Executive MBA Бухарест

Загальні відомості

Опис програми

Випробуйте себе з програмою МВА №1 в Румунії

Незалежно від того, навчаємось ми у Відні, Бухаресті або США, ми пропонуємо Вам складне, але виховне середовище, яке дає змогу придбати інструменти, необхідні для досягнення Вашого потенціалу, щоб стати світовим лідером бізнесу. Executive MBA Bucharest створює глибоке розуміння основних бізнес-суб'єктів у всіх основних функціональних областях, при цьому підкреслюючи навички та вміння, необхідні для визнання та адаптації до нових тенденцій та нових технологій.

Дізнайтеся від найдосконаліших учнів в академії та в діловому світі

Щоб забезпечити наших студентів світовим і найсучаснішим освітою, ми зібрали разом з відомими міжнародними керівниками, а також деякими кращими професорами з університетів по всьому світу. Починаючи від WU Vienna, Carlson School of Management (США), Університету Південної Кароліни (США) та Business School IESE (Іспанія) - у багатьох інших установах - наш факультет прагне забезпечити виховання та складну освіту, необхідну для студентів, щоб стати світом. -клас бізнес-лідерів.

Отримати глобальну перспективу з міжнародними резиденціями

Надання студентам глобальної перспективи є основою програми Executive MBA Bucharest. Не тільки студенти навчаються на міжнародному факультеті разом з міжнародними колегами, вони також складають міжнародні резиденції у WU Vienna, Австрії та Школі управління Карлсона та Університет Міннесоти в США. Цей неоціненний практичний та міжнародний досвід підготує вас до Переверніть на світовому ринку, коли опиниться перед новими ідеями, ставленнями та культурами.

Наш гнучкий MBA призначений для зайнятих професіоналів

Ми розуміємо, що час, якого вимагає від багатьох сьогоднішніх керівників, вимагає часу, щоб програма Executive MBA Bucharest була гнучкою. Наша неповна програма МВА використовує найновішу платформу eLearning, щоб ви могли якнайшвидше витрачати час на роботу, продовжуючи заробляти під час навчання. За допомогою наших цілеспрямованих і цілеспрямованих курсів ви можете заробити свої MBA протягом всього 18 місяців.

Отримати доступ до нашої мережі випускників

Протягом усієї програми студенти будують міцні зв'язки з видатними однолітками, факультетами та бізнес-лідерами. Однак це лише початок тих можливостей, які вас очікують. Як під час навчання, так і після нього ви матимете доступ до нашої жвавої мережі випускників понад 2300 членів з 85 різних країн.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Детальніше

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Згорнути

Акредитації