close

Фільтри

Див. результати

Програми Енергетичний менеджмент, Пошук кращих програм EMBA тут! - EMBA

Виконавчий магістр ділового адміністрування призначений для роботи професіоналів, які хочуть перейти на наступний рівень. Розробляючи курсові роботи та проекти, які підкреслюють існуючий досвід у реальному житті, с… Детальніше

Виконавчий магістр ділового адміністрування призначений для роботи професіоналів, які хочуть перейти на наступний рівень. Розробляючи курсові роботи та проекти, які підкреслюють існуючий досвід у реальному житті, студенти можуть розраховувати на отримання додаткових знань та досвіду, щоб вони могли досягти успіху.

Що таке EMBA в енергетичному менеджменті? Ця ступінь зосереджена на розширенні знань, які працівники вищого рівня, такі як менеджери та керівники, вже витягли із свого часу на робочому місці. Курсова робота та групова робота спрямовані на те, щоб допомогти учням ефективно і ефективно управляти енергією своїх корпорацій. Програма спрямована на допомогу учням у створенні та реалізації плану енергетичного менеджменту.

Ті, хто намагається вивчити EMBA в галузі управління енергетикою, можуть розраховувати на різні фінансові компоненти, такі як розуміння потоку грошових коштів та звітів про доходи, які можуть бути необхідними при роботі на рівні виконавчої влади. Крім того, вони можуть навчитися добре працювати в команді, оскільки група роботи часто є частиною навчальних програм. Нарешті, вони можуть вивчати ключові навички лідерства, які можуть добре перейти на позиції вищого рівня.

Витрати будуть різними залежно від того, який інститут ви хочете відвідати. Ступінь зазвичай триває два роки, якщо студент одночасно працює в його поточній посаді.

Управління енергетикою - це гарна тема в цей день і вік. Зміна в швидкому темпі, професіонали повинні тримати пальці на пульсі ринку, щоб прийняти бізнес-рішення, які можуть позитивно вплинути на їх організацію. Студенти, які успішно пройшли цей ступінь, можуть вважатися конкурентними кандидатами на бажані виконавчі, управлінські та фінансові посади в організаціях. Оскільки цей предмет є настільки динамічним, ті, хто пройшов цю EMBA, можуть бути особливо цінними на ринку праці.

Якщо ви зацікавлені в роботі над EMBA в галузі енергетичного менеджменту, різноманітні установи пропонують цей ступінь. Почніть з пошуку шкіл на місцевому або віртуальному рівні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
German Business School
Туніс

Основна сфера нашої EMBA в галузі управління енергетики звертається до співробітників, які працює в громадських організаціях або (енергоємного виробництва) компаній зі спеціал ... +

Основна сфера нашої EMBA в галузі управління енергетики звертається до співробітників, які працює в громадських організаціях або (енергоємного виробництва) компаній зі спеціалізацією в галузі управління відходами, використання енергії, закупівель, збереження водних ресурсів та енергетичної ефективності. -
EMBA
заочно
2 років
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут