Executive MBA - Дарем-EBS (подвійний Award)

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Executive MBA - Durham-EBS (подвійна нагорода)

Ви навчаєтесь у двох місцях всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - Дарем у Великобританії та Верхньому Середньому Рейнському регіоні Німеччини. Оскільки Executive EMBA Durham-EBS повністю поставляється англійською мовою у навчальному закладі, ви можете продовжувати працювати на повний робочий день, коли навчаєтесь, оскільки більшість викладання виконуються один раз на місяць в триденні блоки (з четверга до суботи).

Сильна міжнародна спрямованість програми також відображається в основних та виборних модулях, а Міжнародний бізнес в контексті виборчого модуля доставляється в топ-бізнес призначення. Ви також отримаєте підтримку для бізнесу та випускників, які допоможуть вам досягти вашої кар'єри.

Ця подвійна нагорода поєднує досвід Великобританії та європейського досвіду, що дає вам уявлення про лідерство у сучасному міжнародному діловому світі.

Протягом усієї програми ви вивчите операції на світових ринках, зрозумієте, як керувати транснаціональними діловими відносинами та продовжувати будувати свою міжнародну мережу контактів. Ви також будете працювати разом з різноманітною групою досвідчених професіоналів бізнесу та наукових працівників з Великобританії, Німеччини та у всьому світі.

Програма Durham-EBS Executive MBA починається кожного вересня з семиденним проживанням у Дарем, Англія. Протягом 18 місяців програми ви виконаєте:

 • Дев'ять основних модулів; Сім модулів доставляються в Німеччину, а два модулі доставляються в Дарем
 • Три виборчі модулі постачаються в Німеччині, в Дарем або в іншому міжнародному розташуванні
 • Стратегічний бізнес-проект

Примітка. Інструкція з модуля у Німеччині проводиться раз на місяць з четверга до суботи. Вартість проживання та харчування за кожне тижневе житло в Даремі включена у вартість програми.

 • Дев'ять основних модулів
 • Три факультативи
 • Бізнес-проект (дисертація)
 • Житловий індукційний тиждень

Дев'ять основних модулів

Дев'ять основних модулів програми визначають основні знання, розуміння та навички досліджень:

 • облік
 • Економіка для глобального бізнесу
 • фінанси
 • Управління людьми
 • Маркетинг
 • Операції та технології
 • Стратегічне управління
 • Сталість та етика
 • Заняття в приміщенні Ради

Три виборчих модулі

Ви також вибрати п`ять факультативних модулів. Вибір змінити рік на рік, залежно від поточної факультету і ставлення до бізнесу.

Стратегічний бізнес-проект (дисертація)

Після завершення ваших виборчих модулів ви проведете дослідницький стратегічний бізнес-проект. Ви можете вибрати, щоб продовжувати проект двома способами, працюючи з вашою власною компанією або організацією, що приймає, або через розслідування проблем, яке не зосереджується на конкретній організації, а натомість розглядає конкретну проблему керування.

Ви будете отримувати підготовку з академічного письма, а також якісні та кількісні методи дослідження бізнесу в рамках програми в рамках цього модуля.

Міжнародний бізнес в контексті

Бізнес-менеджмент Durham-EBS складається з сучасного зв'язаного ділового світу. Цей вибірковий модуль далі дає вам унікальний глобальний вимір, надаючи вам можливість зануритися у бізнес та культуру іншої країни, вивчаючи конкретну тему бізнесу. До вас приєднаються студенти онлайн-студії Durham, що дають змогу створювати нові контакти та розширювати свою мережу.

У 2017 році студенти в Сан-Франциско подорожували студентами Online в студії "Дарем" для навчання, спрямованого на розвиток підприємництва та інновацій у центрі заснування культури в Силіконовій долині. На цьому тижні вони відвідували лекції, семінари, тренінги, візити компаній, навчальні заняття, інтерактивну групову роботу та церемонію нагородження сертифікатами.

Зверніть увагу: міжнародні розташування та теми для цього модуля можуть відрізнятися з року в рік. Якщо ви вирішите взяти участь, ви повинні покривати вартість вашого переїзду до та з місця призначення, проживання, деякі страви та непередбачені витрати. Також може бути додатковий модульний збір.

Два житлових тижня

Ваш перший житловий будинок - це семиденна індукція у Великобританії на початку вашої поїздки до програми Durham-EBS Executive MBA, яка запустить вас у програму. Це чудовий спосіб познайомити вас із EMBA та покращити свої ключові можливості, включаючи формування команди, групові роботи, навички читання та написання академічного письма (підтримка тих, хто деякий час може бути не в курсі академічної освіти).

Ви не лише проведете час в Бізнес-школі університету в Даремі та зможете ознайомитись із містом Дарем, а потім відкриєте для себе іншу місцевість у Великобританії. У попередні роки це був Озеро округу, чарівний регіон на північному заході Англії.

Тема вимоги, рівень і клас

 • Мінімум три (переважно п'яти) років відповідний досвід роботи управлінського характеру.
 • Хороший ступеня або еквівалент професійної кваліфікації.
 • Два недавніх професійних посилання.

Якщо у вас немає цих формальних кваліфікацій, ми розглянемо досвід управління. Якщо це відноситься до вас, ми просимо Вас надіслати портфель доказів, демонстрації свої можливості в тому числі критичного мислення і навичок спілкування.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Згорнути
Дарем , Естріх-Вінкель , Великобританія Інтернет + 2 Більше Менше

Акредитації