Executive MBA, Університет Гаваїв, кампус В'єтнаму

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Університет Гаваїв, Шідлерський бізнес-коледж представляє першокласну програму Executive MBA, яка навчатиме, готує та готує провідних керівників В'єтнаму, які хочуть підвищити лідерські та управлінські навички. Він відомий як VEMBA (Executive MBA В'єтнаму). VEMBA Hanoi розпочав свою першу когорту в 2001 році і розширився до HCMC в 2007 році.

Веб-сайт: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Ця 21-місячна програма виконавчого формату дозволяє учасникам, які живуть у Ханої або Хошимині, В'єтнаму, підтримувати штатні посади керівництва під час отримання ступеня. Студенти навчаться на основі інтегрованого, сучасного навчального плану, який включає в себе основні бізнес-дисципліни з найсучаснішими діловими практиками, включаючи інновації та підприємництво, управління інформаційними технологіями та електронним бізнесом, управління ланцюгами постачання, управління багатством та брендинг. Всі заняття проводяться у В'єтнамі з додатковим літним навчанням у Гавайському університеті в Маноа в Гонолулу, Гаваї, США. Ключовою особливістю програми є проект Business Practicum, який дозволяє студентам брати участь у реальному консультуванні.

Програма "МВА для керівників у В'єтнамі" вже довела свою надзвичайну успішність у просуванні кар'єри багатьох випускників упродовж останніх 18 років у В'єтнамі. Маючи більше 700 випускників, які займають ключові позиції в бізнесі у всіх галузях економіки у В'єтнамі та у всьому світі, MBA для керівників у В'єтнамі пропонує одну з найцінніших бізнес-мереж.

Таким чином, з їх ступенем з Університету Гаваїв, MBA для керівників у В'єтнамі випускники зможуть продемонструвати, що вони мають впевненість та навички, щоб конкурувати за вищі керівні посади, не тільки в В'єтнамі, але і в будь-якій точці світу.

Деякі факти:

 • Це єдиний акредитований AACSB програма, запропонована у В'єтнамі. AACSB була заснована в 1916 році в США для надання акредитації в школах бізнесу. Його засновниками є Колумбійський університет, Корнельський університет, Гарвардський університет, Чиказький університет, Іллінойський університет, Університет Пенсільванії, Єльський університет та інші престижні університети США. Відомо, що менше 5% бізнес-шкіл по всьому світу проводять цю елітну акредитацію. Не всі члени асоціації акредитовані.
 • У 2018 році новини США
 • У найбільшому академічному рейтингу глобальних університетів, який був реалізований Центром світового університету за період 2018-2019 років, Гавайський університет у Маноа займає 306 з 18 000 університетів по всьому світу. Цей чудовий рейтинг розміщує UH-Manoa у найпопулярніших 1,7% університетів у всьому світі. Гарвардський університет займає перше місце в світі, потім Стенфордський університет у № 2 і Массачусетський технологічний інститут у № 3.

Два місце навчання у В'єтнамі - Ханой і Хошімін. Ви також можете вибрати для вивчення двох літніх курсів у Гонолулу, Гаваї, США.

Класна кімната Адреса: Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C, N04 - Комплекс UDIC, вулиця Hoang Dao Thuy, район Thanh Xuan, Ханой, В'єтнам

Email: embaha@hawaii.edu | Тел: 84 24 7304 2688 | Моб .: 84 (0) 947 552 688

Навчальні цілі для MBA

 • Продемонструвати та застосовувати знання про функціональні сфери бізнесу (найкращі ділові практики)
 • Ефективно спілкуватися в письмовій та усній формі та спільній роботі
 • Зрозуміти та застосувати управлінські навички для Азіатсько-Тихоокеанського регіону
 • Визначення та аналіз складних етичних та юридичних питань
 • Продемонструйте розуміння впливу технології на бізнес

Особливості програми

 • Highly Ranked - Університет Гаваїв Shidler College of Business славиться своїми знаннями в області міжнародного менеджменту і входить до числа 25 кращих вищих шкіл США для міжнародного бізнесу, що проводиться US News
 • Акредитований AACSB - єдина AACSB-акредитована програма MBA у В'єтнамі, яка забезпечує високоякісну, відповідну та міжнародно визнану MBA.
 • Провідний факультет - У В'єтнамі навчаються всі класи Гавайського університету, факультети, які подорожують у В'єтнам для доставки своїх інструкцій та матеріалу курсу обличчям до обличчя. Факультет використовує різні інтерактивні формати навчання та методи, призначені для залучення досвідчених лідерів бізнесу та їх вирішення.
 • Азіатсько-тихоокеанський фокус - піонер серед американських бізнес-шкіл у міжнародному бізнесі, Гавайський університет відрізняє себе завдяки зосередженню на Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Факультет Шідлерської школи бізнесу зосереджує увагу на глибоких знаннях питань Азіатсько-Тихоокеанського регіону та практики.
 • Широка мережа випускників. Майже 30 000 випускників університету Гавайської бізнес-школи живуть у 40 країнах світу. Програма "В'єтнамська програма МВА" працює в Ханої з 2001 року в місті Хошімін з 2007 року, і вона розробила створена високопоставлені мережі випускників у В'єтнамі.
 • Гнучкий графік - Виконавчі MBA класів зручно заплановані вночі та у вихідні дні, щоб зайняті професіонали могли відвідувати заняття, а також продовжувати працювати повний робочий день, а також досягнення ступеня MBA за 21 місяць.
 • Зручне розташування - класи проводяться на сучасних об'єктах у місті Хошімін і Ханой, основних центрах торгівлі, фінансів, культури та туризму у В'єтнамі.
 • Сувора навчальна програма - факультет та навчальна програма, яка закликає студентів вирішувати складні бізнес-задачі в глобальному середовищі, застосувати сильне аналітичне та стратегічне мислення до багатопланових бізнес-питань та розвинути складні управлінські навички.
 • Різноманітні вищі навчальні заклади - громадяни В'єтнаму або іноземні громадяни, які проживають у В'єтнамі, можуть подати заявку із занять із загальною кількістю 35-40 студентів з усього світу з середнім досвідом роботи від 5 до 10 років.
Останнє оновлення Бер 2020