MBASTUDIES

EMBA Рочестер - EMBA програм EMBA Рочестер, Рочестер

Програми магістратури з ділового адміністрування для топ-менеджерів (EMBA) націлені на досвідчених професіоналів, які хочуть отримати додаткові навички і знання в галузі управління, які необхідні для позицій керівництва вищої ланки. Особлива увага приділяється розгляду питань керівництва, фінансів, маркетингу та інших суміжних тем.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Рочестер, місто розташоване в графстві Монро, Нью-Йорк, США. Місто відоме під різними назвами, як на зображенні у світі центр, борошно міста та квіткового міста. Поряд з різними кампусів, місто є домом пару акредитованих університетів.

EMBA Рочестер - Візьміть EMBA Рочестер. Отримати всі програми EMBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

виконавчий магістр управління охороною здоров'я

Oakland University School of Business Administration
EMBA
<
заочно
<
21 місяці
англійська
Кампус

Призначений для надання фахівцям охорони здоров'я розуміння управлінських концепцій та навичок, які допоможуть їм ефективно управляти в галузі охорони здоров'я ...

Детальніше