NHS магістра в галузі ділового адміністрування (MBA) програми, як оголосив у виступі держсекретаря в 2016 році.

107954_logos4.png

Рейтинги

University of Bradford посідає 301-400 у світі для бізнесу та економіки у рейтингах вищих навчальних закладів світу 2019 року.

107941_the-business-ranking.jpg

Вимоги до вступу

Якщо ви хочете отримати швидкий огляд вашої придатності та права на участь у програмі The Bradford MBA, перш ніж заповнити повну заявку, просто надішліть нам своє резюме, і ми повернемося до вас якомога швидше. Будь ласка, надішліть його електронною поштою на адресу mba@bradford.ac.uk

Всі заявки розглядаються за їхніми індивідуальними достоїнствами і оцінюються за допомогою колективного підходу, який враховує професійний статус і досвід роботи, а також академічні досягнення.

Досвід роботи

Кандидати повинні мати принаймні трирічний досвід роботи в аспірантурі, який може бути від будь-якої галузі, включаючи приватний і державний сектори, і благодійних організацій.

Академічні та професійні досягнення

Ви повинні мати хороший перший ступінь, присвоєний університетом Великобританії або еквівалентом за кордоном, або відповідну професійну кваліфікацію. Якщо ви не маєте першого ступеня або професійної кваліфікації, вам необхідно продемонструвати значний досвід керівництва або керівництва бізнесом (як правило, вісім років). Ми також розглянемо академічні рекомендації на основі інтерв'ю.

Компетенції щодо грамотності та грамотності

Ми вимагатимемо докази грамотності та грамотності, і вам може знадобитися заповнити онлайн-тест на здобуття кваліфікації, наприклад, тестування на здобуття вищої освіти (GMAT) або шкільний еквівалент: тест Бредфорд.

Англійська мова вимоги

Якщо англійська не є вашою рідною мовою, нам може знадобитися доказ вашого володіння англійською мовою через визнаний тест (IELTS, TOEFL або PTE-A). Вам потрібно буде досягти мінімальної кількості балів:

 • IELTS: 6,5 загалом, без суб-тесту менше 5,5; або
 • Інтернет-TOEFL: для заявників з ЄС, які не є громадянами Великої Британії: 94 в цілому, з мінімальною кількістю слухань - 17, читання - 18, Виступ 20, Написання - 17
 • Для міжнародних, не-UK / EU, заявників (UKBA вимоги): 94 в цілому, з мінімальними оцінками слухання - 21, читання - 22, говорять - 23, письмово - 21; або
 • PTE-A (Pearson Test of English Academic): 60 в цілому, без підтесту менше 51

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Гнучкість нашого MBA дає вам можливість навчатися в Дубаї, Бредфорді, Тулузі (один модуль) і в режимі онлайн через дистанційне навчання.

Зауважте, що до моменту вступу до 2020 року інформація про модуль може змінюватися.

Модулі

Ядро (20 кредитів)

 • Конкурентоспроможність через технології та інновації
 • Лідерство для трансформаційних змін
 • Цифровий маркетинг, брендинг та стратегія
 • Бухгалтерський облік та економіка для прийняття рішень
 • Варіант (який можна вивчити в Дубаї, Бредфорді, Тулузі або онлайн)
 • Корпоративні фінанси та краудфандінг (Executive) (AFE7038-A) (доступні в Бредфорді та в Інтернеті)
 • Підприємництво та творчість (Executive) (EAE7010-A) (доступне в Брадфорді, Дубаї та в Інтернеті)
 • Міжнародний фінансовий менеджмент (Executive) (AFE7034-A) (доступний онлайн)
 • Злиття та поглинання (AFE7010-A)
 • Управління фінансовими ризиками в європейській банківській сфері (AFE7001-A) (доступно в Тулузі)
 • Міжнародний бізнес у країнах, що розвиваються (дистанційне навчання) (SIB7013-A) (доступний онлайн)
 • Міжнародна бізнес-стратегія (виконавчий) (SIB7016-A) (доступний у Бредфорді, Дубаї та онлайн)
 • Управління змінами (виконавчий орган) (HRM7021-A) (доступний у Бредфорді, Дубаї та онлайн)
 • Корпоративний маркетинг (Exec) (MAR7003-A) (доступний у Bradford та online)
 • Європейське управління бізнесом (MSC) (SIB7007-A) (доступне в Бредфорді та в Інтернеті)
 • Глобальне управління ланцюгами поставок (OIM7007-A) (доступне в Бредфорді)
 • Управлінський консалтинг (OIM7012-A) (доступний у Bradford)
 • Цифрове здоров'я та інформатика (LEM7030-B) (доступне онлайн)
 • Матеріали, ресурси, енергетика та конкурентоспроможність (OIM7019-A) (доступно онлайн)
 • Моделі бізнесу для кругової економіки (дистанційне навчання) (OIM7020-A)
 • Різноманітність, масштаб і розвиток (OIM7021-A)
 • Підприємство та інновації (дистанційне навчання) (EAE7005-A) (доступне онлайн)
 • Тест на забезпечення готовності проекту управління (MAL7039-R)
 • Проект управління MBA (MAL7037-E)

