MBASTUDIES

заочно Програми Енергетичний менеджмент , пошук найбільш підходящого Енергетичний менеджмент програм тут! - Енергетичний менеджмент

Програми магістратури з ділового адміністрування для топ-менеджерів (EMBA), розраховані на фахівців з багатим професійним досвідом і надають студентам знання та інструменти, необхідні для кар'єрного зростання. Навчання на цих програмах можна поєднувати з роботою, оскільки наявність реального професійного досвіду створює плідний грунт для навчання.

На програмах з управління енергетикою студенти вивчають питання, пов'язані зі збереженням енергоресурсів, розвитком і впровадженням принципів сталого розвитку. Набуті знання дозволяють знайти роботу в державних, громадських або приватних консалтингових фірмах, екологічних організаціях або енергетичних компаніях.

заочно Енергетичний менеджмент програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та заочно інформації Енергетичний менеджмент directely, заощадити час і контактні Енергетичний менеджмент зізнань тут!

1 Результати в Енергетичний менеджмент Filter

EMBA в галузі управління енергією

German Business School
EMBA
Вер 2020
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Основна сфера нашої EMBA в галузі управління енергетики звертається до співробітників, які працює в громадських організаціях або (енергоємного виробництва) компаній зі спеціал ...

Детальніше