EMBA

Загальні відомості

Опис програми

Програма Executive MBA пропонує унікальний освітній досвід, орієнтований на міжнародне лідерство та практику управління, що застосовується до поточних та майбутніх організаційних лідерів як у приватному, так і у державному секторі. Навчання наповнене думкою про те, що людина є найважливішим майном у будь-якому бізнесі; отже, ви будете навчатися як фахівець, який професійно управляє та підвищує людський капітал у вашій організації.

Програма проходить у Стокгольмській бізнес-школі в Kräftriket, розташованому у Брюнсвікені та в центрі Стокгольма. Програма eMBA складається з п'ятнадцяти курсів, а фінальна дисертація складається з 60 кредитів ECTS. Кожен семестр складається з чотирьох обов'язкових курсів (по 3 ECTS кожен) протягом перших трьох семестрів плюс міжнародний діловий тиждень та один курс з особистого розвитку, який простягається по всій програмі. Четвертий семестр складається з дисертації (15 кредитів), що проводиться за підтримки радників. При необхідності допускається перерва на один або два семестри.

Мова навчання переважно є шведською, однак, більша частина літератури та деяке навчання буде англійською.

Оцінка

Для успішного завершення курсу необхідно принаймні 75% відвідувань. Кожен модуль курсу оцінюється за індивідуальним письмовим завданням. Більша частина ваги припадає на індивідуальне завдання, коли учасники поєднують теоретичні знання, отримані в контексті їхньої організації.

Сертифікат

Після успішного завершення програми учасники нагороджуються магістра ділового адміністрування (60 ECTS) зі Стокгольмського університету. Сертифікати від бізнес-школи також будуть нагороджені за закінчення магістра ділового адміністрування.

Більше інформації на нашому веб-сайті www.sbs.su.se/emba

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

SBS is located in restored buildings dating back to 1912 in the traditional Kräftriket campus area, beautifully located near the picturesque Brunnsviken lake. The area is within walking distance of St ... Детальніше

SBS is located in restored buildings dating back to 1912 in the traditional Kräftriket campus area, beautifully located near the picturesque Brunnsviken lake. The area is within walking distance of Stockholm city centre and is easily accessible by public transportation. Згорнути