Вивчення та оцінка

Навчання для основної програми доступне як блочне навчання протягом четверга, п’ятниці та суботи, 9:00 - 18:00. Навчальні блоки розміщені на відстані не менше п'яти тижнів, в деяких випадках - до дев'яти тижнів. Це для розміщення державних свят.

Більшість модулів доступні в Інтернеті. Це означає, що якщо ви не можете зробити вихідні, ви можете вивчити модуль в режимі он-лайн, тим самим надаючи вам більшу гнучкість.

Оцінювання здійснюється головним чином за призначенням 4000 слів для основної та 2 000 слів для факультативів. Проект управління - 15 000 слів. Крім того, існують формувальні завдання та анкети з декількома варіантами вибору, які допомагають розвинути впевненість та ознайомлення з предметом, не вносячи позначки до остаточної оцінки

Збори, фінанси та стипендії

Оплата за навчання

 • Головна / ЄС / Міжнародний: £ 21,525

Фінансова підтримка

Ви будете автоматично оцінені на стипендію як частину процесу подання заявки. Щоб бути розглянутою для отримання стипендії, переконайтеся, що Ваша заявка подана до 31 серпня. Заявки на курс залишатимуться відкритими після цієї дати, але вони не розглядатимуться для отримання стипендії.

Подорожі стипендії

Студенти можуть подорожувати студентами, щоб подати заявку на вивчення факультативних факультативів у кампусі Бредфорда. Позиція буде коштувати від 250-750 фунтів стерлінгів і буде виплачена студентам після підтвердження квитанцій, що покривають відповідні витрати на проїзд та проживання, понесені під час відвідування блок-модулів. Заявки оцінюються директором МВА та присуджуються в кожному конкретному випадку, форми заявок будуть доступні, коли студенти розпочнуть навчання.

Стипендії

Щороку ми присуджуємо численні стипендії, які не підлягають поверненню, студентам Великобританії, ЄС та міжнародних студентів на основі академічних досягнень, особистих обставин або економічних труднощів. Для отримання більш детальної інформації відвідайте наш веб-сайт стипендій.

Кар'єрна підтримка

Доступна програма онлайн-кар'єрного розвитку, яка охоплює:

 • Розуміння та визначення ваших навичок
 • Використовуючи вашу MBA
 • Продаж себе в резюме
 • Як користуватися LinkedIn, щоб отримати роботу
 • Як отримати роботу, яку ви любите
 • Мережі для кар'єрного успіху
 • Представлення професійного іміджу
 • Успіх в інтерв'ю

Крім того, якщо ви не можете прийти на кампус, ми проводимо індивідуальні онлайн-тренінги.

Кар'єрні перспективи

МВА - це можливість або змінити напрямок кар'єри, або зміцнити досвід, а потім повернутись і досягти прогресу в попередній галузі або роботі. Рейтинг Financial Times Global MBA показує, що в середньому 20% випускників отримують посади на рівні правління протягом трьох років після закінчення навчання.

По завершенні програми учасники переходять на широкий спектр функцій та секторів, серед яких найпопулярнішими є ІТ / телекомунікації, фінанси та банківська справа та промисловість.

Навчатися за кордоном

Студенти можуть вивчати блокові модулі в Бредфорді або Тулузі.

Підтримка навчання

Весь матеріал доступний в Інтернеті. Це включає в себе навчальну книгу, слайди лекцій, аудіо та відео.

Окрім навчання віч-на-віч, після модуля вихідних доступні чотири онлайн-уроки. Зазвичай ними керує викладач, який проводив модуль.

Крім того, у нас є служба ефективного навчання, яка допоможе вам у таких сферах, як критичне мислення та посилання.

Дослідження

Матеріал досліджується з сучасним матеріалом для поточних управлінських та бізнес-питань. Обґрунтування переробленої МВА полягає в тому, що вона відображається на чотирьох дослідницьких центрах Школи менеджменту.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути

Акредитації