Executive MBA - Міжнародна акредитована програма в Римі

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

3 причини подати заявку на отримання MBA SSM сьогодні

 1. Наш ступінь МВА акредитований у США та ЄС.
 2. Закінчіть MBA через 1 рік!
 3. Навчайтеся в прекрасному історичному центрі Риму, Італія!

Акредитація

 • INSEEC - університет, акредитований за законами Міністерства народної освіти у Франції та ЄС.
 • SSM є затвердженою школою ЮНЕСКО / Міжнародною асоціацією університетів
 • SSM акредитований через IACBE
 • SSM - це сертифікований вищою освітою вищий навчальний заклад, сертифікований EduQua
 • SSM - це акредитована установа Міністерства у справах ветеранів США

Програма Executive MBA в Швейцарській школі менеджменту розроблена спеціально для ділових людей, які досягли успіхів, які хочуть отримати подальшу освіту. Інноваційний навчальний план програми та середовище спільного навчання допомагають застосувати свої знання та вміння до проблем, з якими ви стикаєтесь на сучасному ринку. Видатний викладач піддає вас передовим ідеям та практикам.

Програма базується на загальній базовій програмі з 12 загальних курсів менеджменту, 3 курсів спеціалізації та дипломного проекту чи бізнес-плану. Він призначений для оснащення професіоналів компетенціями, необхідними для успішної кар'єри на управлінському рівні та за його межами.

Загальна основна навчальна програма

 • Лідерство та організаційна поведінка
 • Управління людськими ресурсами
 • Міжнародні навички переговорів
 • Стратегічний фінансовий менеджмент
 • Дивіться повний список основних класів на нашому веб-сайті!

Студенти закінчать ступінь магістра ділового адміністрування. Ви можете обрати одну з наступних спеціалізацій:

Глобальний менеджмент

Вимоги щодо вступу

Вам потрібна ступінь бакалавра та мінімум 3-річний досвід роботи на керівній посаді, щоб подати заявку на нашу програму Executive MBA. Якщо ви не здобули ступінь бакалавра, ми можемо також допомогти вам отримати його через нашу інтегровану програму BBA / MBA, якщо у вас є правильний досвід роботи.

Програми прийому

Програма триває 12 місяців і має приймання на початку кожного місяця.

Відгуки

"Я працююча людина, і я приєднався до SSM як дорослий студент, тому що хотів перейняти бізнес-адміністратора. SSM забезпечує такий вид навчання, який мені потрібен. Заняття проводяться невеликими групами в сімейній атмосфері, де студенти та викладачі взаємодіють з Легкість. Я повинен подякувати викладачам за увагу, приділене кожному з нас на уроці. Це допомогло побудувати мою впевненість у собі. Я з нетерпінням чекаю продовження свого професійного розвитку в SSM ".

Джаззі Ф.Г
SSM DBA студент


"Програма бакалавра (з відзнакою) в швейцарській школі менеджменту відмінна. Викладачі передають усі необхідні знання та діляться своїм досвідом, необхідним для успішної роботи в конкурентному середовищі. Якщо ви навчитесь важко в класі, перебуваючи у вільний час Ви постійно претендуєте на цікаву роботу, у вас не виникне труднощів із працевлаштуванням. Мені запропонували дві посади під час навчання. Я вирішив прийняти новий виклик у Великобританії. Незважаючи на зміну країни, я продовжую вчитися у швейцарській школі Менеджмент, Рим через дистанційне навчання. Я рекомендував би ступінь бакалавра (з відзнакою) в SSM ".

Рікардо Готтільф
Студентка бакалавра SSM


"Я пішов у Швейцарську школу менеджменту в Римі за програмою подвійної премії BBA, і я впевнений, що радий! Розміри класів були великі, вчителі корисні, і я працевлаштувався ще до того, як закінчив навчання. Зараз я в кар’єру, яку я люблю і не можу бути щасливішою ".

Джоан Хемірон
Консультант з управління персоналом у рамках Всесвітньої програми харчування - випускник SSM


"Як студент, який довго навчався в Америці, я помітив, що є дуже багато студентів, які можуть робити те, що я вже роблю. SSM дає мені той додатковий крок вперед у моєму житті та моїй кар'єрі, про які я не міг просити ніде!"

Масахару Какумото

Студент ССМ (бакалавр)


Надішліть заявку або будь-які запитання, які ви маєте, на електронну адресу: info@ssm.swiss. Ви можете завантажити нашу заявку та знайти повні процедури подання заявки на нашому веб-сайті за адресою https://ssm.swiss/executive-mba-degree/.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Детальніше

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Згорнути