Executive MBA: Провідні з метою

Загальні відомості

Опис програми

Чи хотіли б ви розширити перспективи вашого професійного зростання? Ви професіонал середньої кар’єри, який прагне покращити свої можливості та прискорити кар’єру?

138603_pexels-photo-3184405.jpeg

Executive MBA Leading with Purpose - це унікальна можливість інвестувати у ваше майбутнє, не втручаючись у ваше сьогодення. Програма неповного робочого часу розрахована на Вас, відповідаючи Вашим конкретним потребам, при цьому завжди гарантуючи видатний процес навчання, заснований на наукових доказах.

Цей Executive MBA призначений для того, щоб керувати вашою лідерською дорогою. Під час програми ви розвинете більш глибоке розуміння себе та свого бізнесу та вдосконалите свої вміння та знання, щоб бути вражаючим лідером у сьогоднішньому складному та невизначеному бізнес-середовищі.

Разом з іншими учасниками середньої кар’єри Executive MBA: Leading with Purpose надає вам навичок, впевненості та знань, щоб досягти успіху у вашій ролі лідера для вирішення сучасних проблем, таких як цифрові перетворення та зриви, пандемія та зміни клімату. Ви переробите в лідера, орієнтованого на перспективу та орієнтованого на ціль, який стратегічно орієнтується на нову реальність, намагаючись забезпечити довгостроковий організаційний успіх. Поруч із цим ми підтримаємо ваш розвиток у лідера суспільної думки, який не лише дбає про прибуток, а й про мету.

Чому варто вибрати для цієї програми Executive MBA?

Executive MBA: Ведуча з метою допоможе вам:

 • Поміркуйте над своєю лідерською метою та метою вашої компанії.
 • Розробіть цілісний, багатофункціональний погляд на вашу компанію та її діяльність.
 • Примиріть дилеми, щоб створити спільну цінність для вашої компанії та її зацікавлених сторін.
 • Передбачте загрозу зриву бізнес-моделі вашої компанії та скористайтеся новими можливостями для бізнесу.
 • Поєднайте свій досвід із знаннями, заснованими на даних, для прийняття рішучих стратегічних рішень, які надають вашій компанії конкурентну перевагу.
 • Ведіть трансформацію вашої компанії та її екосистеми.
 • Установіть свою роль як лідера суспільної думки, який веде шлях.

Крім того, ви також можете стати частиною всеосяжної ділової мережі завдяки нашій програмі випускників.

 • Тривалість: 18 місяців (один вихідний на місяць, четвер - субота)
 • Початок: березень 2021 року
 • Вартість навчання: 43 500 євро
 • Кінцевий термін прийому: 15 січня 2021 року

Навчальний план

Клімат змінює і обмеження, і пропонує ділові можливості. А торгові війни створюють збурення на ринку та загрожують існуванню компаній. Щоб вирішити ці виклики, компаніям потрібно терміново вимагати лідерів, орієнтованих на перспективу та цільових цілей, які можуть стратегічно орієнтуватися в цій новій ринковій реальності, намагаючись забезпечити довгостроковий організаційний успіх.

Executive MBA: Лідерство з метою озвучує учасників навичками, впевненістю та знаннями, щоб досягти успіху в ролі лідерів бізнесу та підтримує їх, щоб стати лідерами, які не піклуються лише про прибуток, а й для певної мети.

Видатні особливості

Крім передачі сучасних ділових знань, Executive MBA: Провідна з метою спеціально присвячена:

 • Підтримуйте свій розвиток у бізнес-лідера та лідера суспільної думки.
 • Забезпечте цілісну загальну перспективу управління.
 • Підтримуйте і кидайте виклик, роздумуючи над своєю метою та метою вашої компанії.

Навчальний підхід

Програма дотримується підходу, що ґрунтується на доказовій основі. Такий підхід сприяє обміну професійним досвідом учасників та відображенням цього досвіду на тлі останніх наукових знань. Щоб максимально покращити навчання, ми використовуємо невеликі розміри класів. Заняття будуть сильно інтерактивними, підтримуватимуть критичні дискусії та поглиблені роздуми та сприятимуть передачі знань із аудиторії в бізнес.

Для полегшення навчання на курсах будуть використовуватися різні перевірені методи, такі як бізнес-моделювання, експерименти та тематичні дослідження.

EMBA робить великий акцент на застосуванні навичок та знань. У курсових завданнях ви негайно застосуєте те, що ви навчились у малих проектах. У своєму проекті, що займається принциповими проблемами, ви застосуєте всі вміння та знання для здійснення проекту, який зосереджений на проблемі вашої організації, щоб створити реальну додаткову вартість для вашої організації та для себе.

138604_pexels-photo-3184360.jpeg

Професори

Курси ведуть професори з Школи бізнесу та економіки ВУ. Їх підтриматимуть міжнародні відомі експерти з наукової тематики, журналісти відомих ділових газет, виконавчі тренери та колишні та нинішні керівники, які поділяться своїм досвідом та досвідом з учасниками та підтримають учасників у подальшому вдосконаленні набору навичок .

Прийом

Executive MBA: Leading with Purpose призначений для вищих керівників та керівників, що мають не менше 10 років професійного досвіду та кілька років досвіду керівництва.

Програма є відповіддю на все більш складне та невизначене ділове середовище: нові технології порушують давно усталені бізнес-моделі та докорінно змінюють цілі галузі.

Executive MBA: Leading with Purpose призначений для професіоналів з високими досягненнями. Щоб вважатись програмою, ви повинні продемонструвати володіння:

 • Ступінь бакалавра визнаного університету;
 • В ідеалі сім-десять років професійного досвіду та значний досвід керівництва;
 • Старший лідерський потенціал;
 • Володіння англійською мовою
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited